منو
Your Cart

سیستم ایمنی RSS Feed

۱۸ خرداد ۱۴۰۱ آبله میمون
فاضل بوکدا 0 590
آبله میمون یک بیماری مشترک بین انسان و حیوان است. این ویروس از حیوانات به انسان منتقل می شود. این ویروس دارای علائم مشابه علائمیست که در گذشته از بیماری آبله مشاهده می شود. اگرچه از نظر بالینی شدت آن ..
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ مقایسه بین واکسن های کرونا
دکتر ویدا میر حبیب اللهی 0 726
در اواخر دسامبر 2019 مجموعه ای از موارد مشابه ذات الریه در ووهان چین گزارش شد. چندروز بعد، عامل ایجاد کننده این حالت مرموز بعنوان یک ویروس جدید به نام کرونا ویروس معرفی و عامل سندروم موقت حاد تنفسی و ..
۲۱ فروردین ۱۴۰۱ بازگشت بویایی پس از کرونا
فاضل بوکدا 0 1230
بازگشت بویایی پس از کرونا حس بویایی یکی از حواس پنج گانه ایست که برای لذت بردن از بو های خوراکی ها و حس کردن مولکول های بودار اطرافمان به کمک ما می‌آید. همچنین سیستم بویایی ارتباط زیادی با سیستم چشای..
۱۸ اسفند ۱۴۰۰ اثر کاراگینان برای مقابله با کرونا
فاضل بوکدا 0 1070
کاراگینان یک کربوهیدرات(پلی ساکارید) طبیعی است که از نوعی جلبک قرمز به دست آمده. نام کاراگینان از گونه جلبک  Chondrus crispus  گرفته شده است. کاراگینان از گذشته های بسیار دور در ایرلند بعنوان یک درمان..
۲۵ آبان ۱۴۰۰ ملاتونین را برای مقابله با اثرات کووید 19 جدی بگیرید
دکتر علی سعیدی 0 838
ملاتونین فقط تنظیم کننده خواب و بیداری نیست بلکه ضد التهاب، آنتی اکسیدان و ضد سرطان و ضد پیری قوی است ! ملاتونین هورمونی است که توسط پینه آل، شبکیه، دستگاه گوارش و چند اندام دیگر تولید می گردد و می‌ت..
۱۹ آبان ۱۴۰۰ تقویت سیستم ایمنی در برابر کرونا
دکتر ویدا میر حبیب اللهی 0 701
تقویت سیستم ایمنی در برابر کرونا همانطور که هر کشوری برای دفاع از خود در برابر دشمنان یک ارتش دارد، بدن هم برای محافظت از خود در برابر عوامل بیماری زا، ارتشی به نام سیستم ایمنی دارد که سربازان این ار..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)