منو
Your Cart

گلدن لایف استرالیا

کوکیوتن گلوک ویت 30
ناموجود
مکان: سلامت قلب و عروق
گروهی از سلولها در بدن نیاز به  انرژی بالایی دارند مثل قلب، کبد و عضلات پانکراس کوآنزیم کیوتن اهمیت زیادی برای تولید انرژی در بدن مخصوصا عضلات اسکلتی و عضله قلب دارد. با بالا رفتن سن مقدار تولید کیوتن در بدن کم می شود. کیوتن خواص آنتی اکسیدانی دارد و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و از ..
189,000 تومان
کوآنزیم کیوتن100 امید پارسینا دماوند
ناموجود
مکان: آنتی اکسیدان ، سلامت قلب و عروق
کیوتن خواص آنتی اکسیدانی دارد و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و از سرطان و بیماری های قلبی و عروقی پیشگیری می کند .کیوتن از بروز بسیاری بیماری ها جلوگیری می کند و نقش بسزایی در سلامت بدن دارد. گروهی از سلولها در بدن نیاز انرژی بالایی دارند مثل قلب، کبد و عضلات پانکراس کوآنزیم کیوتن اهمیت زیادی ..
163,500 تومان
جینک اکتیو
ناموجود
مکان: تقویت حافظه
جینکوبیلوبا گیاهی است که خواص فراوانی برای بدن دارد ومصرف آن باعث تقویت حافظه-بهبود عملکرد مغز می شود در سالمندان عملکرد ذهن ومغز را بهبود می دهدوباعث پیشگیری از آلزایمر می شود  وباعث افزایش گردش خون مغزی می شود مقدار درهرکپسول=50میلی گرم   موارد مصرف: افزایش قدرت تمرکز-تقو..
79,000 تومان
جینسینگ برای بدن فراوان بدنی دارد از جمله =تقویت سیستم ایمنی –افزایش گردش خون –کمک به خونرسانی بدن –افزایش میل جنسی –افزایش انرژی-درمان قند خون-درمان عفونت بهبود عملکرد حافظه وکلی خواص دیگر از مزایای استفاده از جینسینگ است موارد مصرف: افزایش انرژی-کاهش خستگی &ndash..
100,000 تومان
اسلیپ کر
داغ ناموجود
مکان: بهبود کیفیت خواب و کاهش اضطراب و استرس
اختلالات در خواب یکی از بزرگترین مشکلات جوامع امروزی است که به علت‌های مختلف مانند استرس زیاد در طول روز ایجاد می‌شود. محصول Sleep Care با استفاده از عصاره‌های گیاهی توانسته در درمان این اختلال بسیار موثر باشد. گل ساعتی که در ترکیبات این قرص به کار رفته است، یکی از بهترین گیاهان داروی..
120,000 تومان
برنینگ فت
داغ ناموجود
مکان: چربی سوز-کاهش اشتها
این فراورده از طریق افزایش سوخت و ساز بدن و مصرف کالری بیشتر و کاهش اشتها و کاهش ذخایر چربی به کاهش وزنی موثر و بدون عارضه در کنار رعایت رژیم غذایی و فعالیت بدنی مناسب کمک می‌کند. ترکیبات موجود در این قرص شامل میوه استوایی گارسینیا، گیاه کولئوس و جیمنما است که نقش مهمی در افزایش سوخت و ساز بدن،..
175,000 تومان
مکان: رفع کم خونی
کمبود آهن شایع‌ترین اختلال تغذیه‌ای میان کودکان و زنان در سنین باروری در کشورهای در حال توسعه است خستگی مفرط، عدم تمرکز، رنگ پریدگی، افزایش ضربان قلب، درشتی مردمک و تنفس‌های سریع از علائم کم خونی به شمار می‌آیند. اسید فولیک یا ویتامین B۹ در فرآیندهای مهم بدن شامل سنتز مواد ..
65,000 تومان
استئوپروز یا پوکی استخوان زمانی اتفاق می افتد که بازجذب استخوان از فرآیند تشکیل آن بیشتر می شود. تا سن 35 سالگی فرآیند تشکیل استخوان از بازجذب آن بیشتر است. در نتیجه بدن از این سن مستعد پوکی استخوان می باشد. نزدیک شدن به سن یائستگی باعث می شود در بدن زنان ترشح  هورمون استروژن کاهش یابد. ترشح ای..
129,000 تومان
پین لیز
داغ ناموجود
مکان: تسکین درد و التهاب مفاصل
درد و التهاب مفاصل از جمله مشکلاتی است که به دلیل بیماری آرتریت یا التهاب مفاصل ایجاد می شود. استفاده از داروهای ضدالتهابی غیراستروئیدی برای کاهش دردهای مفصلی و استخوانی و عضلانی ممکن است سبب بروز عوارض و آسیب های کلیوی و گوارشی شوند. استفاده از مکمل های طبیعی و بدون عارضه برای کاهش درد و الت..
152,600 تومان
مکان: مولتی ویتامین مینرال بارداری
توجه به رژیم غذایی سالم، کافی و متنوع و مصرف مولتی ویتامین در دوره بارداری و پیش از آن می‌تواند روی سلامت نوزاد و مادر تاثیر بگذارد. انتخاب رژیم غذایی سالم در بارداری بهترین راه برای دریافت ویتامین‌ها، مواد معدنی و مکمل دارویی خواهد بود اما حتی اگر رژیم غذایی مناسبی داشته باشید، ممکن ..
55,000 تومان 179,900 تومان
  کوآنزیم کیوتن 30 – Co-Enzyme Q10 30mg گروهی از سلولها در بدن نیاز به  انرژی بالایی دارند مثل قلب، کبد و عضلات پانکراس کوآنزیم کیوتن اهمیت زیادی برای تولید انرژی در بدن مخصوصا عضلات اسکلتی و عضله قلب دارد. با بالا رفتن سن مقدار تولید کیوتن در بدن کم می شود. کیوتن خو..
228,900 تومان
کوآنزیم کیوتن100
داغ -40 %
کیوتن خواص آنتی اکسیدانی دارد و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و از سرطان و بیماری های قلبی و عروقی پیشگیری می کند .کیوتن از بروز بسیاری بیماری ها جلوگیری می کند و نقش بسزایی در سلامت بدن دارد. کگروهی از سلولها در بدن نیاز انرژی بالایی دارند مثل قلب، کبد و عضلات پانکراس کوآنزیم کیوتن اهمیت زیادی..
107,000 تومان 179,800 تومان
نمايش 1 تا 12 از 20 (2 صفحه)