منو
Your Cart

ماسک صورت

یکی از محوب ترین روش های مراقبت از پوست استفاده از ماسک صورت می باشد.

ماسک‌های صورت جزء کامل‌ترین مراقبت‌های درمانی پوست هستند

ماسک‌های صورت اگر متناسب نوع پوست‌تان انتخاب شوند، می‌توانند با ازبین بردن چربی اضافه، بیرون کشیدن آلودگی و ناخالصی‌ها‌ و پاک کردن منافذ پوست در مرطوب کردن و شادابی پوست بسیار موثر باشند.

پاکسازی عمقی،رطوبت‌رسانی،باز کردن منافذ پوست‌ و ضداسترس و خستگی از فواید استفاده از ماسک می باشد.

بسته به نوع پوست و مشکلات آن، کاربرد ماسک های صورت می تواند متفاوت و متنوع باشد.

ماسک صورت لایه بردار،ماسک های ورقه ای،کرمی،خاک رس و ذغال از انوع ماسک صورت می توان نام برد.

ماسک های آبرسان و مرطوب کننده برای افرادی که پوست خشکی دارند بسیار مناسب می باشد.

برای رطوبت رسانی و آبرسانی، عسل و آووکادو یک ترکیب ساده و در عین حال قدرتمند است. عسل با کشیدن آب به سطح پوست، آبرسانی می‌کند. به علاوه، دارای فواید ضد‌التهابی و ضد‌باکتریایی است و خطر تحریک کمی دارد.

افرادی که پوست چربی دارند،باید از ماسکی استفاده کنند که ترشح سبوم از غدد چربی را کنترل می کند.این دسته از ماسک ها به کوچک شدن منافذ باز پوست و پاکسازی عمقی آن ها کمک می کنند.

برخی از ماسک ها قابلیت سفت کنندگی و قوام دهی به پوست دارند.ماسک‌های سفت‌کننده پوست، تولید کلاژن را افزایش می‌دهند و با مواد تشکیل‌دهنده احیاکننده، ضدچروک و ضدپیری ساخته می‌شوند

مکان: مناسب پوست معمولی
این ماده مغذی چین و چروک‌های سطح پوست صورت را از بین برده و تولید کلاژن را افزایش می‌دهد؛ این کلاژن‌ها در واقع خاصیت سفتی پوست را تقویت و از افتادگی آن جلوگیری می‌کند. همچنین تا حدودی مانند یک ضد آفتاب طبیعی عمل کرده و از صورت در مقابل رادیکال‌‌های آزاد محافظت می‌ک..
129,000 تومان
مکان: مناسب پوست حساس
ماسک صورت پوست حساس کریستال حاوی عصاره گریپ فوروت مناسب افرادی است که پوست حساس و ملتهبی دارند و نگران مراقبت از پوست خود هستند. این ماسک صورت حاوی خاک رس و عصاره گریپ فروت است و به خوبی به رفع التهابات و قرمزی پوستتان کمک می‌کند. این ماسک سرشار از عصاره گریپ فروت است. گریپ فروت سرشار از ویتامی..
129,000 تومان
مکان: مناسب پوستچرب ومستعد جوش
این محصول برای تسریع در بهبودی زخمهای سطحی و جای جراحات  مناسب می باشد. این محصول رطوبت مورد نیاز پوست را فراهم کرده وکمک به جلوگیری ازرشد وتکثیر میکرو ارگانیسم ها میگردد. در تسریع تبخال بسیار مناسب بوده و جلوگیری ازایجاد جای زخم و اسکار مینماید. موارد مصرف: پاک سازی پوست کاهش ترشح ..
129,000 تومان
اسکراب صورت پیلاری
ناموجود
این محصول به برطرف کردن تیرگی های نواحی چین دار بدن مثل زیر بغل کشاله ران   زیر سینه ارنج و...کمک میکند و لایه برداری ملایم نیز انجام میدهد سلئل های مرده پوست شمارا از بین میبرد و چون حاوی کلاژن هیدرولیز شده است سبب ترمیم و حفظ استحکام پوست شما میشود و همینطور بع دلیل داشتن اور..
318,000 تومان
استفاده از این محصول موجب روشن شدن و از بین رفتن  لک های تیره و قهوای  می شود و در نتیجه  به شما پوستی یکنواخت و شفاف  و با طراوت میبخشد بوتیل رزور سینول : با قدرت بالا از بروز لک و تیرگی در پوست جلوگیری میکند و موجب کاهش سایز لک های موجود در پوست میگردد الفا اربو..
88,000 تومان
ماسک انگور اوتی
ناموجود
این محصول  تاثیر بسیار سریع و قوی روی قرمزی و خشکی و اکنه و تورم پوست  دارد این ماسک با رطوبت رسانی بالا و پر کردن منافذ باز  باعث ایجاد تعادل  در پوست ورفع الودگی و  تمیزی  در پوست میشود پاک کننده پوست از انواع الود گی ها و گرد و خاک و ارایش و هر گونه ناخالصی&nb..
235,000 تومان
ماسک آبرسان عسل اوتی
ناموجود
این محصول  تاثیر بسیار سریع و قوی روی قرمزی و خشکی و اکنه و تورم پوست  دارد این ماسک با رطوبت رسانی بالا و پر کردن منافذ  باعث ایچاد تعادل  در پوست ورفع الودگی و  تمیزی  در پوست میشود این محصول دارای ترکیبات الوئه ورا  – جلبک دریایی –چربی های ضرو..
203,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)