منو
Your Cart

نیکان فارمد مهر

قرص بون فیت حاوی ترکیباتی است که برای استحکام استخوان وجلوگیری از پوکی استخوان ورشد وسلامت آن ضروری است کمبود این ترکیبات در بدن باعث میشود که بدن در معرض خطر پوکی استخوان وشکستگی استخوان قرار گیرد همچنین مصرف این قرص به دلیل داشتن منیزیم باعث کاهش دردهای عضلانی شده وبه سلول های انتقال دهند..
269,500 تومان
کلسی هیل حاوی ترکیباتی است که برای استحکام استخوان وجلوگیری از پوکی استخوان ورشد وسلامت آن ضروری است کمبود این ترکیبات در بدن باعث میشود که بدن در معرض خطر پوکی استخوان وشکستگی استخوان قرار بگیرد موارد مصرف: تامین کلسیم ود مورد نیاز بدن نحوه مصرف: روزی دوعدد همراه با وعده غذایی هشدار..
221,500 تومان
مکمل پرفکت هیر ایکس-مارت به واسطه ترکیب فوق العاده خود در حفظ سلامت و زیبایی مو موثر است. این مکمل حاوی دو اسید آمینه ال- متیونین و ال-سیستئین، زینک، بیوتین، فولیک اسید و ... است، که از ریزش مو جلوگیری و به رشد و ضخامت و استحکام مو و تقویت فولیکول های مو کمک می کند. این مکمل حاوی ریز مغذی های : ..
221,500 تومان
مکان: حفظ سلامت مو
محصولا هیرونیک حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است که به رشد و ضخامت مو کمک زیادی می کند. این محصول با تقویت فولیکول های مو موجب افزایش استحکام، ضخامت و رشد مو می گردد.. موارد مصرف: کمک به رشد، استحکام و سلامت مو نحوه مصرف: روزی یک قرص با وعده غذایی مصرف شود. هشدار مصرف ( م..
237,500 تومان
زینک 30 میلی گرم ایکس مارت
داغ -50 %
مکان: تقویت کننده مو
 عنصر زینک برای عملکرد بیش از 300 آنزیم و هورمون مورد نیاز است و نقش بسزایی در سلامت پوست، استخوان، مو، ناخن، ماهیچه، اعصاب و عملکرد مغز  دارد.  زینک برای عملکرد های فیزیولوژیکی بدن  همچون رشد نرمال، تولید مثل، ، تقسیم سلولی و بیان ژن ضروری است. این ماده معدنی برای رشد سالم بد..
43,750 تومان 87,500 تومان
ویتامین سی ایکس مارت
داغ -61 %
موارد مصرف: تقویت سیستم ایمنی در برابر عوامل بیماری زا نحوه مصرف: روزی یک عدد همراه با وعده غذایی میل شود. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): در خانم های و دوران شیردهی با دستور پزشک مصرف شود...
46,000 تومان 117,500 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)