منو
Your Cart

نیکو تجارت

شامپو کراتین لیدوما
ناموجود
مکان: جلوگیری از شکنندگی و آسیب های وارده به مو
این شامپو حاوی روغن ماکادمیا می باشد که موجب تقویت و افزایش استحکام مو می شود . کراتین و کلاژن هیدرولیز شده موجود در شامپو کراتین لیدوما  از موخوره و افزایش نازکی تار مو ، وزی موها جلوگیری میکند . بنابراین حس لطافت و حالت بخشی ابریشمی به موهای شما می بخشد . موارد مصرف: ..
80,000 تومان
شامپو ضدریزش لیدوما
ناموجود
مکان: کمک به رفع ریزش
این شامپو  با افزایش تعداد موی سر و جلوگیری از ریزش مو باعث پرپشتی و شادابی مو می شود.همچنین بخاطر افزایش ابعاد فولیکول های مو موجب قطع ریزش می گردد شامپو تقویت کننده لیدوما با افزایش خون رسانی به پیاز مو موجب جذب سریع ویتامین  و مواد معدنی می شود این محصول با خنک کردن کف سر با عث از..
31,500 تومان
شامپو مو چرب لیدوما
ناموجود
مکان: کنترل چربی کف سر
در ترکیبات شامپو مو چرب لیدوما سه ترکیب مهم وجود دارد که تاثیر فوق العاده ای برای تقویت موها داشته؛ 1. زینک PCA،که در تقویت مو و جلوگیری از ریزش آن موثر است. 2. آرژل  که همان خاک رس است که از خواص آن برای پوست و مو می‌توان به بهبود گردش خون در کف سر، پاکسازی پوست، از بین بردن سو..
57,000 تومان
ماسک مو رنگ شده لیدوما
ناموجود
موها در اثر رنگ و دکلره مکررف با گذشت زمان خشک، وز و کم آب شده و حالت پذیری خود را از دست میدهد. .بنا براین نیاز است که چند وقت یکبارپس از شامپو کردن از ماسک های مناسب جهت آبرسانی و تثبیت رنگ و نرمی موها استفاده کرد . ماسم موی لیدوکالر لیدوما با داشتن عصاره ها و روغن های طبیعی و خالص، رنگ موهارا ..
49,800 تومان
ماسک مو خشک لیدوما
ناموجود
موها در اثر شستشوی مکر و مواجهه با حرارت سشوارف شرایط سنی و تغذیه نا مناسب، بسیار خشک و شکننده و اسیب پذیر میشوند. بنابر این ساقه مو، و شانه پذیری و حالت خود را از دست میدهند. ماسک موی لیدوآرکان لیدوما با داشتن روغن طبیعی آرکان و عصاره آلوئه ورا، مو هارا به خوبی تغذیه و ترمیم کرده که در نتیجه آن ..
74,700 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)