منو
Your Cart

نوتری بست

مکان: کمک به عضله سازی
ال آرژنین یک اسید آمینه نیمه ضروری است که عملکردهای بسیار متفاوتی در بدن دارد. به عنوان مثال آرژنین نقش موثری در عضله سازی، افزایش کارایی ورزشکاران و ارتقاء سلامت قلب و عروق، تسریع بهبود زخم‌ها و تحریک ترشح هورمون رشد ایفا می‌کند. بدن قادر به تولید ال آرژنین نیست و با توجه به اهمیت این اسی..
93,000 تومان
مکان: رفع التهاب و درد مفاصل
این فراورده حاوی عصاره سویا و آووکادو است که به بازسازی و ترمیم بافت غضروفی و مفاصل کمک نموده و باعث کاهش التهاب و درد ناشی از آرتروز می‌شود. سویا حاوی یک ترکیب شیمیایی  است که عملکردی شبیه استروژن دارد و می‌تواند از استخوان‌ها محافظت کند. همچنین سویا دارای پروتئین زیاد، اسیده..
74,000 تومان
اپتی بست
ناموجود
مکان: کمک به سلامت چشم و بینایی
رادیکالهای آزاد نقش مهمی در ایجاد بسیاری از بیماریها و فرآیندهای تخریبی دارند. بررسی ها نشان می دهند که کاروتنوئیدها، آنتی اکسیدانها، ویتامین ها و مواد معدنی با اثر هم افزا موجب کند شدن فرآیندهای تخریبی در شبیکیه چشم می گردند، فرآیندهایی که منجر به زوال ماکولا در اثر افزایش سن می شوند. لوتئین و زیکس..
338,000 تومان
قرص زینکوبست یک مکمل تغذیه‌ای سرشار از ویتامین‌ها و زینک بوده که به با خاصیت آنتی اکسیدانی خود به حفظ سلامت سیستم ایمنی، پوست، مو و ناخن کمک می‌کند.  رادیکال‌های آزاد بدن را از بین می‌برد، به همین علت این مکمل می‌تواند جهت حفظ سلامت پوست، مو و ناخن مورد استفاده ..
39,000 تومان 161,500 تومان
مکان: مولتی ویتامین کامل روزانه
موارد مصرف: این فرآورده حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن می باشد که سبب حفظ سلامت عمومی بدن و تقویت سیستم ایمنی می گردد. ویتامین های موجود در این فرآورده عملکرد اندام های داخلی را بهبود میبخشد و با تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن نیاز روزانه افراد را تامین میکند. کمک به حفظ سل..
65,500 تومان 131,000 تومان
مکان: پودر منیزیم همراه ب6
این مکمل حاوی منیزیم و ویتامین ب6 است. علاوه بر تامین نیاز بدن به این ویتامین ها باعث تقویت سیستم ایمنی بدن و بهبود سلامت بدن می شود. ویتامین B6 موجود در مگنی بست یکی از ویتامین های گروه ب است که وجود آن برای رشد طبیعی مغز و حفظ سلامت سیستم عصبی و تقویت سیستم ایمنی..
129,000 تومان
بیوتی بست
داغ -50 %
مکان: افزایش ضخامت مو
مکمل دارویی بیوتی بست حاوی 2000 میکروگرم بیوتین می باشد. بیوتین یک ویتامین محلول در آب است.وجود مقدار کافی از این ویتامین در بدن سبب بهبود عملکرد فعالیت‌های متابولیک و سلامت پوست، مو و ناخن می‌شود. بیوتین در تقویت فولیکول مو و درمان کم پشتی مو تأثیرات بسزایی دارد افراد م..
79,000 تومان 157,900 تومان
مکان: مکمل منیزیم
این قرص حاوی منیزیم و ویتامین ب6 است. علاوه بر تامین نیاز بدن به این ویتامین ها باعث تقویت سیستم ایمنی بدن و بهبود سلامت بدن می شود. ویتامین B6 موجود در قرص مگنی بست یکی از ویتامین های گروه ب است که وجود آن برای رشد طبیعی مغز و حفظ سلامت سیستم عصبی و تقویت سیستم ای..
93,000 تومان
درمابست
داغ -30 %
اسید هیالورونیک خاصیت آبرسانی قوی دارد و می تواند به عمق بافت پوست، مو و ناخن آبرسانی کنید. حفظ رطوبت این اندام ها یکی از مهمترین موارد در حفظ سلامتی آنهاست. اسید هیالورونیک میزان انعطاف پذیری مفاصل را حفظ می کند و خطر بروز دردهای مفصلی را به میزان زیادی کاهش می دهد. هر ساشه حاوی اسید هیالورونیک،..
244,000 تومان 347,900 تومان
کلسی بست
داغ -80 %
محصولات لبنی همچون ماست، شیر و پنیر منابع سرشاری از کلسیم می‌باشند. با این حال، امروزه بسیاری از افراد از مصرف تمام این مواد غذایی خودداری کرده و در نتیجه دچار عارضه کمبود کلسیم می‌شوند. این افراد به منظور برآورده شدن نیاز کلسیم روزانه خود به سیترات کلسیم نیاز دارند. ورزشکاران این مکمل کلس..
39,000 تومان 195,000 تومان
موارد مصرف: کمک به بهبود جذب کلسیم و فسفر کمک به تامین ویتامین دی  کمک به سلامت سیستم ایمنی نحوه مصرف: روزانه یک عدد قرص یا مطابق دستور پزشک همراه با آب کافی میل شود. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): این فرآورده مکمل است و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی ..
68,000 تومان
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)