منو
Your Cart

کرم دست

لوسیون یک محصول مراقبت پوست است که اغلب به‌صورت مایع تولید می شود.

 پاک‌سازی و رفع خشکی پوست و باز کردن راه‌های تنفسی پوست و حفظ سلامت پوست از فواید استفاده از کرم دست بدن می باشد.

هنگامی‌ که دست و صورت خیس و یا مرطوب باشد، استفاده از کرم مرطوب کننده هیچ فایده‌ای ندارد بعد از دوش گرفتن و خشک‌کردن بدن و صورت، بهترین زمان برای استفاده از کرم دست و بدن می باشد چرا که هم پوست تمیزی دارید و هم برای استفاده از مزایای کرم مرطوب کننده، این زمان می‌تواند مناسب باشد.

کرم های دست حاوی ویتامین‌های B1-B8-B3-B5و اوره و هیالورونیک اسید می باشد که موجب آبرسانی عمیق و نرم کنندگی می شود.

لوسیون ها و مرطوب کننده ها اشکال مختلفی دارد مانند مایع،اسپری و ژل .

افراد با پوست معمولی می‌توانند لوسیون را جایگزین کرم مرطوب‌کننده کنند؛ زیرا لوسیون رطوبت پوست را حفظ می‌کند و از خشک شدن، زبری و پوسته‌پوسته شدن پوست جلوگیری می‌کند.

لوسیون رطوبت پوست را نگه می‌دارد و اجازه خشک شدن به پوست را نمی‌دهد..

 

کرم دست آرگان فاربن
ناموجود
مکان: رفع خشکی و زبری پوست
آبرسانی به پوست به ویژه در فصلهای سرد و خشک سال و  پس از استحمام و شنا که باعث شسته شدن چربی های سطح پوست می شوند از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. پژوهشـــگران شرکت فاربن طی سالها تحقیق و مطالعه تلاش کردند تا آبرسانهایی را فرموله نمایند که ضمن جذب سریع و عدم ایجاد حس چربی و ســـنگینی بر روی پو..
34,000 تومان
مرطوب کننده  دست و ناخن ام کیو دارای ترکیبات گیاهی رطوبت رسان و مغذی پوست میباشد که همین امر موجب استحکام و تقویت سلولی شده و رطوبت پوست را برای مدت طولانی نگه میدارد همچنین بخاطر داشتن انتی اکسیدان قوی تمامی علایم خشکی را از بین میبرد این محصول با فرمولاسیون هایپو الرژیک و غیر جوش زا ب..
183,800 تومان
مکان: کلاژن سازی و افزایش سرعت بازسازی سلولی
کرم دست اسکن اسکین با داشتن ترکیبات جوانساز و روشن کننده تیرگی دستها را از بین برده و همچنین از پیری دستها جلوگیری میکند و با عث کاهش الاستیسیته میشود این کرم را باید روی پوست تمیز به ارامی ماساژ دهید موارد مصرف: بعد از هر بار شستشو دستها مقداری از کرم را روی دستها به ارامی ماساژ دهید ..
252,000 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)