منو
Your Cart

پیگا ویوا

لوسیون ضد ریزش پیگاویوا
ناموجود
مکان: جلوگیری از دو شاخه شدن موها
لوسیون ضد ریزش پیگا ویوا حاوی روغن دانه درخت چرمیش، عصاره دانه کنجد، عصاره برگ زیتون و عصاره برگ حنا ویتامین B6 و ویتامین B3 و کلاژن است که علاوه بر جلوگیری از ریزش مو، از خشکی موها نیز جلوگیری می کند. کلاژن موجود در این محصول به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی که دارد، با آسیب ..
360,000 تومان
شامپو ترمیم کننده پیگاویوا
ناموجود
مکان: تغذیه کننده و آب رسان ساقه مو
شامپو ترمیم کننده پیگاویوا حاوی انواع روغن مانند آرگان و کراتین می باشد که موجب بازسازی موهای خشک و آسیب دیده می شود. ترکیبات ویژه این شامپو سبب می شود موها درخشان و بسیار نرم بشوند. موارد مصرف: ترمیم کننده موها ضد موخوره  ضد گره  درخشان کننده مو تغذیه کننده و آب ..
340,000 تومان
شامپو مغذی پیگاویوا
ناموجود
شامپو مغذی و تقویتی مو پیگا وی وا فاقد sles ، پارابن و رنگدانه میباشد. حاوی مواد مغذی و روغن آرگان  برای شستشوی موهای خشک و معمولی است. خاصیت مرطوب کنندگی و مغذی بودن این محصول باعث استحکام و افزایش درخشندگی مو میشود. موارد مصرف: تغذیه کننده ریشه موها  افزایش حجم درخشان کننده ..
341,000 تومان
شامپو کراتین پیگاویوا
ناموجود
شامپو حاوی کراتین پیگا وی وا فاقد sles ، پارابن و رنگدانه میباشد. ضد وز و تقویت کننده ساختار موهای شکننده که پس از شستشو موها را لطیف و براق می نماید. موارد مصرف: رطوبت رسانی بر روی موها حجم دهی به موهای نازک و کم حجم رفع سوزش، خارش و خشکی پوست سر نحوه مصرف: ابتدا موها را خیس نموده..
341,000 تومان
شامپو ضدریزش پیگاویوا
ناموجود
شامپو تقویتی و ضد ریزش پیگا وی وا فاقد sles ، پارابن و رنگدانه میباشد. شامپویی  ترمیم کننده برای درمان موهایی که در معرض ریزش قرار دارند. حاوی ویتامین های تقویت کننده و کلاژن دار که باعث حجیم شدن و درخشندگی مو میشود.  موارد مصرف: تقویت کننده جلوگیری از نازک شدن موها ضد ریزش ..
341,000 تومان
شامپو آرگان پیگاویوا
ناموجود
شامپو آرگان طلایی پیگا وی وا فاقد sles و پارابن میباشد. فوق مغذی و درخشان کننده مو که موهای ابریشمی را برای شما به ارمغان می آورد. موارد مصرف: با رفع خشکی و کاهش حساسیت باعث نرمی و لطافت موها میشود درمان کننده طبیعی موخوره و شوره   حالت پذیری بهتر و راحت شانه شدن موها نحوه م..
341,000 تومان
ماسک مو آرگان پیگاویوا
ناموجود
این محصول بی نظیر فاقد پارابن میباشد و بدلیل دارا بودن روغن آرگان ، درخشان کننده و فوق مغذیست با تقویت خاصیت الاستیسیته موها، باعث لطافت و شادابی موها میشود. موارد مصرف: ترمیم کننده و تقویت کننده عمیق مو درخشان کننده نرم کننده نحوه مصرف: بعد از شستشو ، موها را کمی با حوله خشک نمای..
472,800 تومان
شامپو موی چرب پیگاویوا
ناموجود
این محصول بی نظیر فاقد sles و پارابن و رنگدانه میباشد . دارای گلایکو اسید است و ضمن کنترل کنندگی چربی کف سر موها را آبرسانی میکند. روغن کنجد موجو در این محصول برای بهبود جریان خون در پوست سر بسیار موثر است و همچنین دارای خاصیت ضد قارچ و ضد التهابی می‌باشد و به عنوان یک مرطوب کننده طبیعی بر ..
341,000 تومان
سرم مو آرگان گلد پیگاویوا
ناموجود
این محصول بی نظیر فاقد پارابن میباشد و بدلیل دارا بودن روغن آرگان ، بسیار مغذیست . موها را درخشان و حالت پذیر میکند ، فرایند خشک شدن موها را بعد از حمام تسریع میبخشد و لطافت مو را افزایش میدهد. موارد مصرف: ترمیم کننده و تقویت کننده نحوه مصرف: چند قطره از سرم موی پیگا وی وا را بر روی طول..
436,000 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)