منو
Your Cart

گل افشان آرایش

مکان: آبرسان پوست خشک
کرم مرطوب کننده پوست خشک مدیلن دارای استانداردی نوین برای نرم کننده ها و مرطوب کننده ها می باشد. کرم مرطوب‌ کننده پوست خشک مدیلن علائم پوست های خشک و ترک خورده را در طی مدت ۲ هفته بهبود می بخشد. تحقیقات نشان داده که مدیلن نسبت به وازلین از نظر بالینی در بهبود پوست خشک و ترک خورده تاثیر بیشتر..
50,000 تومان 66,500 تومان
کرم   AHA 10%  مدیلن
-50 % ناموجود
مکان: لایه بردار و روشن کننده پوست
آلفاهیدروکسی اسید خاصیت لایه برداری دارد که با لایه برداری لک های پوست شما را کاهش داده و باعث شفاف و یکدست شدن پوست میشود. که کرم لایه بردار صورت مدیلن مناسب برای انواع پوست خاصیت مرطوب کنندگی، لایه بردار، ضد چروک، شفاف کننده و ضد لک دارد. برای جای زخم و اسکار نیز کرم AHA مدیلن بسیار تاثیرگذا..
21,500 تومان 43,000 تومان
مکان: نرم کننده پوست
اوسرین با ایجائ لایه ای از چربی مانع تبخیر اب میشود و کمک میکند تا اوره به راحتی جذب شود  به همین دلیل برای خشکی های متوسط و شدید بکار میرود این کرم رنگ و عطر ندارد و به همین سبب باعث بروز حساسیت پوست شما نمیشود و گزینه بسیار خوبی برای خشکی کف پا نیز است در زمان ابتلا به مشکلاتی مانند ..
99,825 تومان
لوسیون اوسرین ثمین
ناموجود
لوسیون بدن حاوی اوسربن ثمین مخصوص پوست های خشک و حساس است اوسرین موجود در این لوسیون با ایجاد لایه ای از چربی طبیعی  در سطح پوست مانع از تبخیر اب میشود و به همین دلیل پوست بدم را مرطوب نگه میدارد  برای درمان هرنوع خشکی متوسط و شدید این لوسیون رنگ و عطر ندارد و سبب بروز حساسیت نمیش..
74,400 تومان
کرم روشن کننده ثمین با دارا بودن آلفا هیدروکسی اسیدها (AHA) در لایه برداری، روشن کنندگی، کاهش چین و چروک، جوان کنندگی و بازسازی پوست نقش موثری دارد. این محصول حاوی کوجیک اسید است که باعث کاهش اثر لک های پوستی می شود. از طرفی، عصاره بیربری دارای خاصیت روشن کنندگی است و اثربخشی کوجیک اسید را افزا..
97,300 تومان
ژل مرطوب کننده قوی ثمین حاوی 30% اوره بوده و باعث از بین رفتن لایه شاخی و زبر پوست می شود. استفاده از این محصول به مرور زمان باعث رفع میخچه، پینه و ضخیم شدگی پوست می گردد. اوره ماده ای کراتولیتیک است که به دلیل داشتن خاصی لایه برداری و مرطوب کنندگی برای درمان مشکلات پوستی نظیر اگزما، پسوریازیس ..
99,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)