منو
Your Cart

دانستنی RSS Feed

۰۵ آذر ۱۴۰۱ امگا3
فاضل بوکدا 0 552
امگا ۳ یک اسید چرب می باشد که می توان آن را در ماهی،جلبک ها و یا در دانه آجیل ها پیدا کرد. دانشمندان در مورد اسید چرب امگا۳ تا به حال خواص شگفت انگیزی کشف کردند. انواع ماهی ها به ویژه ماهی های قزل آل..
۳۰ آبان ۱۴۰۱ عوارض کراتین
فاضل بوکدا 0 519
کراتین یک ماده طبیعی است که در بدن به کراتین فسفات تبدیل می شود. کراتین فسفات به ساخت ماده ای به نام آدنوزین تری فسفات یا ATP کمک می کند. ATP  انرژی لازم برای انقباضات عضلانی را فراهم می کند. بدن انسا..
۳۰ مهر ۱۴۰۱ عوارض کمبود تستسترون
فاضل بوکدا 0 822
تستوسترون هورمون جنسی مردانه ایست که در بدن مردان در بیضه ها ساخته می شود. سطح هورمون تستوسترون برای عملکرد صحیح جنسی بدن بسیار مهم می باشد . در دوران بلوغ و نوجوانی این هورمون باعث پیدایش صفات مردانه..
۱۳ مهر ۱۴۰۱ رزهیپ چیست
فاضل بوکدا 0 1782
گل رز یکی از گیاهانیست که از گلبرگ های نرمش تا خارهای ساقه آن یکی از نماد های زیبایی و سلامتی به حساب می آید. این گیاه متعلق به جنس rosa از خانواده rosaceae هستند که بیش از حدود 100 گونه دارد. با این ..
۳۰ شهریور ۱۴۰۱ پسوریازیس
فاضل بوکدا 1 586
پسوریازیس یک بیماری پوستیست که باعث ایجاد لکه های پوسته پوسته شونده می شود. این بیماری جزو دسته بیماری های خود ایمنی طبقه بندی می شود. پسوریازیس روی پوست های قهوه ای ، سیاهپوستان و سفید پوستان لکه های..
۲۱ شهریور ۱۴۰۱ جینکوبیلوبا
فاضل بوکدا 0 1776
درخت جینکوبیلوبا یکی از قدیمی ترین گونه های درختی زنده روی زمین است. جینکوبیلوبا یک درخت بزرگ با برگهای بادبزنی است. معمولا در تمام مکمل هایی که از این درخت بدست میاید از برگ آن استفاده می شود. مکمل ا..
۱۲ شهریور ۱۴۰۱ پروستات
فاضل بوکدا 0 607
پروستات غده ای در سیستم تولید مثلی مردان است که  عملکرد بسیار مهمی در دستگاه تولید مثلی آقایان دارد. اندازه نرمال این غده معمولا به اندازه یک گردو می باشد. موقعیت این غده در زیر مثانه و بالای عضلات کف..
۰۵ شهریور ۱۴۰۱ تبخال
فاضل بوکدا 0 661
هرپس سیمپلکس لبیالیس، که به نام تبخال  یا تاول های لب نیز شناخته می شود؛ یک ضایعه عفونی دهانی است که ناشی از ویروسی به نام هرپس سیمپلکس نوع 1 (HSV-1) که شایع ترین نوع عفونت ویروسی عود کننده می باشد، ا..
۰۲ شهریور ۱۴۰۱ لایه برداری پوست
فاضل بوکدا 0 810
پوست شما بزرگترین عضو بدن شماست؛ بنابراین مراقبت از آن بخش مهمی از سلامتی شما به حساب می آید. استفاده از کرم های ضد آفتاب و پاک کننده ها راه های بسیار موثر و مناسبی برای مراقبت از پوستتان می باشد اما ..
۳۱ مرداد ۱۴۰۱ شپش سر
فاضل بوکدا 1 592
شپش سر یا پدیکولیس کاپیتیس حشره ریزی است که از خون پوست سر انسان تغذیه می کند. شپش سر اغلب کودکان را مبتلا می کند. این حشرات معمولا از طریق انتقال مستقیم از موهای یک فرد به فرد دیگر انتقال پیدا می کند..
۲۹ مرداد ۱۴۰۱ رفلاکس معده
فاضل بوکدا 0 901
بیماری رفلاکس معده یا GERD یا به اصطلاح عموم ترش کردن، یک اختلال گوارشی شایع در سرتاسر جهان است. شیوع این بیماری در حدود 18.1-27.8 درصد تخمین زده می شود. تقریبا نیمی از بزرگسالان علائم رفلاکس معده را ..
۲۴ مرداد ۱۴۰۱ آنتی بیوتیک
فاضل بوکدا 0 576
هنگامی که آنتی بیوتیک ها برای اولین بار در اواسط قرن گذشته به جامعه پزشکی معرفی شدند ، به عنوان دارو های شگفت انگیزی مورد استقبال قرار گرفتند. پزشکان و بیماران به طور ویژه ای تحت تاثیر عملکرد شگفت انگ..
نمايش 1 تا 12 از 29 (3 صفحه)