منو
Your Cart

مکمل ورزشی

پودر وی پروتئین آی اس اس
جدید -10 %
مکان: حفظ توده عضلانی
پودر وی پروتئین آی اس اس ترکیبی از پروتیین وی کنسانتره و پروتئین سفیده تخم مرغ است. ورزشکاران با مصرف این مکمل می‌توانند کمبود پروتئین دریافتی از طریق تغذیه را جبران کنند و به رشد و ریکاوری عضلات کمک کنند. این پروتئین از مواد اولیه با کیفیت وارداتی تهیه شده است و می‌تواند یک گزینه مناسب بر..
2,500,000 تومان 2,787,000 تومان
مکان: افزایش حجم و عضلات
این محصول یکی از پرفروش ترین و مهمترین محصول برای مصرف ورزشکاران می باشد و از آنجایی که دارای دو نوع پروتئین لبنی می باشد در افزایش عضله سازی و ریکاوری به ورزشکاران کمک می کند. این محصول دارای دارای سه نوع بسته بندی در وزن های 908، 2000 و 4000 گرمی می باشد. این حجم های متنوع موجب می شود که شما بسته ..
1,077,000 تومان 1,268,000 تومان
مکان: کمک به افزایش حجم و توده عضلانی
کراتین ماده ای است که به طور طبیعی در سلول‌های عضلانی یافت می‌شود. در بدنسازی به ماهیچه‌های عضلانی در حین بلند کردن اجسام سنگین یا ورزش با شدت بالا، کمک می‌کند تا انرژی لازم را تولید کند. مصرف مکمل کراتین در بین ورزشکاران و بدنسازان به منظور افزایش عضلات، افزایش قدرت و بهبود..
544,000 تومان 680,000 تومان
گلوتامین فارماتک
-15 % ناموجود
مکان: ریکاوری عضلات
گلوتامین در روند ریکاوری شما جزو بهترین انتخاب ها میباشد . پس از یک تمرین سنگین ضروری ترین فاکتور برای بدن ریکاوری عضلات خسته و بازتوانی آنها به منظور تمرین روز بعد است . همچنین با مصرف گلوتامین در سیستم گوارشی شاهد بهبود عملکرد ٬ از بین رفتن بسیاری از میکروبها و باکتری های مضر خواهیم بود  &..
359,500 تومان 423,000 تومان
مکان: افزایش حجم عضلات
گینر مکملی با کالری بالا بوده که دارای پروتئین، چربی، کربوهیدرات، مواد معدنی و اسیدهای آمینه است.  در کنار انجام تمرینات ورزشی سخت باید رژیم غذایی مناسب را رعایت کرد تا تمرینات ورزشی نیز نتیجه بخش باشد. پودر گین ویوا پاور با ترکیب مناسبی از پروتئین ، منابع کربوهیدرات و ویتامین‌ها به ..
2,200,000 تومان
گلوتامین فراوان ترین اسید آمینه های آزاد در بدن است. اسیدهای آمینه بلوک های ساختمان از پروتئین هستند. این اسیدآمینه در عضلات تولید شده و توسط خون به اندام های که به آن نیاز دارند رسانده می شود. همچنین ممکن است عملکرد روده، سیستم ایمنی بدن و دیگر فرایندهای ضروری در بدن به خصوص در زمان استرس را بهب..
436,000 تومان
کراتین مونوهیدرات آی اس اس 300 گرمی
ناموجود
پودر کراتین مونوهیدرات آی اس اس ۳۰۰ گرمی (ISS Creatine Monohydrat) یک مکمل عالی برای افرادی است که به دنبال ساختن توده‌های عضلانی قوی و به حداکثر رساندن عملکرد بدن و افزایش قدرت هستند. ۹۹ درصد کراتین مونوهیدرات جذب ماهیچه‌های اسکلتی می‌شود و تاثیر زیادی بر بهبودی عضله‌سازی اندام ..
550,000 تومان
این مکمل باعث افزایش ذخایر گلیکوژن عضلات، در نتیجه افزایش انرژی ورزشکار شده و از افت قند خون ورزشکاران جلوگیری می‌کند. این مکمل بدن را در هنگام تمرینات سخت و شدید در حالت آنابولیک قرار داده و از تخریب و تحلیل عضلات جلوگیری می‌کند. همچنین در زمان پس از تمرین و در هنگام استراحت فرآیند ری..
484,000 تومان 538,000 تومان
مکان: کمک به حفظ عضلات
گینر یک کیلویی دوبیس باعث افزایش ذخایر گلیکوژن عضلات، در نتیجه افزایش انرژی ورزشکار شده و از افت قند خون ورزشکاران جلوگیری می‌کند. این مکمل بدن را در هنگام تمرینات سخت و شدید در حالت آنابولیک قرار داده و از تخریب و تحلیل عضلات جلوگیری می‌کند. همچنین در زمان پس از تمرین و در هنگام استراح..
515,000 تومان
مکان: افزایش حجم عضلات
پودر پروتئین وی گلد دوبیس یک مکمل فوق‌ العاده مفید برای افزایش حجم عضلات است. این پروتئین وی ساخت ایران بوده و حاوی درصد مطلوبی پروتئین وی تخلیص شده و فاقد چربی‌ است. پروتئین وی به گلیکوژن سازی کمک کرده و سرعت ریکاوری پس از ورزش را افزایش می‌دهد. با توجه به اینکه پروتئین مهم&zwn..
1,240,000 تومان
مکان: افزایش حجم عضلات
پودر پروتئین وی گلد دوبیس یک مکمل فوق‌ العاده مفید برای افزایش حجم عضلات است. این پروتئین وی ساخت ایران بوده و حاوی درصد مطلوبی پروتئین وی تخلیص شده و فاقد چربی‌ است. پروتئین وی به گلیکوژن سازی کمک کرده و سرعت ریکاوری پس از ورزش را افزایش می‌دهد. با توجه به اینکه پروتئین مهم&zwn..
3,100,000 تومان
مکان: افزایش حجم عضلات
پودر مس پلاس ویوا پاور حاوی پروتئین کربوهیدرات بوده که ۴۰ درصد از کل ترکیب آن را پروتئین تشکیل داده است. این مکمل بدون افزایش توده چربی ، حجم عضله های شمارا افزایش میدهد و از تحلیل رفتن عضلات جلوگیری میکند. گلوتامین موجود در این محصول با به تاخیر انداختن خستگی، ریکاوری را تسریع نموده، از تحلیل..
704,000 تومان 880,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 49 (5 صفحه)