منو
Your Cart

نوژن فارمد کاسپین

مکان: پیشگیری ازپوکی استخوانها
مصرف کلسیمر همراه با تحرک کافی می‌تواند خطر ابتلای شما به پوکی استخوان را کم کند و بر استحکام بافت استخوانی شما بیفزاید. این مکمل نباید جایگزین رژیم متعادل و سبک زندگی سالم شود. عملکرد ویتامین ها و مواد معدنی موجود در مکمل کلسیمر: کلسیم: ماده ای حیاتی برای سلامت مردان و زنان در سنین مختلف ..
150,400 تومان
مکان: تقویت پوست مو و ناخن
سلنا، به عنوان یک مکمل حاوی ترکیب متعادل از سلنیوم،روی،کرومیوم  ویتامین های A، C و E است. عناصر کمیاب کرومیوم، سلنیوم و ویتامین های A ، C و E  موجود در این محصول، نقش مهمی در رشد طبیعی بدن دارند. این مکمل نباید جایگزین رژیم متعادل و سبک زندگی سالم شود. عملکرد ویتامین ها و مواد معدنی مو..
130,800 تومان
جینسو
ناموجود
مکان: افزایش عملکرد جسمی و جنسی
جینسو حاوی ماده فعال جینسنوزاید است که از ریشه گیاه جینسینگ پاناکس استخراج شده است . جینسو برای کمک به افراد دارای سلامت عمومی ضعیف یا کسانی که از بیماری یا آسیب بهبود میابند استفاده میشود . در طول روز ممکن است احساسات مختلفی مثل احساس خستگی ، عصبی ، ضعف ،عدم تمرکز ، احساس نبود امگیزه داشته با..
224,000 تومان
نوترابیون
ناموجود
ویتامین ب 12 در عملکردهای عصبی، رشد گلبول‌های قرمز خون و ساخت DNA نقش دارد  ویتامین ب۹ برای رشد سلول‌ها، متابولیسم اسیدهای آمینه، تقسیم سلولی سالم و تشکیل گلبول‌های قرمز و سفید خون ضروری میباشد بیوتین برای متابولیسم کربوهیدرات و چربی ضروری بوده و در تنظیم بیان ژن نیز نقش ب..
82,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)