منو
Your Cart

گینو

ضد آفتاب روشن کنندهspf50 گینو
ناموجود
این محصول، با تنظیم سنتز ملانین و کاهش رنگ و ساز آنها سبب از بین رفتن لک ها به مرور زمان می گرند. ترکیبات موثر بکار رفته در این گروه شامل: اکتی وایت: کاهش تولید رنگدانه ها، روشن کننده لک و تیرگی های پوست ترکیب حیات سلولی: 56 ماده فعال که بازسازی و تولید سلول های جدید را افزایش می دهد و سبب ..
1,706,984 تومان
کرم سفت کننده گردن گینو
ناموجود
این کرم ، حاوی عصاره حیات سلولی موجب تقویت فعالیت های جدید سلولی می شود  این محصول از 56 ماده فعال سلول ساز تشکیل یافته از 21 اسید آمینه ضروری، 17 ویتامین و 16 ماده بیولوژیک فعال، تقویت کننده ساختار سلولی و الیاف الاستیک پوست می باشند. همچنین الگیسیوم، غنی شده از مواد معدنی فرم دهنده پوست ..
1,495,837 تومان
کرم بازسازی کننده پوست پا گینو
ناموجود
موارد مصرف: رطوبت رسانی بازسازی و ترمیم کننده پا نحوه مصرف: کرم را هر روز چند بار به پاها مالیده و ماساژ دهید تا جذب شود . هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): تا به حال هیج عارضه جانبی ناشی از استفاده از این محصول دیده نشده شرایط نگهداری: دور از نور نگه داری شود دور ا..
498,100 تومان
فوم پاک کننده پاکسازی  گینو
ناموجود
این محصول  مناسب جهت مراقبت از پوست های چرب و مختلط می باشد.  پوست بعنوان یک عضو محافظ عمل می کند. در طول روز، به دلیل قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش خورشید، خشکی، تغییرات دمایی، تماس آلاینده ها و هوای نامناسب، پوست آسیب پذیر می شود و نیاز به مراقبت های خاص دارد. استفاده روزان..
620,000 تومان
مرطوب کننده SPF15پوست صورت  گینو
ناموجود
هرنوع پوستی، در هر سنی ممکن است دچار خستگی شده و شفافیت خود را از دست بدهد به همین دلیل نیاز به ابرسانی عمقی پوست است که شادابی پوست برگردد. ترکیبات فعال بکار رفته در این گروه شامل: هیدروپلازم: مجموعه ای از ترکیبات رطوبت رسان پوست که سبب آبرسانی لایه های عمقی پوست می شود. کمپلکس هید..
1,494,200 تومان
کرم ضد چروک گینو
ناموجود
این محصول یک کرم ضد چروک و درخشان کننده روز و شب مناسب برای پوست های خشک و دهیدراته است. این کرم در عین باز کردن و درمان چروک های صورت به آبرسانی پوست نیز می پردازد در نتیجه دیگر اثری از خشکی ، کشیده شدن و یا پوسته پوسته شدن پوست صورت باقی نخواهد ماند. همچنین این کرم نیروی حیات سلولی را احیا..
1,488,000 تومان
کرم فرم دهنده و سفت کننده پوست گینو
ناموجود
با بالاتر رفتن سن و یا خستگی، فعالیت های سلولی کاهش می یابند بنابر این نیاز به مراقبت وتوجه ویژه ای میباشد این ترکیب تولید کلاژن را افزایش داده و کلاژن های آسیب دیده را ترمیم می نماید) و اکتی پروجرین (تاثیر مخرب پیری پوست را کاهش داده و فرم دهندگی پوست را افزایش داده و همچنین دارای خاصیت ضدچروکی ..
1,743,440 تومان
سرم کنترل کننده سبوم گینو
ناموجود
پوست چرب برخلاف پوست خشک نستبا ضخیم و دارای منافذ بازفراوانی است. و معمولا یک لایه چربی روی این پوست ها وجود دارد که  باعث براق شدن آن می شود.   این محصول روند تولید چربی اضافی را معکوس می کند. این لوسیون مناسب انواع پوست های چرب می باشد آکنی سیدین بر روی ترشحات غدد چربی ا..
1,495,836 تومان
دور چشم ایج لوجیک گینو
ناموجود
موارد مصرف: ضد چروک و لیفتینگ کاهش خطوط دور چشم بازسازی سلول های اطراف چشم و پلک ها نحوه مصرف: از این کرم روی پوست تمیز ، صبح و شب بصورت ضربه ای و دورانی در اطراف چشم استفاده کنید. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این کرم دور ..
2,119,780 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)