منو
Your Cart

ژاک آندرل

شامپو تقویت کننده خانم مه اسکین
ناموجود
 ریزش موی بانوان به عوامل متعددی بستگی دارد که از ان عوامل میتوان به  یائسگی -   ژنتیک -  بهم ریختگی هورمونی پس از زایمان-  نقص سیستم ایمنی -و یا کم خونی ناشی از فقر اهن اشاره کرد که هر کدام از این عو ا مل به خودی خود میتواند باعث ریزش مو گردد   د ر ساخت این..
53,000 تومان
تونیک ضد ریزش مه اسکین
ناموجود
ریزش موی بانوان به عوامل متعددی بستگی دارد که از ان عوامل میتوان به  یائسگی -   ژنتیک -  بهم ریختگی هورمونی پس از زایمان-  نقص سیستم ایمنی -و یا کم خونی ناشی از فقر اهن اشاره کرد که هر کدام از این عو ا مل به خودی خود میتواند باعث ریزش مو گردد   د ر ساخت این  ..
95,500 تومان
تونیک تنظیم کننده چربی مه اسکین
ناموجود
در ساخت این  محصول  از  مواد موثری که  در جلوگیری از ریزش مو  و چربی مو موثر میباشد استفاده گردیده این مواد  بعد از تحریک فولیکول ها  موجب افزایش گردش خون مویرگی کف سر میشود   که در نتیجه  از چرب شدن پوست سر  که  باعث ریزش مو میشود جلوگ..
95,500 تومان
تونیک ضد ریزش مه اسکین
ناموجود
الگوی ریزش موی مردانه وابسته به ژنتیک میباشد د ر این مورد هورمون تستسترون توسط انزیم 5- الفاردوکتاز به دی هیدروتستسترون تبدیل شده که این امر موجب ترشح چربی کف سر شده و باعث ریزش مو میگردد د ر ساخت این  محصول  از  مواد موثری که  در جلوگیری از ریزش مو موثر میباشد استفاده گردیده..
104,000 تومان
شامپو تقویت کننده آقا مه اسکین
ناموجود
در ساخت این  محصول  از 3 ماده اصلی که در جلوگیری از ریزش مو موثر میباشد استفاده گردیده ( کافئین – عصاره گزنه و عصاره سیر ) که وجود این  مواد  از ریزش مو جلوگیری کرده و بعد از تحریک  فولیکول ها  موجب افزایش قطر موی نازک شده میگردد عصاره سیر - عصاره گیاه ..
39,100 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)