منو
Your Cart

اسپری دوفاز

استفاده از سشوار و اتوی مو یا ابزار های حرارتی با وجود اینکه موجب خوش حالتی موها شود اما آسیب های زیادی به موها میزند. و گاهی این آسیب ها جبران ناپذیر می باشد.

 اسپری مو دوفاز یک محصول مراقبت مو می باشد که در دو نوع ترمیم کننده و اسپری مو دوفاز نرم کننده در بازار وجود دارد

اسپری مو دوفاز را می توان قبل از استفاده از سشوار یا هر حالت دهنده حرارتی بر روی موهای خود استفاده کنید.

استفاده از این اسپری های مو موجب نرمی و افزایش حالت شدن در موها می شود.

اسپری دو فاز را می توان قبل از کوتاهی مو بر روی موها استفاده کرد با این کار از گره خوردن مو حین شانه کردن جلوگیری می شود

مهمترین مزیت استفاده از این اسپری این است که بی نیاز از آبکشی است و بعد از حمام یا روی موهای خشک نیز قابل استفاده است.

میزان نرم کنندگی یک اسپری دو فاز به حدی است که به موهای شما حالت ابریشمی داده و شانه پذیری آن را بسیار تسهیل می بخشد

پس از استحمام ابتدا موهای خود را با استفاده از یک حوله آبگیری کنید. سپس وقتی موها در حالت نمدار بود این اسپری را بر روی آن بزنید.فقط دقت کنید که آن به ریشه مو نخورد و بیشتر قسمت ساقه را اسپری کنید

به این موضوع توجه داشته باشید که اگر زخمی بر روی پوست کف سر و یا پوست صورت شما وجود دارد این اسپری نباید با آن برخورد کند.

ایجاد لایه محافظ بر روی مو،تسهیل شانه کردن مو و ایجاد لایه محافظ بر روی مو از فواید استفاده از اسپری دوفاز می باشد.

مکان: گره باز کن مو
اسپری نرم کننده وچه مناسب موهای وز و گره خورده حاوی روغن جوجوبا است که به واسطه این روغن موها را نرم میکند، گره مو را بازکرده و حالت وز مو را از بین می‌برد.  همچنین این اسپری موی آسیب دیده  به دلیل داشتن عصاره آلوئه ورا و پروتئین جوانه گندم موها را به خوبی رطوبت رسانی کرده و خ..
255,000 تومان
ماسک 2 فاز مو نرمال رومینا
ناموجود
مکان: تقویت کننده ساقه مو
 ماسک مو 2 فاز رومینا حاوی موادی می باشد که  موهای آسیب دیده را ترمیم می‌کند و موجب تقویت پیاز موها می‌شود.و همچنین با ترکیبات موثری به بهبود حالت پذیری و شانه پذیری آن کمک می‌کند. این اسپری مو با ایجاد یک لایه از مو در برابر انواع آسیب‌های محیطی و اشعه&zwn..
85,000 تومان
ماسک 2 فاز مو رنگ شده رومینا
ناموجود
مکان: تثبیت کننده رنگ مو
این اسپری 2 فاز مو تمام نیازهای ریشه و ساقه موهای شما را برطرف می‌کند. همچنین این اسپری مو بسیار موثر جهت تثبیت رنگ مو می باشد. این اسپری مو با ایجاد یک لایه از مو در برابر انواع آسیب‌های محیطی و اشعه‌های مضر خورشیدی محافظت می کند وموجب سلامت موها، خوش حالتی، درخشان و نرم..
85,000 تومان
ماسک 2 فاز مو خشک رومینا
ناموجود
مکان: تقویت و تغذیه کننده موها
این اسپری 2 فاز مو تمام نیازهای ریشه و ساقه موهای شما را برطرف می‌کند. ماسک مو 2 فاز رومینا حاوی موادی می باشد که  موهای آسیب دیده را ترمیم می‌کند و موجب تقویت پیاز موها می‌شود.و همچنین با ترکیبات موثری به بهبود حالت پذیری و شانه پذیری آن کمک می‌کند. ا..
85,000 تومان
ماسک 2 فاز مو آسیب دیده رومینا
ناموجود
مکان: ضد گره و موخوره
این اسپری 2 فاز مو تمام نیازهای ریشه و ساقه موهای شما را برطرف می‌کند. ماسک مو 2 فاز رومینا حاوی موادی می باشد که  موهای آسیب دیده را ترمیم می‌کند و موجب تقویت پیاز موها می‌شود. این اسپری مو با ایجاد یک لایه از مو در برابر انواع آسیب‌های محیطی و اشعه‌ه..
85,000 تومان
ماسک 2 فاز مو وزدار رومینا
ناموجود
مکان: محافظت از مو در برابر حرارت
ماسک 2 فاز مو رومینا علاوه بر نرم کنندگی مو خواص دیگری مانند آبرسانی، ترمیم کننده، رفع وزی، ویتامینه و کراتین سازی هم دارد.  یکی دیگر از ویژگی های این ماسک محافظت از مو در مقابل حرارت سشوار و اتو مو است. در ترکیبات این ماسک گلیسیرین، کوکوآت و عصاره گیاه پنبه نیز بکار رفته شده که موجب نرم ..
85,000 تومان
مکان: گره بازکن و آبرسان
اسپری 2 فاز موپک  برای استفاده قبل از براشینگ کردن مو است که از آسیبی که حرارت به موهای شما میزند جلوگیری کند. همچنین آبرسان و شانه پذیری موهای شما را آسان میکند. فاقد سولفات و پارابن استو هیچ آسیبی به موهای شما وارد نمیکند. مناسب برای موهای خشک و اسیب دیده که حالت پذیری مو را افزایش م..
297,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)