منو
Your Cart

پودر بی سی ای ای نوتریشن پلاس

پودر بی سی ای ای نوتریشن پلاس
پودر بی سی ای ای نوتریشن پلاس
پودر بی سی ای ای نوتریشن پلاس
جدید -10 %
پودر بی سی ای ای نوتریشن پلاس
پودر بی سی ای ای نوتریشن پلاس
پودر بی سی ای ای نوتریشن پلاس
پودر بی سی ای ای نوتریشن پلاس
724,500 تومان
805,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: پودر 300 گرمی
  • تاریخ انقضا: 2026/05
شما می توانید در چاپاردارو ( داروخانه آنلاین دکتر سعیدی ) بدون نیاز به مراجعه حضوری ، زیر نظر دکتر داروساز مشاوره بگیرید ،به راحتی انتخاب کنید و به سرعت محصول خود را دریافت کنید.تمامی مکمل های دارویی و غذایی،ورزشی و محصولات آرایشی بهداشتی دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو و از برند های برتر ایرانی و خارجی می باشند.
برای دیدن محصولات بیشتر و دریافت اطلاعات مفید با کلیک بر روی همین لینک اینستاگرام ما را دنبال کنید.

پودر بی سی ای ای نوتریشن پلاس حاوی اسیدهای آمینه شاخه دار لوسین، والین و ایزولوسین با نسبت 2:1:1 به‌همراه ویتامین ب6 و گلوتامین است که به افزایش ساخت پروتئین در عضلات، جلوگیری از تجزیه عضلات، افزایش سطح انرژی و کاهش خستگی، تسریع ریکاوری پس از ورزش و کاهش علائم ناشی از آسیب و جراحت عضله کمک می‌کند.

- بهبود استقامت، افزایش سطح انرژی و کاهش خستگی 

بی سی دبل ای یک منبع انرژی برای سلول‌های عضلانی است که مستقیما توسط عضله برداشت می‌شود. این اسیدهای آمینه ضروری در بدن ساخته نمی‌شوند و بنابراین باید از طریق خوراکی تامین شوند. در طول مدت تمرین، عضلات از BCAA استفاده می‌کنند. کاهش سطح بی سی ای ای در خون با افزایش ورود تریپتوفان به مغز و تولید سروتونین همراه است که می‌تواند در ایجاد خستگی حین تمرین نقش داشته باشد. بنابراین استفاده از بی سی دابل ای با کاهش ورود تریپتوفان به مغز باعث کاهش خستگی مرکزی می‌شود. مطالعات نشان‌داده است که استفاده از bcaa با کاهش خستگی عضلانی و مغزی همراه است. 

ویتامین B6 برای متابولیسم طبیعی درشت مغذی‌ها در بدن لازم است. دریافت مقادیر کافی ویتامین B6 به تولید انرژی و بهبود عملکرد ورزشی کمک می‌کند. استفاده از اسید آمینه گلوتامین نیز خستگی حین تمرین را به تاخیر می‌اندازد و به‌عنوان یک آمینواسید ضد خستگی شناخته می‌شود. 

- ریکاوری بعد از تمرین، کاهش درد و علائم آسیب عضله

پارگی‌های کوچک در عضلات می‌تواند باعث ایجاد درد بعد تمرین شود. استفاده از Nutrition Plus BCAA به‌دلیل دوز و نسبت مناسب اسیدهای آمینه شاخه‌دار می‌تواند باعث کاهش آسیب عضلات شده و درد ناشی از فشار و التهاب ایجاد شده در اثر تمرین را تسکین دهد. گلوتامین فراوان‌ترین آمینو اسید در بدن است که در عضلات ساخته می‌شود. مصرف گلوتامین نیز به کاهش احساس خستگی، ریکاوری، کاهش درد و آسیب عضلانی و حفظ عضلات کمک می‌کند. 

- افزایش توده عضلانی و جلوگیری از تجزیه عضلات

35% آمینو اسیدهای ضروری عضله را بی سی ای ای تشکیل می‌دهد. به‌همین دلیل تامین بی سی ای ای و سایر اسیدهای آمینه ضروری برای جایگزینی پروتئین‌های عضله لازم است. مطالعات نشان داده‌اند که استفاده از اسیدهای آمینه شاخه دار سنتز پروتئین در عضلات و رشد آن‌ها را تحریک می‌کند. اسیدهای آمینه شاخه دار اثرات آنتی‌کاتابولیک قوی دارند و علاوه بر کمک به بهبود رشد عضلات، از تجزیه عضلات نیز جلوگیری می‌کنند. مصرف BCAA سطوح کراتین کیناز را کاهش می‌دهد که شاخصی از آسیب به عضله است. دریافت کافی ویتامین B6 نیز به ساخت عضله کمک می‌کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نقش BCAA در عضلات، می‌توانید به مقاله "تاثیر BCAA بر حفظ عضلات" که توسط آقای دکتر کوشا شهیدی در مجله داروکده منتشر شده است، مراجعه نمایید. 

 مصرف BCAA به همراه پروتئین وی به‌دلیل دریافت سایر اسیدهای آمینه ضروری، تاثیر بسیار بیشتری بر فرایند عضله‌سازی دارد. در کنار این محصول، استفاده از مکمل وی پروتئین 2.270kg نوتریشن پلاس توصیه می‌شود. پروتئین وی نوتریشن پلاس با تامین پروتئین مورد نیاز بدن، به سلامت، افزایش حجم و حفظ عضلات کمک می‌کند. 

- بهبود عملکرد سیستم ایمنی

تمرین سخت می‌تواند باعث کاهش سطح ایمنی بدن شود که ممکن است ناشی از کاهش آمینو اسید گلوتامین باشد. گلوتامین سوخت سلول‌های روده و سیستم ایمنی است. استفاده از گلوتامین به حفظ انسجام روده و ارتقای عملکرد ایمنی کمک می‌کند. همچنین در شرایط کمبود گلوتامین، BCAA در عضلات می‌تواند به گلوتامین تبدیل شود. کمبود ویتامین ب6 نیز باعث تضعیف سیستم ایمنی می‌شود. این ویتامین در تعدیل پاسخ‌های ایمنی نقش دارد. بنابراین پودر bcaa نوتریشن پلاس به تقویت سیستم ایمنی بدن نیز کمک می‌کند.

- بهبود عملکرد سیستم عصبی 

Bcaa و به‌خصوص اسید آمینه لوسین با عبور از سد خونی مغزی به تولید انتقال‌دهنده‌های عصبی در مغز کمک می‌کند. ویتامین ب6 نیز به‌واسطه نقش مهم خود در تولید انتقال‌دهنده‌های عصبی در بهبود عملکرد مغز و سیستم عصبی اثرات مثبت دارد. این ویتامین همچنین در کمک به بهبود خلق و خو مفید است. 

موارد مصرف:

کمک به ساخت عضله

جلوگیری از تجزیه عضلات حاوی نسبت 2:1:1 (لوسین، ایزولوسین و والین)

پشتیبانی از تمرکز و ریکاوری عضلات

نحوه مصرف:

2 اسکوپ معادل 8 گرم از پودر را به همراه 200 میلی لیتر آب خنک قبل، بعد و یا حین تمرین مصرف شود. بیش از دوز توصیه شده مصرف نگردد.

پیشنهاد نحوه مصرف: 
جهت بهبود استقامت: 1-4 اسکوپ 30 دقیقه قبل از تمرین
جهت ریکاوری: 1-3 اسکوپ پس از تمرین
حداقل 4 ساعت پس از دوز مصرفی قبل از تمرین مصرف نگردد.

هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...):

احتیاط: بیش از 4 اسکوپ در طول 4 ساعت و 6 اسکوپ در طول روز مصرف نگردد. این فراورده ممکن است روی تمرکز و فعالیت کودکان اثر نامطلوب داشته باشد.

پس از هر بار استفاده درب محصول را محکم ببندید. در صورت مخدوش بودن بسته بندی از مصرف مکمل خودداری نمایید.

این فرآورده صرفا مکمل بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و یا درمان نمی باشد.

شرایط نگهداری:

در جای خشک و خنک دور از نور و رطوبت نگهداری شود.

مشخصه ها:

bcaa np  با طعم سیب سبز 

حاوی 37 سروینگ

مکمل ورزشی
تاریخ انقضاء 2026/05
شرکت سازنده ویستا رادین آپادانا
کشور سازنده ایران
فرم محصول پودر
نوع محفظه قوطی پلاستیکی
طرز مصرف 2 اسکوپ معادل 8 گرم از پودر را به همراه 200 میلی لیتر آب خنک قبل، بعد و یا حین تمرین مصرف شود. بیش از دوز توصیه شده مصرف نگردد. پیشنهاد نحوه مصرف: جهت بهبود استقامت: 1-4 اسکوپ 30 دقیقه قبل از تمرین جهت ریکاوری: 1-3 اسکوپ پس از تمرین حداقل 4 ساعت پس از دوز مصرفی قبل از تمرین مصرف نگردد.
مقدار 300 گرمی
جنسیت مصرف همه افراد
رده سنی 18 سال به بالا
موارد مصرف کمک به ساخت عضله جلوگیری از تجزیه عضلات حاوی نسبت 2:1:1 (لوسین، ایزولوسین و والین) پشتیبانی از تمرکز و ریکاوری عضلات
بارکد محصول 6262996001742

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب