منو
Your Cart

نیچرز اونلی

مکان: رفع ریزش مو ، حفظ سلامت پوست و ناخن
قرص بایونا نیچرز اونلی یک فرمول بازسازی کننده سلول کراتینوسیت است که به افزایش سلامت پوست و حفظ ظاهری جوان، مویی پرپشت و ناخن‌هایی سالم کمک می‌نماید. قرص بایونا ترکیبی منحصر به فرد از اسیدهای آمینه احتصاصی به همراه ترکیبی از مولتی ویتامین‌ها و مواد معدنی است. حضور چنین ترکیباتی در..
264,000 تومان
مکان: کاهش علائم یائسگی
فارماکولوژی و توضیحات: داروشناسی ایزوفلاون سویا پیچیده است. بر اساس بافتی که در آن اثر می کند، دارای عملکرد هورمونی و غیر هورمونی می باشد. ایزوفلاون ها دارای ساختار دی فنولیک شبیه به ساختار استروژن های طبیعی وصناعی قوی هستند. تحقیقات زیادی نشان داده اند که ایزوفلاون های سویا در درمان علا..
178,000 تومان
مکان: ضد اسهال
این محصول تحت امتیاز و لیسانس شرکت Lifew Health کانادا، دارنده پراونه ساخت از شرکت آیریانیک، در داروسازی میم دارو تولید و بسته بندی شده است. موارد مصرف: درمان اسهال حاد عفونی و ویروسی پیشگیری و درمان اسهال مسافرتی درمان اسهال ناشی از مصرف آنتی بیوتیک کاهش عوارض جانبی درمان اس..
163,400 تومان
آرتروز یک بیماری مفصلی در دژنراتیو است که باعث تخریب پیشرونده مزمن غضروف می‌شود و نهایتاً عامل ایجاد درجات مختلف نرمی، شکنندگی، تخریب و فرسایش شده و تغییر شکل غیر معمول در سطوح مفصلی ایجاد می کند. گلوکزامین سولفات: گلوکزامین به عنوان یک ماده سازنده اصلی در بیوسنتر گلیکوزامینو گلیکان، هیالورنا..
279,000 تومان
مکان: آنتی اکسیدان
قرص دینو ترکیبی عالی از 5ترکیب موثر از جمله متیل کوبالامین-آلفا لیپوئیک اسید –فولیک اسید-پریدوکسین وتیامین است این ترکیبات درکنار هم باعث بهبود بیماریهای عصبی از جمله نوروپاتی ها می شود همچنین آلفا لیپوئیک اسیدموجود دراین فراورده خواص آنتی اکسیدانی فراوانی دارد مصرف این فراورده باعث حف..
264,000 تومان
مکان: بهبود نفخ، اسهال، بوی بد دهان، یبوست و درد معده
موارد مصرف: اسهال عفونی (باکتری و ویروسی) کاهش ریسک ابتلا به عفونت های مکرر نفخ، درد شکم و بوی بد دهان ناشی از تداخلات گوارشی سندرم روده تحریک پذیر (IBS) افزایش مقاومت بدن در برابر باکتری های عفونت زا نحوه مصرف: روزی یک یا دو ساشه. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...):..
176,000 تومان
مکان: مولتی ویتامین جویدنی کودکان
ویتامین A: در فرم رتینال برای عملکرد طبیعی شبکیه چشم ضروری است. بخصوص جهت تطابق دید در تاریکی، در فرم های دیگر (رتینول، رتینوئیک اسید) برای حفظ ساختار و عملکرد یکپارچه بافت اپی تلیال و سیستم ایمنی، رشد استخوانی و همچنین به عنوان کوفاکتور در واکنش های بیوشیمیایی موثر است. ویتامین D3: این ویتامین برا..
143,900 تومان
مکان: پیشگیری ازپوکی استخوانها
برخی از مطالعات نشان می‌دهند که مصرف کلسیم در رژیم غذایی با رشد سریع‌تر قد همراه است. از آنجایی که کلسیم در تولید و رشد استخوان نقش اساسی دارد، بدیهی است که کمبود آن می‌تواند مانع از رشد قد تا حداکثر مقداری که برای فرد مقدور است، شود. به مقدار نیاز روزانه کلسیم در سنین کودکی و نوجوانی..
190,700 تومان
مهمترین چیزی که درباره ویتامین کا باید بدانید این است که این ویتامین خون را منعقد (لخته) می کند. کمبود ویتامین کا می تواند علائم مختلفی را بروز دهد. که مشخص ترین آنها خونریزی بیش از حد است. علاوه بر لخته سازی، ویتامین کا در حصول اطمینان از انتقال کلسیم به استخوان ها نیز بسیار سودمند است پوکی..
210,000 تومان
اپتی ویژن
ناموجود
مکان: تقویت بینایی
رادیکالهای آزاد نقش مهمی در ایجاد بسیاری از بیماریها و فرآیندهای تخریبی دارند. بررسی ها نشان می دهند که کاروتنوئیدها، آنتی اکسیدانها، ویتامین ها و مواد معدنی با اثر هم افزا موجب کند شدن فرآیندهای تخریبی در شبیکیه چشم می گردند، فرآیندهایی که منجر به زوال ماکولا در اثر افزایش سن می شوند. لوتئین و زیکس..
218,000 تومان
کارتیژن فورت
ناموجود
گلوکزامین چیست؟ • پیر شدن سلولی را به تعویق می‌اندازد • از تحلیل غضروفی پیشگیری می‌کند • ساختار غضروفی از گلوکزآمین تشکیل شده است یعنی گلوکزامین از سه طریق می‌تواند در پیشگیری و در درمان آرتروز موثر باشد. کندروئیتین سولفات چیست ؟ این ماده علائم و نشانه های التهاب را میک..
305,900 تومان
مکان: کاهش درد، خشکی و التهاب مفاصل
آرتروز به معنای ساییدگی مفصل و تخریب سطح مفصلی و به دنبال آن تغییر شکل، درد و محدودیت حرکت در مفصل است. آرتریت Arthritis به معنای التهاب مفصل است و استئوآرتریت Osteoarthritis شایع ترین نوع آرتریت است. در استئوآرتریت مشکل اصلی در غضروف مفصلی است و بعد از مدتی استخوان مفصل هم دچار آسیب میشود. آرتروز A..
215,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)