منو
Your Cart

ویتان فارمد

مکان: درمان کم خونی - افزایش جذب آهن
ویتا گلوبین یک مکمل تغذیه ای خون ساز است که به تشکیل گلبول های قرمز خون و درمان کمک می نماید اهن به همراه ویتامین های گروه ب روی و مس به ساخت گلبول های قرمز کمک کرده و موجب کاهش احساس ضعف و خستگی می شود مس نقش مهمی در انتقال اهن به مغز استخوان دارد موارد مصرف: کمک به تامین ویتامین ها ..
189,800 تومان
مکان: پیشگیری از پوکی استخوان
قرص کلسی شور-K2 به عنوان یک فرمول کامل، کلسیم مورد نیاز بدن را فراهم می آورد و همراه با ویتامین های D3، K2  و روی(زینک) تعادل وزن و برای کمک و حمایت از سلامت و حفظ و استحکام استخوان ها ایجاد می نماید. کلسیم نقش مهمی را در ساخت و استحکام استخوان ها در اوایل زندگی و حفظ سلامت و استحکام آن در سال..
57,000 تومان 114,500 تومان
شربت کلسی کر
ناموجود
مکان: کمک به رشد و استحکام استخوان
حدود ۹۹ درصد از کلسیم بدن انسان در استخوان ها و دندان ها است. کلسیم برای رشد و نگهداری استخوان ضروری است در کودک در حال رشد، کلسیم به رشد استخوان های آنها کمک می کند. پس از متوقف شدن رشد فرد نیز کلسیم به حفظ استخوان ها و تراکم آن کمک می کند ویتامین D همچنین به جذب کلسیم در بدن ک..
84,000 تومان
مگویت 250
ناموجود
مکان: مکمل منیزیم
منیزیم یکی از فراوانترین مواد معدنی در بدن است و برای صدها فرآیند از جمله بهبود سیستم عصبی، تجزیه مواد غذایی به ریزمغذی ها، عملکرد عضله از جمله عضله قلب، حفظ تعادل الکترولیت ها، استحکام استخوانها و دندانها و تقسیم سلولی مورد نیاز است. ین مینرال برای بسیاری از آنزیم های بدن مفید است که برخی از آنها و..
71,940 تومان
آیروویت
داغ -76 %
مکان: مکمل آهن و ویتامین
آیروویت ترکیبی از فروس سولفات آهسته رهش به همراه اسید فولیک است که به صورت کپسول های حاوی پلت های رنگی قرمز زرد و سفید فرموله شده است. کپسول اسپانسول آیروویت به دلیل باز شدن در قسمت ابتدایی روده کوچک باعث تحریک معده نمی شود و میزان جذب آهن بالایی دار. موارد مصرف: کمک به درمان کم خونی کمک..
22,000 تومان 90,000 تومان
شربت ویتان
ناموجود
مکان: شربت مولتی ویتامین
محلول خوراکی ویتان ترکیبی کامل از ویتامین ها و املاح مورد نیاز بدن جهد رشد وبهبود عملکردبدن میباشد که با دارا بودن ویتامین های گروه ب تاثیر بسزایی در خوش اخلاق شدن کودکان دارد به آزادسازی انرژی از سلول ها نیز کمک می کند -سیستم ایمنی را نیز تقویت می کند موارد مصرف: کمک به تامین ویتامین ها و..
117,000 تومان
مکان: قطره آ+د
قطره آدزیر حاوی ویتامین آ+دوزینک وآهن می باشد ویتامین آبرای تقویت سیستم بینایی وسیستم ایمنی کودکان ضروری است وویتامین دبه جذب کلسیم کمک شایانی می کند آهن در پیشگیری از کم خونی ودرمان آن نقش دارد زینک در رشد ونمو نوزادان وتقویت سیستم ایمنی بدن نقش دارد موارد مصرف: کمک به سلامت و..
43,600 تومان
محلول خوراکی ویتان حاوی عصاره تبیعی پرتغال با طعم وبوی دلپذیر فاقد گلوتن-لاکتوز-وهرگونه رنگ وطعم دهنده مصنوعی است افزایش مناسب درمیزان اشتها وسوخت وساز بدن کمک به عملکرد سیستم ایمنی بدن وافزایش مقاومت در برابر بیماریها موارد مصرف: افزایش ایمنی بدن تقویت رشد ونمو کمک به تامی..
35,900 تومان
مکان: رفع کم خونی ناشی از فقر آهن
ویتا گلوبین یک مکمل تغذیه ای خون ساز است که به تشکیل گلبول های قرمز خون و درمان کمک می نماید اهن به همراه ویتامین های گروه ب روی و مس به ساخت گلبول های قرمز کمک کرده و موجب کاهش احساس ضعف و خستگی می شود مس نقش مهمی در انتقال اهن به مغز استخوان دارد کبسول اسبانسول ویتاگلوبین حاوی بلت های ..
95,000 تومان 121,000 تومان
کلسی شور
داغ -59 %
مکان: پیشگیری از پوکی استخوان
قرص کلسی شور ویتان ترکیبی از مواد مغذی ضروری برای دوران بارداری جهت پیشگیری از کاهش کلسیم استخوان‌ها است.با توجه به اینکه کلسیم روزانه از بدن دفع می‌شود، به عنوان یک ماده مغذی ضروری برای بدن به شمار می‌رود. اگرچه این ماده پس از یائسگی نمی‌تواند مانع از روند تدریجی تراکم استخوان ش..
40,000 تومان 98,100 تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)