منو
Your Cart

افزایش حجم و وزن

مکان: افزایش حجم و عضلات
این محصول یکی از پرفروش ترین و مهمترین محصول برای مصرف ورزشکاران می باشد و از آنجایی که دارای دو نوع پروتئین لبنی می باشد در افزایش عضله سازی و ریکاوری به ورزشکاران کمک می کند. این محصول دارای دارای سه نوع بسته بندی در وزن های 908، 2000 و 4000 گرمی می باشد. این حجم های متنوع موجب می شود که شما بسته ..
1,077,000 تومان 1,268,000 تومان
مکان: افزایش حجم عضلات
گینر مکملی با کالری بالا بوده که دارای پروتئین، چربی، کربوهیدرات، مواد معدنی و اسیدهای آمینه است.  در کنار انجام تمرینات ورزشی سخت باید رژیم غذایی مناسب را رعایت کرد تا تمرینات ورزشی نیز نتیجه بخش باشد. پودر گین ویوا پاور با ترکیب مناسبی از پروتئین ، منابع کربوهیدرات و ویتامین‌ها به ..
2,200,000 تومان
پروتئین وی کودکان دوبیس
-20 % ناموجود
مکان: تامین ویتامین های مربوط به رشد کودکان
پروتئین وی مخصوص کودکان دوبیس یک مکمل تغذیه‌ای است. همانطور که می‌دانید پروتئین واحد سازنده ماهیچه‌ها محسوب می‌شود، در نتیجه بدن هر فرد برای رشد نیاز به پروتئین دارد. پروتئین وی دوبیس یکی از با کیفیت‌ترین پروتئین‌ها است. این محصول با ترکیب به خصوص خود علاوه بر تقویت سیس..
127,000 تومان 159,000 تومان
مخمر آبجو یک مکمل تغذیه ای طبیعی، حاوی ویتامین ها، املاح، اسیدهای چرب و اسیدهای آمینه ضروری است. قرص های مخمر آبجو حاوی 383 میلی گرم، مخمر آبجو طبیعی خشک شده، از با کیفیت ترین منابع آن در دنیا است.  موارد مصرف: مغذی و ویتامینه و مؤثر بر سلامت عمومی بدن افزایش وزن پر شدن صورت نحو..
147,200 تومان
کراتین مونوهیدرات آی اس اس 300 گرمی
ناموجود
پودر کراتین مونوهیدرات آی اس اس ۳۰۰ گرمی (ISS Creatine Monohydrat) یک مکمل عالی برای افرادی است که به دنبال ساختن توده‌های عضلانی قوی و به حداکثر رساندن عملکرد بدن و افزایش قدرت هستند. ۹۹ درصد کراتین مونوهیدرات جذب ماهیچه‌های اسکلتی می‌شود و تاثیر زیادی بر بهبودی عضله‌سازی اندام ..
550,000 تومان
این مکمل باعث افزایش ذخایر گلیکوژن عضلات، در نتیجه افزایش انرژی ورزشکار شده و از افت قند خون ورزشکاران جلوگیری می‌کند. این مکمل بدن را در هنگام تمرینات سخت و شدید در حالت آنابولیک قرار داده و از تخریب و تحلیل عضلات جلوگیری می‌کند. همچنین در زمان پس از تمرین و در هنگام استراحت فرآیند ری..
484,000 تومان 538,000 تومان
مکان: کمک به حفظ عضلات
گینر یک کیلویی دوبیس باعث افزایش ذخایر گلیکوژن عضلات، در نتیجه افزایش انرژی ورزشکار شده و از افت قند خون ورزشکاران جلوگیری می‌کند. این مکمل بدن را در هنگام تمرینات سخت و شدید در حالت آنابولیک قرار داده و از تخریب و تحلیل عضلات جلوگیری می‌کند. همچنین در زمان پس از تمرین و در هنگام استراح..
515,000 تومان
مکان: افزایش حجم عضلات
پودر پروتئین وی گلد دوبیس یک مکمل فوق‌ العاده مفید برای افزایش حجم عضلات است. این پروتئین وی ساخت ایران بوده و حاوی درصد مطلوبی پروتئین وی تخلیص شده و فاقد چربی‌ است. پروتئین وی به گلیکوژن سازی کمک کرده و سرعت ریکاوری پس از ورزش را افزایش می‌دهد. با توجه به اینکه پروتئین مهم&zwn..
1,240,000 تومان
مکان: افزایش حجم عضلات
پودر پروتئین وی گلد دوبیس یک مکمل فوق‌ العاده مفید برای افزایش حجم عضلات است. این پروتئین وی ساخت ایران بوده و حاوی درصد مطلوبی پروتئین وی تخلیص شده و فاقد چربی‌ است. پروتئین وی به گلیکوژن سازی کمک کرده و سرعت ریکاوری پس از ورزش را افزایش می‌دهد. با توجه به اینکه پروتئین مهم&zwn..
3,100,000 تومان
مکان: افزایش حجم عضلات
پودر مس پلاس ویوا پاور حاوی پروتئین کربوهیدرات بوده که ۴۰ درصد از کل ترکیب آن را پروتئین تشکیل داده است. این مکمل بدون افزایش توده چربی ، حجم عضله های شمارا افزایش میدهد و از تحلیل رفتن عضلات جلوگیری میکند. گلوتامین موجود در این محصول با به تاخیر انداختن خستگی، ریکاوری را تسریع نموده، از تحلیل..
704,000 تومان 880,000 تومان
مکس مس ساپلند نوتریشن
-15 % ناموجود
مکان: افزایش حجم عضلات
مکس مس ساپلند حاوی ویتامین ها، مواد معدنی ضروری، کربوهیدرات ها، فیبرهای مغذی و گلوتامین است که باعث افزایش سایز عضله ها، بهبودعملکرد وقدرت جسمانی ورزشکاران درحین تمرینات شدید وریکاوری بعد از تمرینات میشود. مکس مس از مخلوطی از پروتئین های شیر تهیه شده تا به آسانی هضم و سپس جذب گردد و این مشخصه موج..
401,000 تومان 472,000 تومان
وی پروتئین ساپلند نوتریشن
-20 % ناموجود
مکان: کمک به عضله سازی
وی پروتئین ساپلند حاوی آمینو اسید های ضروری و شاخه دار است که به افزایش حجم عضله های شما کمک میکند. همچنین حاوي اسيدهای آمينه آرژينين و ليزين می باشد که هر دوي آنها در تحريك هورمون رشد نقش دارند. این محصول کیفیت بالا و طعم خوبی دارد، پروتئین 100% است که جذب بالایی دارد. اسید آمینه‌..
1,766,500 تومان 2,208,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)