منو
Your Cart

کوئترول

Quetrol
داغ ناموجود
کوئترول
169,900 تومان
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: کپسول 60 عددی
  • تاریخ انقضا: 2024/06/05
شما می توانید در چاپاردارو ( داروخانه آنلاین دکتر سعیدی ) بدون نیاز به مراجعه حضوری ، زیر نظر دکتر داروساز مشاوره بگیرید ،به راحتی انتخاب کنید و به سرعت محصول خود را دریافت کنید.تمامی مکمل های دارویی و غذایی،ورزشی و محصولات آرایشی بهداشتی دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو و از برند های برتر ایرانی و خارجی می باشند.
برای دیدن محصولات بیشتر و دریافت اطلاعات مفید با کلیک بر روی همین لینک اینستاگرام ما را دنبال کنید.

رزوراترول در عصاره انگور قرمز (vitis vinifera) یافت می گردد، درهسته، ریشه و ساقه نیز وجود دارد، ولی بیشترین میزان رزوراترول در پوست انگور قرمز دیده می شود. رزوراترول، اثر محافظ قلب و پیشگیری کننده از بیماری های قلبی دارد. فعالیت آنتی اکسیدانی رزوراترول، نقش به سزائی در اثر محافظت قلبی آن دارد. رزوراترول اثر مهارکنندگی سیکلوکسیژناز (cox) در مدلهای سرطانی مختلف (که به عنوان عامل پیشرفت تومور پیشنهاد شده اند)، نشان داده است.

رزوراترول اکسیداسیون LDL، پرولیفراسیون سلول های عضلات صاف و تجمع پلاکتی را مهار می نماید. دیده شده است که رزوراترول سنتز لیپیدها را در کبد rat کاهش می دهد و تولید ایکوزانوئیدهای پرو آتروژنیک توسط پلاکت و نوتروفیل انسان را مهار می کند. مطالعات حیوانی نشان می دهد که رزوراترول فعالیت ضد آترواسکلروتیک دارد و اثرات محرک ایمنی و ضد سرطان نشان می دهد. محصولات برگرفته از انگور حاوی ترکیبات فنولی مانند پروآنتوسیانیدین های اولیگومری، فلاوون ها و پلی فنول-3-ال ها هستند. پروآنتوسیانیدین ها مسئول ایجاد رنگ قرمز در پوست انگور هستند، بنابراین انگور قرمز حاوی مقدار بیشتری از آنتی اکسیدان ها، نسبت به انگور سفید است. فلاونولیدهایی که در عصاره انگور وجود دارد شامل کوئرستین، کاتشین، میرستین و کامفرول است. این فلاونوئیدها رنج وسیعی از خواص آنتی اکسیدانی، وازودیلاسیون، آنتی لیپوپراکسیدانت و ضد پلاکتی دارند. این خواص موجب ایجاد اثر محافظت قلبی-عروقی توسط فلاونوییدها می گردد.

موارد مصرف:

آنتی اکسیدان

نحوه مصرف:

روزانه 1 تا 4 عدد کپسول ترجیحا با غذا میل شود

هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...):

در صورت حساسیت بیش از حد به محصولات حاوی رزوارترول برای مصرف به پزشک خور مراجعه کنید

شرایط نگهداری:

درجای خشک وخنک ودردمای زیر25درجه سانتیگراد نگهداری شود

مشخصه ها:

حاوی عصاره پوست انگور

مکمل دارویی
تاریخ انقضا 2024/06/05
شرکت سازنده داروسازی رها
کشور سازنده ایران
شرکت وارد کننده -
فرم محصول کپسول
نوع محفظه قوطی پلاستیکی
طرز مصرف روزانه 1 تا 4 عدد کپسول ترجیحا همراه با غذا مصرف نمائید.
مقدار 60 عدد
طعم -
وزن -
ابعاد بسته بندی -
جنسیت مصرف همه افراد
رده سنی 18 سال به بالا
موارد مصرف آنتی اکسیدان
بار کد محصول 6260616503225

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: کوئترول