منو
Your Cart

پوبر

مکان: پرکننده چروک های سطحی و عمقی
موارد مصرف: پرکننده خطوط صورت پرکننده چروک های سطحی و عمقی حاوی آنتی اکسیدان مقابله با رادیکال های آزاد نحوه مصرف: صبح و شب روی صورت و گردن استفاده شود. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): از تماس با چشم بپرهیزید. در صورت بروز حساسیت، مصرف آن را قطع نمایید. شرای..
799,800 تومان
مکان: آبرسان
رطوبت پوست شما را حفظ و پوست را آبرسانی عمیق می‌کند که از هرگونه خشکی جلوگیری می‌کند. این حفظ رطوبت برای پوست لایه‌ای محافظ در برابر آلودگی‌ها ایجاد می‌کند و از آسیب‌های آن‌ها جلوگیری می‌کند. همچنین با دارا بودن انواعی از ترکیبات موثر پوست را تغذیه می‌کند..
399,800 تومان
مکان: آبرسانی عمقی
برند سبیکتا با بهره مندی از پیشرفته ترین ترکیبات نوآورانه که در معتبرترین لابراتوارهای علمی دنیا پس از چند دهه تحقیقات گستره تولید شده اند و اثر بخشی آنها به اثبات رسیده است( نظیر کمپلکسی از اسیدهیالورونیک و اسیدهای آمینه ) در تلاش است تا ضمن دستیابی به اثرات درمانی، تامین کننده زیبایی و ج..
699,800 تومان
کرم مرطوب کننده اوی سبونورم اویدرم
جدید ناموجود
مکان: ضد براقی پوست
کرم مرطوب کننده مناسب پوست چرب دارای جوش اوی سبونورم علاوه بر آبرسانی موثر پوست، با كنترل چربی اضافی و نیز با از بین بردن میکروب های مولد جوش، به مهار آکنه کمک می کند. همچنین این کرم با داشتن ترکیبات سین بیوتیک و آنتی اکسیدان موجب تغذیه و شادابی پوست می شود. موارد مصرف: کنترل کننده چربی رفع..
69,000 تومان
مکان: ضد براقی پوست
کرم ضدجوش اوی سبونورم جوش ها را به طور موضعی خشک نموده و از بین می برد و از ایجاد جوش های جدید پیشگیری می کند. این کرم حاوی سالیسیلیک اسید بوده و بدون خشک کردن پوست، سلول های مرده را که مسبب جوش هستند بر می دارد. همچنین آزکلیر و زینک پی سی ای، ترشح سبوم را کنترل می نماید. کرم اوی سبونورم نسبت به فرم..
163,000 تومان
مکان: لوسیون مرطوب کننده سری کیت
اگر قصد انجام روتین پوستی را دارید و به دنبال با کیفیت‌ترین و بهترین آبرسان با قیمت مناسب هستید پیشنهاد مثبت سبز به شما استفاده از کرم مرطوب کننده هیدرازوم فیس دوکس حاوی ویتامین C است. این محصول با کیفیت ایرانی حاوی ترکیبات طبیعی آبرسان بوده و به خوبی به افزایش رطوبت سطح پوست شما کمک می‌کن..
147,000 تومان 298,000 تومان
مکان: آبرسان و مرطوب کننده
کرم مرطوب کننده مخصوص پوست های چرب فیس دوکس قابلیت افزایش توانایی پوست در جذب، نگهداری و توزیع رطوبت را دارا می باشد. این کرم عمیقاً در لایه های شاخی پوست نفوذ نموده و ضمن کاهش ترشحات غدد چربی و کمک به رفع جوش های چرکی و ملتهب پوست، باعث ایجاد نرمی و لطافت آن می گردد. این کرم با ایجاد لایه ای محافظ،..
289,000 تومان
مکان: مرطوب کننده دور چشم
کمک به پیشگیری از ایجاد تیرگی و خطوط اطراف چشم و کاهش پف. موارد مصرف: مرطوب کننده پوست پیشگیری از ایجاد تیرگی دور چشم کمک به کاهش خطوط اطراف چشم کاهش پف دور چشم نحوه مصرف: روز و شب اطراف چشم استفاده شود. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...) در صورت بروز حساسیت، مصرف آ..
200,000 تومان
مکان: لوسیون مرطوب کننده سری کیت
این لوسیون سبک غیر چسبناک، فرآهم کننده آب رسانی بادوام می باشد و به راحتی برای تمام بدن قابل استفاده است ضمن این که به تسکین خشکی شدید پوست کمک می کند. موارد مصرف:  آب رسانی بادوام است قابل استفاده برای تمام بدن قابل کمک به تسکین خشکی شدید نحوه مصرف: به دفعات مورد نیاز مصرف شو..
199,800 تومان
مکان: مرطوب کننده پوست پا
با مجموعه ای از عوامل لایه بردار و مرطوب کننده قوی ضمن حذف سلول های پوستی مرده و خشک زبر ترین پاها را نرم و لطیف میکند. همچنین برای لطافت بخشی به سایر نواحی زبر و خشک نظیر زانو ، آرنج و دست نیز مناسب است. موارد مصرف: لایه بردار و مرطوب کننده قوی حذف سلول های پوستی مرده و خشک نحوه مصرف: ..
200,000 تومان
مکان: ضد آفتاب بی رنگ انواع پوست
محافظت بسیار زیادی در برابر IR,UVA,UVB ایجاد می‌کند به واسطه ترکیبات فعال خود بدون به جا گذاشتن هیچ اثر سفیدی ضمن روشن کردن چهره و خنثی کردن رادیکال‌های آزاد از پیری زودرس پیشگیری می‌نماید تار ابریشمی نوآورانه این محصول سبب نرمی و لطافت پوست می‌شود و آن را نظیر یک پرایمر جهت استف..
399,800 تومان
مکان: ابرسان پوست دست و صورت
این کرم مغذی خشکی شدید پوست را کاهش می دهد. با به کارگیری مجموعه ای از عوامل امولیانت از پوست در برابر عوامل آسیب رسان بیرونی محافظت می کند و خارش و تحریکات ناشی از خشکی شدید را کاهش میدهد. موارد مصرف: کرم مغذی کننده پوست بسیار خشک جلوگیری از ایجاد خشکی بیش از اندازه در پوست مرطوب کننده ..
299,800 تومان
نمايش 1 تا 12 از 44 (4 صفحه)