منو
Your Cart

والفار نوتریشن

سلن پلاس استارویت
ناموجود
مکان: تقویت و حفظ سلامت پوست، مو و ناخن
سلنیوم با علامت اختصاری Se یک ماده معدنی ضروری برای بدن بوده که از بسیاری از فرایندهایی که در بدن صورت می‌گیرد، پشتیبانی می‌کند. این ماده مغذی در حفظ متابولیسم هورمون تیروئید، سنتز DNA و محافظت از بدن در برابر آسیب اکسیداتیو و همچنین جلوگیری از  بروزعفونت‌ه..
108,000 تومان
مکان: شربت گیاهی افزایش اشتها
شنبلیله و کاسنی موجود در این شربت باعث تسکین ناراحتی های معده ویبوست می شود درنتیجه باعث افزایش اشتها می شود زردچوبه موجود در شربت به تسکین سوزش سردل کمک می کند رزماری خاصیت ضد نفخ وضد اسپاسم دارد همچنین ید جزیی ضروری از هورمون های تیرویدی میباشد این هورمون ها بسیاری از عملکرد های حیاتی بدن ..
114,500 تومان
ویتامین سی 1000 میلی گرم استارویت
ناموجود
موارد مصرف: کمک به تامین ویتامین سی تقویت سیستم ایمنی نحوه مصرف: روزانه یک عدد قرص داخل یک لیوان آب حل و سپس میل شود. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود این فراورده صرفا مکمل تغذیه ای بوده و جهت تشخیص درمان و بیشگیری از بیمار..
50,200 تومان
مولتی ویتامین استارویت
ناموجود
موارد مصرف: کمک به سلامت عمومی و تامین ویتامین های مورد نیاز بدن نحوه مصرف: برای بزرگسالان روزانه یک عدد قرص را داخل یک لیوان آب حل و میل کنید. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): این فرآورده صرفا مکمل تغذیه ای بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد. در دوران با..
61,100 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)