منو
Your Cart

میگراگل

میگراگل
میگراگل
ناموجود
میگراگل
میگراگل
میگراگل
75,000 تومان
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: قرص 30 عددی
  • تاریخ انقضا: 2026/05/14
شما می توانید در چاپاردارو ( داروخانه آنلاین دکتر سعیدی ) بدون نیاز به مراجعه حضوری ، زیر نظر دکتر داروساز مشاوره بگیرید ،به راحتی انتخاب کنید و به سرعت محصول خود را دریافت کنید.تمامی مکمل های دارویی و غذایی،ورزشی و محصولات آرایشی بهداشتی دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو و از برند های برتر ایرانی و خارجی می باشند.
برای دیدن محصولات بیشتر و دریافت اطلاعات مفید با کلیک بر روی همین لینک اینستاگرام ما را دنبال کنید.

آثار فارماکولوژی و مکانیسم اثر: 
شواهد کافی ثابت کننده این فرضیه است که سردرد میگرنی ناشی از یک اختلال عروقی مغز است که هنوز علت آن معلوم نیست. مکانیسم میگرن را می‌توان در یک فرایند سه مرحله ای تقسیم نمود: بروز علائم اولیه (تاری‌دید- تهوع)، مرحله بروز حمله و مرحله سردرد. 
هر چند یک عامل استرس‌زای مخصوص ممکن است همراه با شروع حمله بیماری باشد. به نظر می‌رسد که سردرد، وابسته به توام شدن چندین عامل استرس زا در طول زمان باشد. این عوامل نهایتاً روی متابولیسم سروتونین اثر می‌نمایند. کاهش سطوح سروتونین نسجی، تغییرات پلاکتی، تغییرات پاسخ پذیری عروق مغزی و تجمع هیستامین، متابولیت های اسید آراشیدونیک یا سایر میانجی های التهاب دیده می‌شود.
قرص روکشدار میگراگل مجموعه‌ای از چندین عصاره گیاهی است و قادر است بیمار را از سردرد شدید رهائی بخشد. 
دریک مطالعه بالینی در دو گـروه بیمار 35 نفـری مبتلا به میگرن، گـروه اول به مـدت 12 هفتـه تحت درمان با فرآورده میگراگـل وگروه دوم به همـان مدت تحت درمـان با پروپرانولول‌ قرارگرفتند. نتایج نشان داده است که شدت سردرد و تکرار حملات و زمان سردرد در هر دو گروه کاهش قابل ملاحظه‌ای داشته است با این تفاوت که بیماران گروه اول رضایت بیشتری از درمان با میگراگل نشان داده‌اند.

موارد مصرف:

کمک به بهبود و پیشگیری از میگرن و سردرد های عصبی

بهبود کیفیت خواب

آرامبخش

نحوه مصرف:

در هنگام بروز علائم اولیه سردرد 1 تا 2 قرص میل شود و یک ساعت بعد این مقدار تکرار گردد و جهت پیشگیری نیز یک قرص، 2 نوبت در توصیه می شود.

هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...):

موارد منع مصرف و نکات قابل توصیه: به محض شروع اولين آثار حمله ميگرنی مصرف گردد. كساني كه به گياهان داروئی معطر حساسيت دارند مصرف اين دارو را با احتياط شروع نمايند. مصرف اين فرآورده می تواند موجب تشديد اثر ساير داروهای آرامبخش گردد. به دلیل وجود گیاهان سنبل­الطیب و پوست بید و دیگر مواد متشکله فرمولاسیون توصیه شده که در موارد نارسایی­ های قلبی و فشارخون و ناراحتی­ های شدید معده، هموفیلی و آسم از مصرف آن ها اجتناب گردد.

عوارض جانبی: عارضه جانبی خاصی تا کنون گزارش نشده است.

مصرف در دوران بارداری و شیردهی: مصرف این فراورده در دوران بارداری توصیه نمی شود، اما در دوران شیردهی محدودیت خاصی ندارد.

شرایط نگهداری:

در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد و دور از نور، رطوبت و دسترس کودکان نگهداری شود.

مشخصه ها:

حاوی عصاره خشک ریشه سنبل الطیب
عصاره خشک میوه رازیانه
عصاره خشک پوست بید
عصاره خشک برگ بادرنجبویه 

گیاهان دارویی
تاریخ انقضاء 2026/05/14
شرکت سازنده گل دارو
کشور سازنده ایران
فرم محصول قرص
گیاهان موثر عصاره خشک ریشه سنبل الطیب عصاره خشک میوه رازیانه عصاره خشک پوست بید عصاره خشک برگ بادرنجبویه
نوع محفظه جعبه مقوایی
طرز مصرف کمک به بهبود و پیشگیری از میگرن و سردرد های عصبی بهبود کیفیت خواب آرامبخش
مقدار 30 عدد
جنسیت مصرف همه افراد
رده سنی 18 سال به بالا
موارد مصرف کمک به بهبود و پیشگیری از میگرن و سردرد های عصبی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب