منو
Your Cart

نکسوس

مولتی سمی
جدید ناموجود
مکان: مولتی ویتامین فاقد آهن
تالاسمی شایع ترین اختلال ژنتیکی است که منجر به کم خونی ارثی در مبتلایان می شود. اما خوشبختانه اکثر این افراد به نوع خفيف (مینور) مبتلا هستند که علائم بیماری ندارند و این اختلال تنها در آزمایش خون آن ها مشخص می شود. اما به دلیل طول عمر کوتاه تر گلبول های قرمز خون و متابولیسم بیشتر هموگلوبین این افراد..
112,500 تومان
مکان: تنظیم متابولیسم طبیعی بدن
کرومیوم یکی از عناصر کمیاب و ضروری است که می تواند حساسیت انسولین را بهبود بخشد و متابولیسم پروتئین، کربوهیدرات و لیپید را تقویت کند.  کروم عملکرد انسولین را تشدید می کند و مصرف این ماده در بلند مدت،سطح قندخون را در افرادی با عدم تحمل کربوهیدرات کنترل می کند.کنترل میزان قند خون اثرات مط..
95,000 تومان 130,800 تومان
مکان: آنتی اکسیدان
ویتامین E یکی از ویتامین‌های محلول در چربی است که برای بدن خواص بسیاری دارد.  ویتامین E برای بدن فواید بسیاری دارد که یکی از مهم‌ترین خاصیت‌های ویتامین E اثر محافظتی آن در برابر رادیکال‌های آزاد است که سبب می‌شود عمل اکسیداسیونی این مواد از بین بر..
63,000 تومان 117,000 تومان
آهن+ب کمپلکس نکستایل
داغ ناموجود
مکمل آهن و ب کمپلکس نکستایل، علاوه بر رفع نیاز روزانه بدن به آهن حاوی ویتامینهای B12 و B9 نیز می باشد. این محصول در پیشگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن نقش موثری دارد. موارد مصرف: تامین آهن مورد نیاز روزانه بدن پیشگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن تامین ویتامینهای B12 و B9 نحوه مصرف: ..
196,200 تومان
موارد مصرف: کمک به سلامت استخوان ها نحوه مصرف: روزی 2-1 قرص به همراه غذا مصرف شود. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): ممکن است نارحتی دستگاه گوارش مثل تهوع و استفراغ، یبوست، واکنش های آلرژیک مثل راش، خارش، قرمزی و سردرد ایجاد کند. در صورت بارداری، شیردهی، سابقه بیماری و یا ..
111,000 تومان 229,000 تومان
گلوکزامین نکستایل
داغ -39 %
مکان: پیشگیری از تحلیل غضروف , ضد درد
موارد مصرف: کمک به سلامت مفاصل نحوه مصرف: روزی 2 قرص به همراه غذا میل شود. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): عوارض جانبی :یبوست اسهال خستگی ناراحتی دستگاه گوارشی سردرد تهوع گرگرفتگی واکنش های پوستی در صورت بارداری سیر دهی سابقه ی بیماری و یا استفاده از سایر دارو دها قبل از..
250,000 تومان 412,000 تومان
امگا 3 1000 میلی گرم نکستایل
داغ -21 %
مکان: رفع غلظت خون
موارد مصرف: کمک به کاهش کلسترول کمک به سلامت قلب و عروق کمک به کاهش التهاب نحوه مصرف: روزی 1 تا 2 کپسول ژلاتینی بعد از غذا مصرف شود. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): در صورت بارداری، شیردهی، سابقه بیماری و یا استفاده از سایر داروها، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشو..
190,000 تومان 242,000 تومان
ب کمپلکس+زینک نکستایل
داغ ناموجود
موارد مصرف: کمک به تامین ویتامین های گروه B کمک به سلامت پوست، مو و ناخن کمک به سلامت سیستم ایمنی بدن نحوه مصرف: روزی یک قرص به همراه غذا میل شود. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): ممکن است منجر به اسهال، ناراحتی دستگاه گوارش، تهوع و استفراغ، طعم بد دهان و سردرد شود. ..
157,000 تومان
مولتی ویتامین+50نکستایل
ناموجود
موارد مصرف مکمل دارویی: کمک به سلامت عمومی بدن و تامین ویتامین های مورد نیاز بدن تامین ویتامین های مورد نیاز و املاح مورد نیاز برای عملکرد اندام های مختلف نحوه مصرف: روزی 1 قرص به همراه غذا مصرف شود. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): در صورت بارداری، شیردهی، سابقه بیماری و..
228,900 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)