منو
Your Cart

پرارین پارس

مکان: رفع گرفتگی عضلات
منیزیم یکی از مهم‌ترین مواد معدنی است که نقش بسیار حیاتی در قسمت‌های مختلف بدن از جمله عضلات،عملکرد سیستم عصبی، تنظیم فشار خون و حمایت سیستم ایمنی بدن ایفا می‌کند.دریافت مقدار کافی منیزیم می‌تواند از بیماری‌هایی مثل آلزایمر، دیابت نوع دو،میگرن و بیماری‌های قلبی عروقی پی..
150,000 تومان
ویتامین سی1000 نول ویتا
جدید -42 % ناموجود
مکان: آنتی اکسیدان ، تقویت سیستم ایمنی
ویتامین C یک آنتی‌اکسیدان قوی است که می‌تواند سیستم دفاعی طبیعی بدن را تقویت کند. آنتی‌اکسیدان‌ها مولکول‌هایی هستند که سیستم ایمنی را تقویت می‌کنند. آنها این کار را با محافظت از سلول‌ها در برابر مولکول‌های مضر به نام رادیکال‌های آزاد انجام می‌دهند. ه..
29,000 تومان 50,000 تومان
مکان: کاهش اشتها
گلوکومانان موجود در این محصول یک فیبر غذایی محلول در آب است و مثل سایر الیاف محلول، از چند طریق باعث کاهش وزن می‌شود.این فیبر قابلیت بالایی برای جذب مایعات داشته و با اضافه کردن مقدار بسیار کمی از گلوکومانان به یک لیوان آب محتویات داخل آن را تبدیل به ژل می کند. این فیبر سرعت خالی شدن مع..
225,000 تومان
مکان: رفع گرفتگی عضلات
موارد مصرف: کاهش علائم سندروم پیش از قاعدگی حفظ سلامت و استحکام استخوان‌ها حفظ تعادل الکترولیت‌های بدن کمک به عملکرد طبیعی عضلات بدن حفظ سلامت سیستم اعصاب محیطی کاهش گرفتگی‌های عضلانی کمک به داشتن خواب منظم  دارای خواص ضد افسردگی مصرف منیزیم  باعث ..
61,500 تومان
مکان: تامین ویتامین های مورد نیاز بدن
قرص جوشان مولتی ویتامین آرگوسول به عنوان یک مکمل تغذیه‌ای برای کسانی که دچار علائم کمبود برخی ویتامین‌ها و مواد معدنی هستند مناسب است. این قرص جوشان انواع ویتامین‌های K، E، D۳، B۱۲ و مواد معدنی مفید را دارد. موارد مصرف: مولتی ویتامین تامین کننده مواد مورد نیاز بدن پیشگیری از ..
69,800 تومان
مکان: سلامت استخوانها
کلسیم در بسیاری از مواد غذایی وجود دارد و به علت اینکه بدن قادر به ساخت آن نیست، بایستی به مقدار کافی از راه غذا و مکمل‌های غذایی دریافت شود. حتی بعد از تکمیل و توقف رشد طولی استخوان‌های بدن ( یعنی بعد از دوران رشد) بایستی به مقدار لازم دریافت شود قرص جوشان کلسیم سان لایف یک گزینه خو..
52,000 تومان
منیزیم ماده معدنی است که کوفاکتور بیش از 300 نوع آنزیم است که مسئول تنظیم بسیاری از واکنش های بیو شیمیایی شامل ساخت پروتئین ها وعضلات، تنظیم عملکرد سیستم عصبی و کنترل قند و فشار خون در بدن می باشد. منیزیم همچنین در تکامل ساختاری استخوان ها موثر است. کمبود منیزیم باعث بروز عوارض قابل توجهی از جمله در..
178,500 تومان 210,000 تومان
مکان: رفع التهاب مفاصل
قرص قرص گلوکزامین پلاس ام اس ام شف آرتروز یا استئوآرتریت شایع ترین بیماری از دسته التهاب مفاصل است. در این بیماری غضروف مفصل صدمه دیده و کم کم از بین می رود. آرتروز ممکن است هر مفصلی را درگیر کند اما مفاصل بزرگ که وزن بدن را تحمل می کنند مثل زانو، ران و ستون فقرات بیشتر در معرض ابتلا هستند. قرص گ..
418,500 تومان
مکان: کمک به حفظ عضلات
گینر یک کیلویی دوبیس باعث افزایش ذخایر گلیکوژن عضلات، در نتیجه افزایش انرژی ورزشکار شده و از افت قند خون ورزشکاران جلوگیری می‌کند. این مکمل بدن را در هنگام تمرینات سخت و شدید در حالت آنابولیک قرار داده و از تخریب و تحلیل عضلات جلوگیری می‌کند. همچنین در زمان پس از تمرین و در هنگام استراح..
515,000 تومان
مکان: افزایش حجم عضلات
پودر پروتئین وی گلد دوبیس یک مکمل فوق‌ العاده مفید برای افزایش حجم عضلات است. این پروتئین وی ساخت ایران بوده و حاوی درصد مطلوبی پروتئین وی تخلیص شده و فاقد چربی‌ است. پروتئین وی به گلیکوژن سازی کمک کرده و سرعت ریکاوری پس از ورزش را افزایش می‌دهد. با توجه به اینکه پروتئین مهم&zwn..
1,240,000 تومان
مکان: افزایش حجم عضلات
پودر پروتئین وی گلد دوبیس یک مکمل فوق‌ العاده مفید برای افزایش حجم عضلات است. این پروتئین وی ساخت ایران بوده و حاوی درصد مطلوبی پروتئین وی تخلیص شده و فاقد چربی‌ است. پروتئین وی به گلیکوژن سازی کمک کرده و سرعت ریکاوری پس از ورزش را افزایش می‌دهد. با توجه به اینکه پروتئین مهم&zwn..
3,100,000 تومان
مکان: افزایش توان بدنی
تامین کلیه ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن در اغلب موارد تنها از طریق رژیم غذایی امکان پذیر نیست. این امر به ویژه در ورزشکاران، افرادی که دارای فعالیت روزانه بیشتری بوده و یا تحت استرس های مختلف فیزیکی یا روحی هستند دارای اهمیت بیشتری است.  پودر جوشان افرسان انرژی فرمولاسیون اختصاصی از و..
425,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 35 (3 صفحه)