منو
Your Cart

موبر(صورت و بدن )

موبر یکی از محصولات مراقبت از پوست می باشد که به صورت کرم،پودر،ژل،ورقه ای و اسپری موجود می باشد.

موبر یک محصولی است که خاصیت تمیز کنندگی و ضد عفونی کنندگی دارد و جهت از بین بردن موهای زائد بدن مورد استفاده قرار می گیرد.موبرها یکی از روشهای آسان برای از بین بردن موهای زائد می باشند، اما موها را از ریشه خارج نمی کنند بلکه به صورت سطحی از روی پوست عمل می کنند. رشد مجدد موها معمولا از دو تا سه روز بعد آغاز می شود.

باید توجه داشته باشید که موبر را نباید مورد استفاده روزانه قرار بگیرند زیرا موجب تیرگی و حتی سوختگی پوست می شود و همچنین از موبر بر روی پوستهای خراشیده شده و زخمی استفاده کرد. همچنین موبر را فقط به قسمت های خشک و تمیز بدن بزنید.

اسپری موبر را نیز می توان جزو یکی از بهترین روش های اصلاح مو های زائد دانست که استفاده از آن بسیار راحت تر می باشد.همچنین در اسپری موبر دیگر درد و سوزشی وجود نداشته فقط این اسپری ها نیازمند مدت زمان بیشتری برای تاثیر گذاری نیازمندند.

اسپری را ابتدا تکان دهید سپس از فاصله ۱۰ سانتی متری به محل مورد نظر اسپری نمایید. پس از گذشت ۴ دقیقه قسمت کوچکی از بدن را جهت دیدن نتیجه چک کنید. اگر موها به راحتی از سطح پوست برداشته شد می توانید پوست را بشویید در غیر این صورت اجازه دهید به مدت ۱۰ دقیقه اسپری روی پوست شما باقی بماند.

به این موضوع دقت کنید که کرم موبر مخصوص صورت با کرم موبر نواحی دیگر بدن تفاوت دارد.

مکان: موزدایی سریع و کامل
کرم موبر بدن سینره، باعث رفع سریع و بدون ایجاد حساسیت موهای زائد بدن می شود. این محصول همچنین حاوی کمپلکس رطوبت رسان و آرام بخش پوست حاوی اوره، آلوئه ورا، گلیسرین و بیزابولول است که به سرعت باعث رفع موهای زائد شده و همچنین باعث حفظ نرمی و رطوبت پوست شده و باعث بروز حساسیت نیز نمیگردد. موارد مصرف:..
88,000 تومان
از بین روش های مختلف موجود برای موزدایی، روشهایی مثل استفاده از تیغ که راحت ترین روش محسوب می شود، باعث زبری و خارش پوست می گردد. کرم موبر بدن هرمودر، با دارا بودن عصاره گل مگنولیا و آلوئه ورا، به آسانی موهای زائد را از سطح پوست پاک می کند. همراه با این کرم موبر، یک عدد لوسیون بعد از اصلاح نیز قرار ..
47,900 تومان
از بین روش های مختلف موجود برای موزدایی، روشهایی مثل استفاده از تیغ که راحت ترین روش محسوب می شود، باعث زبری و خارش پوست می گردد. کرم موبر بدن هرمودر، با دارا بودن آلوئه ورا، آلیپوم و میموزا به آسانی موهای زائد را از سطح پوست پاک می کند. همراه با این کرم موبر، یک عدد لوسیون بعد از اصلاح نیز قرار داد..
47,900 تومان
کرم موبر صورت هیدرودرم، باعث رفع سریع و بدون ایجاد حساسیت موهای زائد صورت می شود. این محصول همچنین حاوی کمپلکس رطوبت رسان و آرام بخش پوست حاوی اوره، آلوئه ورا، گلیسرین و بیزابولول است که به سرعت باعث رفع موهای زائد اطراف لب، گونه، چانه و پیشانی شده و همچنین باعث حفظ نرمی و رطوبت پوست شده و باعث بروز..
41,328 تومان 51,700 تومان
کرم موبر بدن هیدرودرم
-20 % ناموجود
کرم موبر بدن هیدرودرم، باعث رفع سریع و بدون ایجاد حساسیت موهای زائد بدن می شود. این محصول همچنین حاوی کمپلکس رطوبت رسان و آرام بخش پوست حاوی اوره، آلوئه ورا، گلیسرین و بیزابولول است که به سرعت باعث رفع موهای زائد شده و همچنین باعث حفظ نرمی و رطوبت پوست شده و باعث بروز حساسیت نیز نمیگردد. موارد مص..
41,300 تومان 51,700 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)