منو
Your Cart

کراتین

مکان: کمک به افزایش حجم و توده عضلانی
کراتین ماده ای است که به طور طبیعی در سلول‌های عضلانی یافت می‌شود. در بدنسازی به ماهیچه‌های عضلانی در حین بلند کردن اجسام سنگین یا ورزش با شدت بالا، کمک می‌کند تا انرژی لازم را تولید کند. مصرف مکمل کراتین در بین ورزشکاران و بدنسازان به منظور افزایش عضلات، افزایش قدرت و بهبود..
544,000 تومان 680,000 تومان
مکان: پیشگیری از تحلیل رفتن عضلات
کراتین از سه آمینو اسید آرژنین، گلیسین و متیونین تشکیل شده است و به‌میزان فراوانی در عضلات اسکلتی وجود دارد. این ترکیب به‌صورت روزانه در کبد و کلیه تولید و در غذاهای حیوانی نیز یافت می‌شود. پودر کراتین 3000 آپوویتال 250 گرمی Apovital Creatine 3000 حاوی مکمل کراتین از..
599,500 تومان
کراتین مونوهیدرات ویواپاور
ناموجود
مکان: حفظ سلامت عضلات
کراتین ماده‌ای است که به‌طور طبیعی در سلول‌های عضلانی یافت می‌شود. کراتین در بدنسازی به ماهیچه‌های عضلانی در حین بلند کردن اجسام سنگین یا ورزش با شدت بالا، کمک می‌کند تا انرژی لازم را تولید کند. مصرف کراتین در بین ورزشکاران و بدن‌سازان به‌منظور افزایش عضلات، ا..
540,000 تومان
کراتین 1250 الیمپ
ناموجود
این کپسول حاوی کراتین است و کراتین به صورت مولکول در بدن ما تولید میشود ، مصرف کراتین برای تمریناتی با شدت بالا و زمان کم بسیار مناسب است و عملکرد بدن شما را بالا میبرد. کراتین به افزایش وزن و حجم گرفتن عضله های شما کمک بسیار زیادی میکند و این تاثیرات با مصرف روزانه 3 گرم کراتین بدست می آید و باع..
1,710,990 تومان
کراتین دوبیس
ناموجود
این پودر کراتین دوبیس از مقاومت . قدرت و افزایش عضله ها بدون چربی عاری از هرگونه مواد افزودنی و از انجایی که بدون طعم است میتوانید با هر نوشیدنی مخلوط کنید کراتین به صورت طبیعی در بدن ما تولید میشود و منبع انرژی ماهیچه های ماست و نیمی از کراتین از غذاها تامین میشود ورزشکاران و به خصوص بدن..
390,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)