منو
Your Cart

نیکان فارمد مهر

مکان: جوانسازی پوست ، کاهش چین و چروک
مکمل رویال کلاژن ایکس-مارت به واسطه داشتن 833 میلی گرم کلاژن هیدرولیزشده نوع 1 و 3 در هر قرص به افزایش خاصیت ارتجاعی، قوام پوست و کاهش چین و چروک های پوستی کمک می کند. موارد مصرف: سلامت پوست، مو و ناخن افزایش رطوبت پوست افزایش خاصیت ارتجاعی پوست کاهش چین و چروک های پوستی جوانساز پوست ..
452,000 تومان
قرص بون فیت حاوی ترکیباتی است که برای استحکام استخوان وجلوگیری از پوکی استخوان ورشد وسلامت آن ضروری است کمبود این ترکیبات در بدن باعث میشود که بدن در معرض خطر پوکی استخوان وشکستگی استخوان قرار گیرد همچنین مصرف این قرص به دلیل داشتن منیزیم باعث کاهش دردهای عضلانی شده وبه سلول های انتقال دهند..
269,500 تومان
کلسی هیل ایکس مارت
ناموجود
کلسی هیل حاوی ترکیباتی است که برای استحکام استخوان وجلوگیری از پوکی استخوان ورشد وسلامت آن ضروری است کمبود این ترکیبات در بدن باعث میشود که بدن در معرض خطر پوکی استخوان وشکستگی استخوان قرار بگیرد موارد مصرف: تامین کلسیم ود مورد نیاز بدن نحوه مصرف: روزی دوعدد همراه با وعده غذایی هشدار..
221,500 تومان
مکمل پرفکت هیر ایکس-مارت به واسطه ترکیب فوق العاده خود در حفظ سلامت و زیبایی مو موثر است. این مکمل حاوی دو اسید آمینه ال- متیونین و ال-سیستئین، زینک، بیوتین، فولیک اسید و ... است، که از ریزش مو جلوگیری و به رشد و ضخامت و استحکام مو و تقویت فولیکول های مو کمک می کند. این مکمل حاوی ریز مغذی های : ..
132,600 تومان 221,500 تومان
مکان: حفظ سلامت مو
محصولا هیرونیک حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است که به رشد و ضخامت مو کمک زیادی می کند. این محصول با تقویت فولیکول های مو موجب افزایش استحکام، ضخامت و رشد مو می گردد.. موارد مصرف: کمک به رشد، استحکام و سلامت مو نحوه مصرف: روزی یک قرص با وعده غذایی مصرف شود. هشدار مصرف ( م..
294,500 تومان
مکان: تقویت کننده مو
 عنصر زینک برای عملکرد بیش از 300 آنزیم و هورمون مورد نیاز است و نقش بسزایی در سلامت پوست، استخوان، مو، ناخن، ماهیچه، اعصاب و عملکرد مغز  دارد.  زینک برای عملکرد های فیزیولوژیکی بدن  همچون رشد نرمال، تولید مثل، ، تقسیم سلولی و بیان ژن ضروری است. این ماده معدنی برای رشد سالم بد..
99,000 تومان 152,000 تومان
ویتامین سی ایکس مارت
داغ -50 %
مکان: تقویت سیستم ایمنی
موارد مصرف: تقویت سیستم ایمنی در برابر عوامل بیماری زا نحوه مصرف: روزی یک عدد همراه با وعده غذایی میل شود. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): در خانم های و دوران شیردهی با دستور پزشک مصرف شود...
63,000 تومان 125,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)