منو
Your Cart

مراقبت بهداشتی بانوان و آقایان

رابطه جنسی رابطه ای است که بین زوجین برقرار می شود.با تهیه محصولات جنسی و مراقبتی می توان به بهبود روابط کمک شایانی کرد.

محصولات مراقبتی متفاوتی مخصوص آقایان و بانوان موجود می باشد.که کاربردهای گوناگونی دارند.میتوان کاندوم،انواع ژل،نوار های بهداشتی،انواع اسپری و کرم های مختلف را از این دسته نام برد.

اسپری تاخیری به بی حس کردن کردن آلت تناسلی مردانه کمک می‌کند تا افراد بتوانند رابطه جنسی طولانی‌تری داشته باشند.این اسپری‌ها از موادی مانند لیدوکائین یا بنزوکائین تشکیل شده‌اند

ژل زناشویی یکی دیگر از محصولات جنسی است که برای افزایش کیفیت رابطه جنسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ژل انواع متفاوتی دارد مانند ژل تاخیری،ژل حجم دهنده،ژل روان کننده و ژل سفید کننده.

کاندوم پوششی پلاستیکی و کشسانی است که برای اهداف مختلف مانند جلوگیری از بارداری و یا انتقال بیماری های مقاربتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کرم های مخصوص خانم ها که باعث تقویت میل جنسی در خانم ها می شود.

امروزه انواع مدل ها ی پد و نوار بهداشتی و تامپون موجود است.نوار بهداشتی دستمالی مشابه پوشک کودکان ولی کوچکتر از آن می باشد.زنان در دوران قاعدگی برای جلوگیری از نفوذ خون خارج شده، روی لباس زیر خود قرار می‌دهند.

تامپون از پنبه جاذب ساخته شده و با قرار گرفتن در واژن جهت جذب خون قاعدگی خارج شده از سرویکس مورد استفاده قرار می گیرد.

ژل ها بهداشتی برای شست وشوی ناحیه ی تناسلی طراحی شده است. این محصول، خاصیت پاک کنندگی دارد. بنابراین، به حفظ تعادل pH واژن کمک می کند.

 

مکان: رفع بوی نامطبوع ناحیه تناسلی
  بهداشت ناحیه تناسلی بسیار امر مهمی است از اقداماتی که که بانوان حتما با استفاده از ژل های شستشو باید انجام بدهند ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم انتی باکتریال است و مرطوب کنندگی قوی دارد و از خشکی واژن جلوگیری میکند و برای شستشوی روزانه مناسب است کنترل کننده بوی نامطبوع و سازگار با باکتری..
73,900 تومان
مکان: مرطوب کننده و التیام بخش ناحیه تناسلی بانوان
 ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم مناسب استفاده در دوران یائسگی است و phنزدیک به پوست شما دارد و خاصیت  انتی باکتریال دارد جهت شستشوی روزانه میتوانید استفاده کنیدو از تکثیر باکتری ها جلوگیری کنید به بهبود علائم ناشی از یائسگی مثل قرمزی ،حساسیت، تحریک پذیری و خارش و بوی نامطبوع بانوان ی..
107,600 تومان
ژل بهداشتی خانم ادلیو
ناموجود
مکان: رفع خارش و سوزش ناحیه تناسلی
یکی از مهم ترین عوامل در رعایت بهداشت بانوان استفاده از ژل بهداشتی است تا از باکتری ها و عفونت جلوگیری کند بوی نامطبوع را کاهش دهد قادر به رفع التهاب و خارش ناحیه تناسلی و سلامت و پاکیزگی را به اندام تناسلی بانوان بازگرداند فاقد مواد صابونی است و رطوبت پوست را حفظ میکند و پوست شما را خشک نمیکن..
398,000 تومان
مکان: تنظیم ph ناحیه تناسلی
حاوی ترکیبات پری بایوتیک ، برطرف کننده بوی نامطبوع ناحیه تناسلی ، حفظ رطوبت ناحیه مخاطی ، سازگار با باکتری های مفید ، ضد خارش و التهاب موارد مصرف: فوم بهداشتی بانوان نحوه مصرف: روزی یک بار پس از مرطوب نمودن ناحیه تناسلی از فوم استفاده نموده و بعد از آبکشی، پوست را کاملا خشک نما..
124,500 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)