منو
Your Cart

گرین نیچر

دیپ لانگ ساپورت
ناموجود
مکان: پاکسازی مجاری تنفسی
نقد و بررسی کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر کپسول دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر با ترکیبات گیاهی و موثر خود موجب تسکین سرفه می‌شود. مصرف این فراورده برای افزایش ایمنی سلول‌های بافت ریه و همچنین پاکسازی این اندام از عفونت‌های ویروسی و باکتریایی است. دیپ لانگ ساپورت همچنین جهت رفع عفونت&..
460,000 تومان
سورناندین
داغ ناموجود
مکان: پیشگیری از تخریب مفاصل
عصاره ی طبیعی آووکادو (یک سوم) و روغن دانه های سویا ( دو سوم) این ترکیب طبیعی، پیشرفت استئوآرتریت (OA) را کاهش می دهد. از تخریب سلولهای سینوویال (که مفاصل را در بر میگیرد) جلوگیری می کند و به بازسازی طبیعی بافت همبند کمک می کند. Borax: یا همان برون به تازگی مورد توجه پزشکان قرار گرفته است. ..
463,000 تومان
ویت ایس
ناموجود
مکان: بهبود عملکرد کبد و سم زدایی بدن
آنتی اکسیدان ها ترکیباتی هستند که مولکول هایی ناپایدار به نام رادیکال های آزاد را خنثی می کنند. هنگامی که تعداد رادیکال های آزاد در بدن بیش از حد بالا می رود و باعث عدم تعادل می شود، منجر به آسیب سلولی و بافتی می شود که به عنوان استرس اکسیداتیو شناخته می شود استرس اکسیداتیو یک عامل شناخته شده در ..
364,000 تومان
شوگر متابالانس
ناموجود
این محصول با ترکیب خاص ریز مغذی ها، ویتامین ها و مواد معدنی می تواند به افزایش متابولیسم کربوهیدرات کمک کند و در نهایت منجر به افزایش متابولیسم چربی ها در بدن شود. علاوه بر این منجر به کاهش سطح قند خون در افراد دیابتی شود همچنین با اثر بر تنظیم هورمون انسولین و لپتین اشتها و میل به غذا را کاهش دهد. ..
430,600 تومان
لیبیدو بوستر
ناموجود
این گیاه حاوی ماده موثر این گیاه ایکارین است که خون رسانی اندام‌های تناسلی بانوان و آقایان را افزایش داده و تحریک جنسی را بالا می‌برد. ایکارین همچنین می‌تواند اثر محافظتی روی اسپرم داشته و آنها را از آسیب سلولی ناشی از تخریب در امان نگه دارد. همچنین در افزایش هیجانات جنسی موثر است. ..
432,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)