منو
Your Cart

وایا سلامت قشم

آبرسان گود اسکین بی یلندا
ناموجود
  با استفاده سرم آبرسان بیلندا، اجازه دهید پوست شما خوب به نظر برسد. از همین امروز به برنامه 7 روزه معجزه آسای پوست بپیوندید و نتایج عالی را که می توان با استفاده از محصولات Bielenda Good Skin  به دست آورد را بررسی کنید. اگر پوست خشک ، کم آب یا حساس، شما را رنج میدهد، با استفاده ا..
693,000 تومان
مرطوب کننده شب نوروگلیکول بی یلندا
ناموجود
این محصول حاوی 50%  گلیکولیک و ویتامین C می باشد  استفاده از این محصول از تغییر رنگ پوست در برابر  عوامل محیطی جلوگیری میکند  ین محصول با بافتی نرم و سبک و جذب  سریع  قابلیت نفوذ پذیری بالای دارد   این محصول   یکی از  پیشرفته ..
718,200 تومان
کرم روز و شب کلاژن بی یلندا
ناموجود
این کرم از روتین مراقبت از پوست خانم های اسیایی الهام گرفته شده و ترکیبی از جنسینگ قرمز   کشور کره و قارچ شیتاکه ژاپن و مواد طبیعی دیگر  می باشد  این محصول   یکی از  پیشرفته ترین محصولات مراقبتی و درمانی می باشد که  نسبت به محصولات  دیگر  چند برا..
718,200 تومان
کرم روز و شب جنسینگ قرمز بی یلندا
ناموجود
این کرم حاوی کمپلکس ویتامین C- E – می باشد که استفاده از این محصول سبب شفافیت و درخشانی پوست میگردد و از  بین رفتن رطوبت پوست جلوگیری می کند   با توجه به ازمایشات به عمل آمده این محصول  93% باعث لیفت صورت میگردد 85% کاهش چروک 81% مرطوب کنندگی و کاهش از دست رفتن رط..
680,400 تومان
ضد چروک روز +50 بی یلندا
ناموجود
این  محصول از لاین   JAPAN LIFT می باشد که از فلسفه مراقبت پوست ژاپنی ها ساخته شده  این کرم دارای  سرمی لیفت کننده و ضد چروک  می باشد که  پوست را در بهترین شرایط خود نگه میدارد   این محصول دارای SPF 6  می باشد که از پوست در برابر اشعه های مضر افتا..
819,000 تومان
مرطوب کننده روز نوروگلیکول بی یلندا
ناموجود
این  محصول پایه مناسب برای  ارایشی  می باشد یکی از  خاصیت های منحصر به فرد این کرم دارا بودن SPF 20    است  که از پوست در برابر  اشعه مضر افتاب محافظت میکند این محصول حاوی 50%  گلیکولیک و ویتامین C می باشد  استفاده از ..
718,200 تومان
کرم روز و شب کاملیا بی یلندا
ناموجود
کرم ضد چروک شب و روز  روغن کاملیا بی لیندا از قوانین زیبایی  کره  برگرفته شده که اپیدرم پوست را تغذیه و روند پیری را کند میکند  همانطور که میدانید با بالا رفتن سن روند پیری کم کم خودش را نشان میدهد و میتوان با استفاده از کرم مناسب  پوست و دارای خاصیت ضد پیری این روند رو به ت..
819,000 تومان
دور چشم جنسینگ قرمز بی یلندا
ناموجود
این کرم از روتین مراقبت از پوست خانم های اسیایی الهام گرفته شده و ترکیبی از جنسینگ قرمز   کشور کره و قارچ شیتاکه ژاپن و مواد طبیعی دیگر  میباشد  این محصول   یکی از  پیشرفته ترین محصولات مراقبتی و درمانی میباشد که  نسبت به محصولات  دیگر  چند برابر..
870,000 تومان
ضد چروک دور چشم بی یلندا
ناموجود
این کرم از روتین مراقبت از پوست خانم های اسیایی الهام گرفته شده  این کرم حاوی تمشک می باشد  که به ابرسانی و رطویت پوست اطراف چشم کمک می کند و پوست دور چشم افراد را در بهترین شرایط خود نگه میدارد  این محصول به بازسازی و تقویت پوست کمک کرده و روند شل شدن  پوست را کند کرده و ..
712,200 تومان
سرم روز و شب کلاژن بی یلندا
ناموجود
 پوست صورت یکی از حساس ترین قسمتهای بدن میباشد که بواسطه استفاده  از کرم ها و شوینده های نامناسب دچار چین و چروک و کم آبی میشود در چنین شرایطی استفاده از سرم شب و روز صورت بی یلندا توصیه میگردد این سرم حاوی کلاژن میباشد که روند پیری را به تعویق می اندازد این سرم با تحریک س..
655,200 تومان
میسلار چای سبز بی یلندا
ناموجود
مکان: کنترل چربی پوست
این محصول با قدرت پاک کنندگی بالا الودگی های سطح پوست و نیز آثار مواد آرایشی را از روی صورت پاک می کند. این ژل به سبب داشتن خاصیت چند منظوره لایه های پوست را ترمیم می کند. این محصول حاوی برگ چای سبز می باشد که به منظور کنترل چربی و جلوگیری از جوش، موثر و مفید عمل می کند.  استفاده از ..
354,600 تومان
سرم احیاکننده گلد بی یلندا
ناموجود
 پوست صورت یکی از حساسترین قسمت های بدن می باشد که بواسطه استفاده  از کرم ها و شوینده های نامناسب دچار چین و چروک .و کم ابی می شود در چنین شرایطی  توصیه می گردد  از سرم احیا کننده  گلد  شب و روز بی یلندا  استفاده نمایید این سرم حاوی  کمپلکس سرامید..
1,033,200 تومان
نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)