منو
Your Cart

گلوتامین

گلوتامین مناسب برای ورزشکاران به وبژه بدن سازان است که فعالیت بدنی بسیار بالایی دارند، گلوتامین عضله های شما را افزایش میدهد و در بهبود حجم سلول ها تاثیر زیادی دارد .

در افزایش وزن و کاهش چربی ها هم به شما کمک میکند.

در تقویت سیستم ایمنی هم موثر است.

بدن ما برای انتقال امونیاک و نیتروژن از طریف رگ ها نیاز به گلوتامین دارد.

برای ترمیم عضلات و تاندون های آسیب دیده هم ورزشکاران از گلوتامین استفاده میکنند.

در تحقیقی نشان دادند که گلوتامین درد عضلانی بعد از تمرین را کاهش می دهد  و علائم خستگی را تا 2ساعت کم میکند.

گلوتامین فارماتک
ناموجود
مکان: ریکاوری عضلات
گلوتامین در روند ریکاوری شما جزو بهترین انتخاب ها میباشد . پس از یک تمرین سنگین ضروری ترین فاکتور برای بدن ریکاوری عضلات خسته و بازتوانی آنها به منظور تمرین روز بعد است . همچنین با مصرف گلوتامین در سیستم گوارشی شاهد بهبود عملکرد ٬ از بین رفتن بسیاری از میکروبها و باکتری های مضر خواهیم بود  &..
423,000 تومان
ال-گلوتامین یوروویتال
ناموجود
مکان: پیشگیری از تحلیل رفتن عضلات
در تمرین شدید و قدرتی، نیاز بدنتان به ال گلوتامین که یک آمینو اسید است افزایش یافته و باید مقدار دریافتی آن را در رژیم غذاییتان حتما افزایش دهید؛ زیرا بعد از چنین تمرینی، میزان گلوتامین بدنتان حدود %۵۰ کاهش خواهد یافت. این یعنی احتمالا عضله‌ سوزی خواهید داشت و شما با مصرف این مکمل، می..
681,000 تومان
ال-گلوتامین آپوویتال
ناموجود
مکان: کمک به حفظ عضلات
برند آپوویتال برندی معتبر و آلمانی در زمینه تولید انواع مکملهای مفید برای سلامتی است.گلوتامین یک آمینواسید مهم است که در بدن کارکردهای زیادی را بر عهده دارد. گلوتامین یکی از ترکیبات مؤثر در تولید پروتئین است و به همین دلیل به‌عنوان یکی از اجزای مهم در سیستم ایمنی بدن شناخته می‌شود.نقشی که ..
523,200 تومان
گلوتامین دوبیس
ناموجود
این گلوتامی با خلوص بالا و بسیار با کیفیت تولید شده است. مناسب برای ورزشکاران به وبژه بدن سازان است که فعالیت بدنی بسیار بالایی دارند این محصول عضله های شما را افزایش میدهد و در بهبود حجم سلول ها تاثیر زیادی دارد  در افزایش وزن و کاهش چربی ها هم به شما کمک میکند در تقویت سیستم ایم..
590,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)