منو
Your Cart

ماسک مو داخل حمام

مکان: افزایش ضخامت و حجم تار موها
با استفاده از ماسک های مناسب مو به ترمیم سریع تارهای مو ، حفاظت و نرمی تارهای کمک میکند و توصیه میشود که انواع مو با توجه به نیاز و جنس مو از ماسک مو برای ماحافظت از تار های مو استفاده شود. ماسک مو حجم دهنده مورینگا امو 5 علاوه بر ترمیم و احیای تارهای مو، باعث افزایش ضخامت و حجم آن‌ها م..
98,800 تومان
مکان: حفظ کیفیت و تثبیت رنگ مو
موهای شما به دلایلی مانند رنگ و دکلره خشک و آسیب دیده میشود ، میتوانید با استفاده از ماسک موی مناسب موهای خود این آسیب دیدگی ها را ترمیم کنید. ماسک موی شماره 4 مورینگا علاوه بر احیا و ترمیم تارهای مو باعث می شود رنگ موها تثبیت و درخشندگی مو افزایش پیدا کند. شامل روغن های گیاهی مورینگا، آرگان، ..
84,000 تومان 98,800 تومان
ماسک مو ترمیم کننده مناسب موهای کراتیه و آسیب دیده مورینگا 3
ناموجود
مکان: ترمیم واحیا موهای آسیب دیده
موها به دلایل گوناگونی مثل بالا رفتن سن،استفاده از محصولات نامناسب و براشینگ خشک و آسیب دبده میشوند ماسک مو ترمیم کننده مورینگا مناسب موهای کراتین شده است بدلیل اینکه ماندگاری کراتین تراپی مو را افزایش میدهد. با  آبرسانی به موهای شما باعث ترمیم تارهای آسیب دیده میشود و نرمی و لطافت مو را ..
98,800 تومان
مکان: ترمیم و احیا ساقه مو
موها به دلایل گوناگونی مثل بالا رفتن سن،استفاده از محصولات نامناسب و براشینگ خشک و آسیب دیده میشوند همچنین استفاده از شامپوهای نامناسب به صورت روزانه موها را خشک میکند. شما با استفاده از ماسک مو میتوانید این آسیب دیدگی ها را ترمیم کنید تا موهایتان ظاهری سالم و درخشنده داشته باشند. ماسک مو م..
98,800 تومان
مکان: تغذیه و رطوبت رسانی ساقه مو
موها به دلایل گوناگونی مثل بالا رفتن سن،استفاده از محصولات نامناسب و براشینگ خشک وآسیب یبده میشوند. شما میتوانید با استفاده از ماسک موآبرسان و مغذی مورینگا موهای  سالم و باطراوتی داشته باشید. این ماسک مو حاوی لافا اویل و روغن نارگیل است که از موخوره پیشگیری کرده ماسک آبرسان علاوه بر ا..
84,000 تومان 98,800 تومان
ماسک مو رنگ شده رویتا
ناموجود
مکان: ترمیم بخش های آسیب دیده مو
این ماسک مو حاوی بذر کتان می‌باشد. که سرشار از ویتامین E است. بذر کتان فولیکول‌ها و ساقه مو را تغذیه می‌کنند. ترکیبات ویژه موجود در این ماسک مو موجب تقویت مو، درخشان کننده مو، رفع مو خوره، رفع وز مو، ترمیم مو، آبرسانی به موها می شود. موارد مصرف: تقویت مو ..
242,700 تومان
مکان: مرطوب کننده و آبرسان ساقه مو
موهای شما در اثر استفاده از محصولات نامناسب ، رنگ مو و .. دچار خشکی و اسیب میشود و شما با استفاده8 از شامپو و ماسک موهای مناسب موی خود میتوانید از این عوامل پیشگیری کنید ماسک موی رومینا با ابرسانی و مرطوب کنندگی به تارهای موی سر شما ساقه مو را از خشکی در میاورد و ساقه مو ها را نرم و درخشان میکند ..
85,000 تومان
ماسک موی موپک مدل Keratin treatment برای افرادی با موهای رنگ شده و آسیب دیده، کراتینه و یا بوتاکس شده، مناسب میباشد و از ساقه موهایی که بر اثر رنگ، دکلره و استفاده از وسایل حالت دهنده حرارتی دچار آسیب شده اند محافظت می کند. این محصول فاقد هرگونه مواد مضر سولفات، پارابن و سیلیکون بوده و بنابر این برا..
275,000 تومان
ماسک موی موپک مدل کلاژن مناسب افرادی است که به شادابی، سلامت و درخشندگی موهای خود اهمیت ویژه ای می دهند.این محصول حاوی انواع ویتامین ها و اکتیوهای موثر در تقویت و ترمیم موها بوده و قادر به مقابله با اثر مخرب رادیکالهای ازاد بر موها است. این محصول با توانایی نفوذ به عمق تار موها باعث آبرسانی و تغذیه ..
437,700 تومان
ماسک موی موپک مدل Postmenopause برای افرادی که در اثر یائسگی و یا افزایش سن، حجم و ضخامت تار موهایشان از بین رفته است مناسب بوده و در افزایش حجم موها و انرژی تار موهای نازک شده نقش موثری دارد. این محصول حاوی ترکیبات گیاهی مفید شامل کره کوپوآکو، روغن گیاه منکتی، روغن بادام شیرین، روغن آووکادو، شی بات..
261,000 تومان
ماسک موی چرب موپک
ناموجود
ماسک موی موپک موهای چرب برای افرادی که از زود چرب شدن موهایشان حتی بعد از حمام شکایت دارند مناسب است و باعث کاهش ترشح چربی موها و دیرتر چرب شدن موها می گردد. این محصول باعث تاخیر در چرب شدن مو ها شده و باعث کاهش وز موها، افزایش نرمی و سهولت در شانه شدن موها می شود. ماسک موی موپک علاوه بر خوش حالت شد..
207,100 تومان
ماسک مو رنگ شده لیدوما
-10 % ناموجود
موها در اثر رنگ و دکلره مکررف با گذشت زمان خشک، وز و کم آب شده و حالت پذیری خود را از دست میدهد. .بنا براین نیاز است که چند وقت یکبارپس از شامپو کردن از ماسک های مناسب جهت آبرسانی و تثبیت رنگ و نرمی موها استفاده کرد . ماسم موی لیدوکالر لیدوما با داشتن عصاره ها و روغن های طبیعی و خالص، رنگ موهارا ..
44,900 تومان 49,800 تومان
نمايش 1 تا 12 از 23 (2 صفحه)