منو
Your Cart

گل افشان آرایش

کرم مرطوب کننده مدیلن
ناموجود
مکان: آبرسان پوست خشک
کرم مرطوب کننده پوست خشک مدیلن دارای استانداردی نوین برای نرم کننده ها و مرطوب کننده ها می باشد. کرم مرطوب‌ کننده پوست خشک مدیلن علائم پوست های خشک و ترک خورده را در طی مدت ۲ هفته بهبود می بخشد. تحقیقات نشان داده که مدیلن نسبت به وازلین از نظر بالینی در بهبود پوست خشک و ترک خورده تاثیر بیشتر..
66,500 تومان
کرم   AHA 10%  مدیلن
ناموجود
مکان: لایه بردار و روشن کننده پوست
آلفاهیدروکسی اسید خاصیت لایه برداری دارد که با لایه برداری لک های پوست شما را کاهش داده و باعث شفاف و یکدست شدن پوست میشود. که کرم لایه بردار صورت مدیلن مناسب برای انواع پوست خاصیت مرطوب کنندگی، لایه بردار، ضد چروک، شفاف کننده و ضد لک دارد. برای جای زخم و اسکار نیز کرم AHA مدیلن بسیار تاثیرگذا..
43,000 تومان
مکان: نرم کننده پوست
اوسرین با ایجائ لایه ای از چربی مانع تبخیر اب میشود و کمک میکند تا اوره به راحتی جذب شود  به همین دلیل برای خشکی های متوسط و شدید بکار میرود این کرم رنگ و عطر ندارد و به همین سبب باعث بروز حساسیت پوست شما نمیشود و گزینه بسیار خوبی برای خشکی کف پا نیز است در زمان ابتلا به مشکلاتی مانند ..
99,825 تومان
لوسیون بدن حاوی اوسربن ثمین مخصوص پوست های خشک و حساس است اوسرین موجود در این لوسیون با ایجاد لایه ای از چربی طبیعی  در سطح پوست مانع از تبخیر اب میشود و به همین دلیل پوست بدم را مرطوب نگه میدارد  برای درمان هرنوع خشکی متوسط و شدید این لوسیون رنگ و عطر ندارد و سبب بروز حساسیت نمیش..
93,000 تومان
کرم روشن کننده ثمین با دارا بودن آلفا هیدروکسی اسیدها (AHA) در لایه برداری، روشن کنندگی، کاهش چین و چروک، جوان کنندگی و بازسازی پوست نقش موثری دارد. این محصول حاوی کوجیک اسید است که باعث کاهش اثر لک های پوستی می شود. از طرفی، عصاره بیربری دارای خاصیت روشن کنندگی است و اثربخشی کوجیک اسید را افزا..
97,300 تومان
ژل مرطوب کننده قوی ثمین حاوی 30% اوره بوده و باعث از بین رفتن لایه شاخی و زبر پوست می شود. استفاده از این محصول به مرور زمان باعث رفع میخچه، پینه و ضخیم شدگی پوست می گردد. اوره ماده ای کراتولیتیک است که به دلیل داشتن خاصی لایه برداری و مرطوب کنندگی برای درمان مشکلات پوستی نظیر اگزما، پسوریازیس ..
99,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)