منو
Your Cart

واکس مو

حالت دادن به مو یکی از کارهایی است که شاید برای همه آسان نباشد.به همین دلیل می توان از محصولات مراقبت مو مانند ژل،تافت و واکس مو استفاده کرد.

واکس مو نوعی محصول آرایشی حاوی واکس و موم است که به نگهداری و حالت دهی مو کمک می‌کند.واکس مو نسبت به ژل موها را کمتر خشک می کند.واکس مو انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن‌ها دارای ساختار و درجه غلظت متفاوتی هستند.

انواع موم مانند موم ژاپنی،موم کارنابا و موم ازوکریت (موم معدنی) از مواد سازنده واکس مو می باشد.برخی از واکس موها حاوی ویتامین، مواد معدنی، و سایر مواد مغذی نیز می باشد.

واکس مو برای افرادی که موهای چربی دارند، بسیار مناسب است. واکس مو بعد از استفاده خشک می شود و موها را درخشان و ثابت می کند.

انواع واکس رنگی نیز وجود دارد که علاوه بر حالت دهی خاصیت رنگ دهی موقت نیز دارد، که البته بوسیله آب قابل شستشو است.

واکس مو به تنهایی ضرری ندارد، اما اگر به درستی استفاده نشود، می‌تواند مشکلاتی از قبیل تجمع و انباشت واکس روی موها در نتیجه چرب و روغنی شدن مو و در بعضی موارد خشکی پوست سر ایجاد کند.

 به اندازه یک نخود از واکس مو بردارید و با انگشتان خود آن را بمالید تا با گرمای دست شما نرم شود. سپس دستتان را به تمام موهایتان بمالید. دست خود را زیر موهایتان قرار دهید و انگشتانتان را بین موها حرکت دهید تا واکس کاملا به تار موها برسد.دقت داشته باشید که واکس مو بعد از مدتی خشک می شود. برای حالت گرفتن بهتر موها می توانید دست خود را کمی خیس کنید و به موها بمالید.

 

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.