منو
Your Cart

روغن مو

روغن آرگان از هسته های تازه میوه درخت آرگان در مراکش ساخته شده است.

روغن آرگان پر از اسیدهای چرب و آنتی اکسیدان های قدرتمند مانند ویتامین E است  که یک لایه چربی برای مو و پوست سر شما فراهم می کند ممکن است به جلوگیری از خشکی کمک کند و می تواند به کاهش فرسودگی و افزایش درخشندگی کمک کند.

روغن آرگان  تا حد زیادی از ایجاد موخوره جلوگیری کند. همچنین این روغن به ساقه مو نفوذ و آن را از درون تقویت می‌کند و ضخامت موهارا افزایش می‌دهد.

با استفاده از این روغن به راحتی می‌توانید موهای وز خود را بدون چرب کردن و فقط با رطوبت‌دهی، صاف کنید

وغن آرگان، موهای شما را از فولیکول تا نوک مو، تقویت می‌کند و باعث ترمیم موهای آسیب‌دیده می شود.

همچنین روغن آرگان می تواند مو و پوست سر خود را مرطوب نگه دارد و از موهای شما محافظت کند. با کاهش ضخامت و تقسیم شدن و حفظ سلامت پوست سر، روغن آرگان می تواند به جلوگیری از ریزش مو در موهای ضخیم تر و کامل تر کمک کند.

همچنین ویتامین E موجود در روغن آرگان یک آنتی اکسیدان قوی و اسید چرب می باشد که باعث حفظ موهای شما می شوند رطوبت و حفاظت در برابر خسارت ظاهری و آسیب ناشی از رادیکال های آزاد است. این می تواند منجر به شکستگی و ریزش کمتر شود.

شما میتوانید آرگان را به صورت روغن،ماسک مو،سرم مو،نرم کننده و شامپو استفاده کنید.

 

مکان: ترمیم کننده و آبرسان مو
روغن آرگان رویال متشکل از روغن هـای دانه آرگان، دانـه کـتـان و هسته انگـور اسـت. که حاوی مقادیر زیـادی امگا۳، امـگا۶،ویتامیـن هـای C,E و آنتی اکسیدان هـا مـی باشـد. خـواص روغن آرگان رویـال جهـت مـو : موهایـی صـاف،درخشان و بدون وز را با روغن آرگان رویال تجربه کنید. از موهـا در برابـر آسیب های شیمیایی..
960,000 تومان
روغن آرگان ویرجین
ناموجود
مکان: ترمیم کننده و آبرسان مو
آرگان با حفظ با بهبود گردش جریان خون در ناحیه سر، تقویت فولیکول مو را به همراه آورده و در نتیجه استحکام به ریشه مو  می بخشد و از ریزش آن ممانعت به عمل می آورد. وجود اسیدهای چرب فراوان در این روغن با آبرسانی به تمام تارها، رطوبت مورد نیاز را در آنها تامین و موها را نرم میکند.نرمی موها منجر به لخ..
441,000 تومان
مکان: ضد موخوره
روغن پس از حمام بی اور حاوی روغن نارگیل و عصاره دانه کینوا میباشد . روغن نارگیل بهترین روغنی است که می‌توانید برای موهای خود استفاده کنید. محافظت از مو در مقابل حرارت، ترمیم موهای شکننده و آسیب‌دیده، جلوگیری از ریزش و کمک به رشد مو از خواص این روغن است. روغن نارگیل (به دلیل داشتن ویژگی حفظ..
479,000 تومان
این روغن نرم کننده و ترمیم کننده مو است و به بازسازی موهای اسیب دیده کمک میکند اگر موهای شما رنگ شده است این روغن به طور کامل از موهای شما حفاظت میکند تغذیه رسانی عمقی به موها احیای کشسانی موها و درخشنگی مقاومت مو را افزایش میدهد دارای عصاره های گیاهی و طبیعی است موارد مصرف: مناسب برا..
412,000 تومان 457,500 تومان
این روغن فوق سبک جدید دارای فاز تامین آب است.  به سبب ترکیبات عالی، پروتئین از دست رفته مو را مجددا جایگزین میکند. همچنین ضمن نفوذ پذیری عمیق و تغذیه کننده و ترمیم کننده  فوق العاده ای برای مو میباشد. در واقع این روغن یک بمب آب رسانی بارگیری شده توسط  کراتین هیدرولیز شده است. &..
180,000 تومان 360,000 تومان
این محصول فوق سبک جدید دارای فاز تامین آب است .  به سبب ترکیبات عالی، پروتئین از دست رفته مو را مجددا جایگزین میکند. همچنین ضمن نفوذ پذیری عمیق و تغذیه کننده و ترمیم کننده  فوق العاده ای برای مو میباشد. در واقع این روغن یک بمب آب رسانی بارگیری شده توسط  کراتین هیدرولیز شده است. ..
180,000 تومان 360,000 تومان
روغن آرگان به دلیل ویژگی های شگفت انگیز آن، حاوی مقادیر زیادی از مواد مغذی مفید از جمله ویتامین E و اسیدهای چرب میباشد. ویتامین E یک آنتی اکسیدان است و به عنوان نرم کننده و مرطوب کننده برای پوست سر و مو بسیار مفید است. روغن آرگان به سبب بی نظیر و موثر بودن آن، به طلای مایع معروف است. بر خلا..
7,700,000 تومان 1,100,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)