منو
Your Cart

کیمیا فارمد گیتی گستر

ضد چروک دور چشم آنژسل
ناموجود
مکان: از بین بردن چروک های پنجه کلاغی دور چشم
کرم ضد چروک دور چشم آنژسل با بهره مندی از ترکیبات ویژه در جوان تر کردن پوست و از بین بردن چروک ها و بازسازی و ترمیم و تقویت و روشن  کردن  پوست  دور چشم بسیار مفید و موثر است این کرم برای رفع چروکهای سطحی و کاهش چروکهای عمیق دور چشم و دور لب بسیار مناسب می باشد  این کرم..
298,000 تومان
متعادل کننده چربی آنژسل
ناموجود
مکان: حاوی عصاره گل سرخ و آلوئه ورا
ژل کرم متعادل کننده چربی، بسیار سبک وزن است. این ژل کرم به کاهش چربی اضافی و درخشندگی پوست کمک می کند و منقبض کننده منافذ پوست است. بنابراین پوست تمیز و به طور ایده آل مات و عاری از براقیت و چربی بنظر میرسد، همچنین بافت آن برای مدت طولانی اصلاح می شود. موارد مصرف: تنظیم کننده سبوم مات و شاد..
193,000 تومان
ژل کرم آی فرش دور چشم آنژسل، با اثر رطوبت رسانی طولانی مدت و بادوام، باعث احیای ناحیه کانتور چشم میشود. همچنین به سم زدایی قسمت کانتور چشم کمک می کند. این محصول روشن کننده و کاهش دهنده خطوط ریز چروک دور چشم می باشد و خستگی پوست را از بین میبرد. موارد مصرف: خطوط ریز دور چشم ضد خستگی ن..
205,000 تومان 228,000 تومان
آبرسان آنژسل
ناموجود
مکان: مرطوب کننده پوست
ژل کرم آبرسان آنژسل، یک محصول تقویت کننده و آبرسان قوی با اثر طولانی مدت ( 24 ساعته ) است. خشکی را برطرف، پوست را تسکین می دهد و به احیای پوست کمک می کند. ژل کرم آبرسان آنژسل، حاوی ترکیبات ویژه دریایی با خاصیت جذب فوری و با دوام میباشد. علائم خستگی را از بین برده و از پوست محافظت میکند . مو..
198,000 تومان
ژل کرم محافظ روز آنژسل، مانند الماس، یک سپر قدرتمند برای محافظت از پوست، در برابر اشعه های خورشید و آسیب رادیکال های آزاد، ایجاد می کند و پوست را بازسازی می کند. این محصول با فرمول مغذی، بافت خشن را صاف و مخملی می کند. همچنین با فرمول قدرتمند خود، پوست را آبرسانی کرده و ظاهر خطوط ریز چین و چرو..
199,000 تومان 278,000 تومان
ژل کرم ضد چروک آنژسل، ظاهر چین و چروک و خطوط ریز را کاهش می دهد و سرعت بازسازی سلولی را افزایش می دهد. این مرطوب کننده و ضد چروک عالی، سرشار از آنتی اکسیدان های قوی و مواد مغذی است که به سفت شدن ظاهر پوست و به حداقل رساندن خطوط ریز و چین و چروک کمک می کند. از پوست خود، در برابر آسیب رادیکال ها..
324,000 تومان 540,000 تومان
ژل کرم روشن کننده آنژسل، درخشان کننده پوست بطور مجلل و قوی میباشد. حاوی ترکیبات گیاهی موثر در رفع و پیشگیری انواع لک ها ( آفتاب، بارداری، جوش، تغییرات هورمونی و لک های پیری ) است. پوست در تمام روز، روشن تر به نظر میرسد و با رطوبت احساس میشود. این مورد به محافظت از پوست در برابر آلودگی کمک می ک..
202,500 تومان 225,000 تومان
مکان: آبرسانی عمیق و ضد چروک
ژل کرم مغذی آنژسل، عمیق ترین قسمتهای پوست را تغذیه می کند، پوست را جوان می کند و حالت ارتجاعی و استحکام و جوانی را به آن باز می گرداند. افزایش طراوت، رطوبت و شفافیت پوست، با جذب فوری، از مشخصه های بارز این محصول است. پوست مواد مغذی و روغن های مفید را از این ژل کرم دریافت میکند، و شما درمی یاب..
150,000 تومان 264,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)