منو
Your Cart

کلیه و مجاری ادراری

سیستم کلیه و مجاری ادراری نقش مهمی در تصفیه خون و دفع مواد زائد بدن از طریق ادرار ایفا می‌کند.مجاری ادراری لوله هایی هستند که ادرار را از کلیه ها به مثانه منتقل می کنند.سیستم ادراری خون  را از موادی که بدن  نیازی به آنها ندارد، فیلتر می کند و آب و نمک اضافی ، سموم و سایر مواد زائد را از بین می بردبیماری کلیه و مجاری ادراری می‌تواند در همه افراد و در هر سنی اعم از خانم‌ها، آقایان و حتی کودکان ایجاد شود.

از علائم بیماری های کلیوی نیاز مکرر به ادرار کردن،بی اختیاری ادرار،کاهش تیزبینی ذهنی،تورم پا و مچ پا،فشار خون بالا،استفراغ و حالت تهوع می باشد.که می توان با استفاده از مکمل دارویی و غذایی از این بیماری ها پیشگیری و حتی کمک به درمان کرد.

آب،فلفل دلمه،پیاز،سیر،گل کلم،سیب،کرنبری،توت فرنگی و هندوانه کمک بسیار بزرگی به سلامت کلیه و مجاری ادراری می کند.

 مصرف زیاد نمک می تواند برای کلیه ها مضر بسیار مضر باشد و یا اگر در حال حاضر به بیماری کلیوی مبتلا هستید سبب تشدید علائم بیماری شود .فشارخون بالا یکی از عوامل مهمی است که می تواند سبب ابتلا به بیماری های کلیوی شود . تشکیل سنگ در کلیه ها نیز می تواند به کلیه ها آسیب وارد کند .

مصرف سیگار با کند ساختن جریان خون ، بر کلیه ها اثر می گذارد . همچنین استعمال سیگار و مصرف مواد الکلی ، فشار خون را افزایش داده و عامل اصلی بیماری های کلیوی است .

ورزش نیز همانند رژیم غذایی سالم از بروز چاقی ، دیابت و… که می توانند به کلیه ها آسیب بزنند جلوگیری می کند.

نوشیدن آب به دفع مواد سمی و باکتری‌ها از بدن کمک می‌کند. همچنین سیستم ادراری رو پاکسازی می‌نماید. بهتر است روزانه ۸ تا ۱۰ لیوان آب بنوشید.

مکان: پیشگیری ومهار عفونت های ادراری
اجزا فرآورده: عصاره میوه کرنبری (Vaccinium macrocarpon L) استاندارد شده بر اساس 12-18 میلی گرم پروآنتوسیانیدین ها (برحسب سیانیدین کلراید) در هر کپسول. آثار فارماکولوژی: استفاده از میوه کرنبری جهت درمان بیماری های مجاری ادراری، کلیه و مثانه و سابقه ی طولانی در طب سنتی قاره آمریکا دارد. در حال حا..
91,000 تومان
مکان: سنگ شکن کلیه گیاهی
عصاره خشک فیلانتوس نیروری یا گیاه سنگ شکن که منبعی غنـی از تانن ها و ترکیـبات فنـلی فعال است به بهبود عملکرد فیزیولوژیک مجـاری ادرار کمـک می‌کند. این گیاه همچنیـن دارای خاصیت دیورتیک می باشد. بر طبق آزمایشات و مطالعات بالینی انجام شـده، نشـان داده شـده است که فیلانتوس نیروری نه تنها در خیلی از ..
80,000 تومان
کرن بایوکام
ناموجود
مکان: درمان عفونت ادراری
یکی از راه های کنترل عفونت های حاد ادراری- تناسلی استفاده از آنتی بیوتیک است که در حال حاضر سویه های مقاوم به آنتی بیوتیک در حال افزایش هستند. در سال های اخیر مطالعات انجام گرفته، تایید کننده آثار ضد بیماری زایی پروبیوتیک هاست. به علت تولید عامل های ضد میکروبی متعدد، پروبیوتیک ها به عنوان عوامل درما..
159,000 تومان
قطره کانفرون
ناموجود
مکان: بهبود عملکرد کیه - رفع سنگ کلیه
مصرف کانفرون باعث کاهش التهاب آرام کننده مثانه تحریک پذیر بهبود عملکرد کلیه می شود کانفرون یک فراورده گیاهی سنتی است که به عنوان درمان کمکی در مشکلات حاد مرتبط با بیماری های التهابی مجاری ادراری استفاده می شود موارد مصرف: کمک کننده به بهبود عملکرد کلیه ها جلوگیری از رسوب شن های کلیوی ..
200,000 تومان
راکیوتن
-30 % ناموجود
مکان: آنتی اکسیدان
کوآنزیم کیوتن آنتی اکسیدانی موثر در حفظ سلامت عمومی بدن است وبه سلامت قلب  وبه تولید انرژی در سلول ها کمک می کند همچنین زینک تاثیر فراوانی در تقویت سیستم ایمنی دارد سلنیوم نیز تاثیر فراوانی در پیشگیری از سرطان دارد وخاصیت آنتی اکسیدانی فراوانی برای بدن دارد لوتئین مهمترین عامل برای ..
68,600 تومان 98,100 تومان
مکان: آنتی اکسیدان
پرو آنتوسیانیدین قدرت چسبندگی بین باکتری و سطح مجاری ادراری را کاهش می دهد . کرنبری همچنین باعث تحریک تولید هیپوریک اسید می شود که به حفظ مطلوب تعادل باکتریایی در دستگاه ادراری کمک می کند . به علاوه دارای یک اثر تحریک کننده سیستم ایمنی است که این دو در کنار هم ، یک اثر هم افزایی مفید جهت حفظ سلامت س..
208,000 تومان 261,000 تومان
مکان: مولتی ویتامین بیماران کلیوی
این مکمل حاوی مس ، ویتامین C،ویتامین E ،آهن ،زینک ،سلنیوم و ویتامین های ب-کمپلکس است. قرص مولتی ویتامین دورالایف فاران شیمی علاوه بر تامین ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن بیماران کلیوی، سبب تقویت سیستم ایمنی و عصبی آنها می‌شود. سطح ویتامین های ب-کمپلکس (ب6، ب9 و ب12) در افراد مبتلا ب..
109,300 تومان
کرنبری
ناموجود
عصاره میوه کرنبری حاوی پروآنتوسیانیدین ها می باشد. این ترکیبات مانع چسبیدن باکتری ها به سلول های اپی تلیال دیواره مجاری ادراری می شوند. پروآنتوسیانیدین ها با پیچیدن به دور اشریشیا کلی که عامل بسیاری عفونت های مجاری ادراری می باشد. مانع اتصال آن به دیواره مجاری ادراری می شود. هر قرص روکش دار کرنبری ش..
89,000 تومان
کانفرون
ناموجود
مکان: پیشگیری از رسوب شن های کلیه
استفاده مکرر آنتی بیوتیک میتواند منجر به بروز آثار جانبی همچون عفونت قارچی و تغییرات در نرمال فلورای روده ای شده وباعث بروز آلرژی در فرد میشود. کانفرون داروی گیاهی است که از سه گیاه بسیار موثر برای درمان عفونت مجاری ادرار وسیستیت تشکیل شده است. این گیاهان شامل : ۱- گیاه سنتاریوم ۲-ریشه انجدان ..
244,000 تومان
ارومکس
داغ -50 % ناموجود
مکان: بهبود عملکرد مجاری ادراری
این فرآورده حاوی عصاره کرنبری و ویتامین سی است. عصاره کرنبری در درمان عفونت دستگاه ادراری تحتانی که بیماری بسیار شایعی است تاثیر دارد. این عفونت ها سالیانه 20 تا 30  درصد از جمعیت زنان را درگیر میکند. این مکمل به علت افزایش خطر مقاومت به آنتی بیوتیک ها و عوارض ناشی از آن،برای پیشگیری و استفا..
75,000 تومان 149,600 تومان
اولترا لیکوپن
ناموجود
قرص اولترا لیکوپن حاوی 200 میلی گرم عصاره گوجه فرنگی که تامین کننده 15 میلی گرم لیکوپن خالص است. لیکوپن ماده ای است که در بدن ساخته نمی شود و باید از طریق غذا یا مکمل های غذایی در یافت شود. لیکوپن و گوجه فرنگی: لیکوپن جزو کاروتنوئیدها شناخته می‌شود. لیکوپن رایج‌ترین کاروتنوئید در بدن ان..
331,500 تومان
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)