منو
Your Cart

کرن بایوکام

کرن بایوکام
کرن بایوکام
ناموجود
کرن بایوکام
کرن بایوکام
کرن بایوکام
159,000 تومان
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: کپسول 30 عددی
  • تاریخ انقضا: 2024/03/05
شما می توانید در چاپاردارو ( داروخانه آنلاین دکتر سعیدی ) بدون نیاز به مراجعه حضوری ، زیر نظر دکتر داروساز مشاوره بگیرید ،به راحتی انتخاب کنید و به سرعت محصول خود را دریافت کنید.تمامی مکمل های دارویی و غذایی،ورزشی و محصولات آرایشی بهداشتی دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو و از برند های برتر ایرانی و خارجی می باشند.
برای دیدن محصولات بیشتر و دریافت اطلاعات مفید با کلیک بر روی همین لینک اینستاگرام ما را دنبال کنید.

یکی از راه های کنترل عفونت های حاد ادراری- تناسلی استفاده از آنتی بیوتیک است که در حال حاضر سویه های مقاوم به آنتی بیوتیک در حال افزایش هستند. در سال های اخیر مطالعات انجام گرفته، تایید کننده آثار ضد بیماری زایی پروبیوتیک هاست. به علت تولید عامل های ضد میکروبی متعدد، پروبیوتیک ها به عنوان عوامل درمانی و پیشگیری کننده از بیماری های عفونی ایجاد شده با پاتوژن های دهانی، روده ای و ادراری- تناسلی مطرح شده اند. 

ویژگی مهم باکتری های پروبیوتیک، توانایی این باکتری ها به منظور مهار افزایش تعداد میکروارگانیسم های بیماری زا و نیز مهار قدرت بیماری زایی آن ها است.
باکتری های اسید لاکتیک از قبیل جنس لاکتوباسیلوس، با تولید عامل های ضد میکروبی و نیز به کارگیری مکانیسم های مختلف، دارای عملکرد بسیار موثری در این راستا هستند. به طور کلی نحوه عملکرد لاکتوباسیلوس های پروبیوتیکی در تداخل با بیماری زاهای دستگاه ادراری تناسلی بسیار متنوع است و این تنوع به علت چهار ویژگی اصلی این باکتری ها از جمله توانایی اتصال، قدرت رقابت و قدرت مهار یوروپاتوژن هاست.  همچنین، باکتری های پروبیوتیک با توانایی تجمع سلولی با میکروب های بیماری زا مجتمع می شوند و با آثار ضد اتصالی خود مانع از رسیدن و اتصال باکتری های پاتوژن به سلول هدف در میزبانشان می شوند. مطالعات زیادی مبنی بر تاثیر پروبیوتیک ها در درمان و پیشگیری از عود واژینوز باکتریال وجود دارد. اساس استفاده از پروبیوتیک ها به سال 1973 با مشاهده لاکتوباسیل در واژن زنانی که هیچ گونه سابقه عفونت دستگاه ادراری تناسلی را ذکر نمی کردند، باز می گردد.
پروبیوتیک های مصرف شده از طریق خوراکی با صعود به واژن پس از گذشتن از رکتوم، به طور مستقیم در دیواره ی واژن جایگزین شده و با اتصال به دیواره اپیتلیوم واژن و مهار اتصال باکتری های بیماری زا به آن و ایجاد و حفظ محیط اسیدی با تولید H2O2 و اسید استیک، نقش مهمی در درمان و پیشگیری از عود بیماری بازی می کنند. 
به طور کلی در عفونت های ادراری- تناسلی، باقیمانده لاکتوباسیل های خورده شده از طریق دهان که به رکتوم رسیده اند. به سمت واژن صعود کرده و در آنجا کلونیزه می شوند و نهایتا منجر به ایجاد تغییر در محیط واژن و ایجاد تعادل در وضعیت ایمنی میزبان می گردند و در اکثر موارد باعث بازگشت و ترمیم فلور طبیعی واژن و حفظ وضعیت نرمال در فلور واژن می شوند. 

موارد مصرف:

پیشگیری از عفونت های ادراری و تناسلی در بانوان و آقایان

نحوه مصرف:

روزانه یک تا دو عدد کپسول بعد از غذا یا طبق دستور پزشک مصرف شود.

هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...):

مصرف در گروه های خاص: در دوران بارداری و شیردهی مشورت پزشک مصرف شود.

تداخل دارویی: در افرادی که داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی مصرف می کنند با احتیاط مصرف شود.

 

در صورت استفاده مقدار توصیه شده، هیچگونه عوارض جانبی مشاهده نشده است. نکات قابل توصیه در گروه های خاص: در افرادی که تحت عمل جراحی و نقص سیستم ایمنی عضو قرار می گیرند، استفاده از پروبیوتیک باید با تجویز پزشک باشد.

در موارد نادر احتمال نفخ و تولید گاز وجود دارد که این شرایط بدلیل تغییر محیط روده طبعی و با ادامه مصرف، عوارض فوق از بین خواهند رفت. در صورت مشاهده عوارضی دیگر پزشک یا داروساز را مطلع نمایید.

شرایط نگهداری:

در جای خشک، در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد، دور از دسترس اطفال و نور نگهداری شود.

مشخصه ها:

حاوی 240 میلی گرم عصاره کرن بری (هر کپسول حاوی 72 میلی گرم پروآننتوسیانیدین از عصاره کرن بری)

مکمل دارویی
تاریخ انقضا 2024/03/05
شرکت سازنده بنیان طب آکام
کشور سازنده ایران
فرم محصول کپسول
نوع محفظه جعبه مقوایی
طرز مصرف خوراکی
مقدار 30 عدد
جنسیت مصرف همه افراد
رده سنی 18 سال به بالا
موارد مصرف رفع عفونت های ادراری مکرر پیشگیری از عفونت های ادراری دستگاه تناسلی خانم ها و آقایان
بار کد محصول 6269675000089

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب