منو
Your Cart

لایه بردار

کرم   AHA 10%  مدیلن
ناموجود
مکان: لایه بردار و روشن کننده پوست
آلفاهیدروکسی اسید خاصیت لایه برداری دارد که با لایه برداری لک های پوست شما را کاهش داده و باعث شفاف و یکدست شدن پوست میشود. که کرم لایه بردار صورت مدیلن مناسب برای انواع پوست خاصیت مرطوب کنندگی، لایه بردار، ضد چروک، شفاف کننده و ضد لک دارد. برای جای زخم و اسکار نیز کرم AHA مدیلن بسیار تاثیرگذا..
43,000 تومان
لایه بردار ادلیو
ناموجود
مکان: ترمیم و بازسازی کننده
اگر روی پوست خود احساس کدری و لک دارید و صاف و یکدست نیست مبتوانید با استفاده از ژل لایه بردار حال پوست خود را بهتر کنید ژل لایه بردار ادلیو حاوی 15% گلیکولیک و ویتامی های مغذی همجنین عصاره های گیاهی است که استحکام پوست را بالا میبرد و افتادگی پوست را رفع میکند ژل لایه بردار ظاهر خوبی به ..
340,000 تومان
مکان: لایه بردار
این کرم میتواند بخشی از محصولات روتین پوستی شما باشد چون الفا هیدروکسی اسید ها بافت سبک دارند و زوز جذب میشوند و پوستی شاداب و جوان را به شما میبخشد این محصول سلول های مرده پوسا شما را از بین میبرد و و لک ،جای جوش  را بهبود میدهد و پوست شما را یک رنگ و یکدست میکند این کرم در درمان چین و چ..
148,000 تومان
لایه بردار 20% ام کیو
ناموجود
کرم لایه بردار قوی ام کیو، حاوی AHA 20% یک لایه بردار و ضد چروک قوی محسوب شده و استفاده از این محصول طی مدت 6 هفته، تا 50% عمق چین و چروک های پوستی را کاهش داده و یک ضد چروک قوی به شمار می رود. این کرم ضمن افزایش تولید کلاژن پوست موجب جلوگیری از شل شدن پوست شده و استحکام و انعطاف پذیر..
387,000 تومان
کرم لایه بردار هیدرودرم با دارا بودن اسید گلیکولیک 10% نقش موثری در کاهش اثر لک های پوستی ایفا می کند. این محصول چین و چروک های پوستی را کاهش داده و اثر لک های قهوه ای را کمرنگ می کند. هم چنین ویتامین E موجود در این محصولل دارای خاصیت آنتی اکسیدانی بوده و روغن کالاندوا نیز ضد التهاب و باکتری اس..
72,400 تومان
کرم   لایه بردار درمو مدیک   از بین برنده سلولهای خشک(  مرده )   می باشد که با ا ز بین  بردن و با برداشتن لایه های الوده و سلولهای مرده   پوست باعث افزایش گردش خون شده که همین امر به داشتن پوستی سالم و درخشنده  کمک میکند کرم لایه بردار در مو..
192,100 تومان
این محصول یک لایه بردار موثر بوده و با داشتن گلیولیک اسید    15%  AHAبعنوان موثرترین عامل لایه بردار  شیمیایی سبب تسریع پوسته ریزی طبیعی و از بین رفتن لایه شاخی مرده میگردد ژل لایه بردار  پرو درما جهت  برطرف کردن جای  زخم انواع اکنه و جوشهای پوست..
87,000 تومان
کرم آ اچ آ + ویتامین سی ناندل
ناموجود
کرم AHA و ویتامین C، حاوی ترکیبی خلاقانه از آلفاهیدروکسی اسیدهای محصور شده و و.یتامین C است. ازعملکردهای معجزه آسای این کرم؛ روشن کنندگی، کنترل ترشح سبوم پوست، سنتز کلاژن، آبرسان و ضد پیری میباشد. چرا از AHA+VITAMIN C  ناندل استفاده کنیم؟  ناندل از پوست شما در برابر اثرات پیری و ..
177,100 تومان
مکان: کاهش چشمگیر علائم پیری
 این محصول لایه بردار 15% درماتیپیک با لایه برداری و افزایش کلاژ ن و الاستین باعث رطوبت رسانی عمیق و شادابی و شفافیت پوست میگردد    کرم لایه بردار کمک می‌کند تا بافت مرده پوست از بین رفته و سلول‌های جدید جایگزین شوند. موارد مصرف: کاهش روند پیری پوست ضد التهاب و ..
199,800 تومان
مکان: ضد لک
کرم های حاوی AHA موجب  لایه برداری، افزایش سنتز کلاژن و الاستین و رطوبت رسانی عمقی باعث جوانی، شادابی و شفافیت پوست می‌شوند بنابراین علائم پیری زودرس را کاهش می دهد. وجود ترکیبات ضدالتهاب، التیام بخش و آنتی اکسیدان، اثر بخشی این کرم را چنید برابر می کند.  این محصول با کاهش علا..
249,800 تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)