منو
Your Cart

کاهش وزن

کپسول کاتس تری ساپلند
-15 % ناموجود
مکان: کاهش وزن
کپسول کاتس تری ساپلند نوتریشن برای کاهش وزن استفاده می‌شود. این مکمل با استفاده از ترکیبات منحصر به فرد تاثیرگذاری خود را نشان داده است. با توجه به ترکیبات به کار رفته در این مکمل، پیش بینی می‌شود مصرف آن نیز هیچ گونه عارضه خاصی برای افراد ایجاد نمی کند، این محصول  با افزایش سوخت..
315,000 تومان 370,000 تومان
ماچانو
-50 % ناموجود
مکان: افزایش چربی سوزی
طبق تحقیقاتی که بر روی چای سبز ماچا انجام گرفته است،این چای به افزایش سرعت سوخت وساز در بدن کمک می کند.افزایش سرعت سوخت و ساز در بدن باعث مصرف کالری بیشتری در مقایسه با شرایط عادی می شود.بنابراین،بدن چربی بیشتری را در خود ذخیره نمی کند و این باعث می شود تا فرد وزن بیشتری را بدست نیاورد بلکه وزنش کاه..
60,000 تومان 120,000 تومان
پودر لیپو اسلیم کارن، دارای مجموعه ای از فیبر، پروتئین و انواع ویتامینها بوده و در کاهش وزن و اشتها نقش موثری داشته و مصرف آن برای افرادی که دارای اضافه وزن و چربی خون بالا هستند مناسب است. این محصول دارای فیبر گندم، سیب و جو دو سر، پروتئینغلیظ شده آ..
247,000 تومان
گلایکو اسلیم
-10 % ناموجود
پودر گلیکو اسلیم کارن با طعم شکلات مناسب افرادی با چربی خون بالا و مبتلا به دیابت است که اضافه وزن داشته و قصد کاهش اشتها و وزن دارند. این محصول با دارا بودن فیبر گندم، جو دو سر، پرئتئین غلیظ شده آب پنیر، اینولین و انواع ویتامینها بوده و مصرف آن قبل از غذا باعث کاهش اشتها و در نتیجه وزن می گردد..
225,000 تومان 250,000 تومان
اسلیم لست 1
ناموجود
پودر اسلیم لست کارن یک مکمل تغذیه ای حاوی فیبر و پروتئین بوده که مصرف آن برای افرادی که قصد کاهش اشتها و وزن داشته و یا به دنبال ثابت نگه داشتن وزن خود هستند، مناسب می باشد. در صورت نیاز به کاهش وزن و یا جلوگیری از افزایش وزن، می توانید علاوه بر کم کردن حجم غذای مصرفی، بخشی از نیاز روزانه خود ر..
250,000 تومان
فیبر دوبیس
ناموجود
فیبر گروهی از کربوهیدرات است که که هضم و تجزیه نمیشود  و در مواد خوراکی مانند سبزیجات . میوه ها. اجیل ها و .. وجود دارد این فیبر  بدون تغییر مسیر در روده حرکت میکند و دفع میشود همین عامل باعث میشه چربی و وزن شما بالا نرود و خطر چاقیو اضافه وزن و کاهش میده فیبر گوارش را کند و احساس سی..
165,000 تومان
اسلیم فیت دوبیس
ناموجود
چاقی در افراد خطر ببروز برخی بیماری ها مانند دیابت نوع 2 کبد چرب و بیماریهای قلبی عروقی را افزایش میدهد از انجایی که وزن کم کردن دشوار است شما میتوانید از مکمل هایی که در این روند به شما کمک میکند مثل اسلیم فیت استفاده کنید که بر پایه فیبر است و اشتهای شما را کاهش میدهد ویتامینها و مواد م..
179,000 تومان
ال کارنیتین 500 دوبیس
ناموجود
برای داشتن یک دوره چربی سوزی خوب و کاهش وزن شما باید سه چیز را حتما رعایت کنید که رژیم غذایی مناسب یک و دو ورزش و اشتن فعالیت بدنی است  سومین عامل که کمک زیادی به بهبود این روند میکند استفاده از مکمل های لاغری است که یکی از بهترین مکمل ها برای چربی سوزی ال کارنتین است ال کارنتین از اسید امین..
275,000 تومان
سی ال ای دوبیس
ناموجود
این محصول یکی از  ایزومرهای لینولئیک اسید است و یعنی اینکه دارای تغییراتی جزئی در ساختار مولکولی به دلیل تغییر در وظایف مواد غذایی می باشد یکی از اسید های چربی ازاد می باشد که به طور طبیعی در گوشت و مواد لبنی وجود دارد که توسط بدن ساخته نمیشود این ترکیب باعث میشود که چربی ها کاهش پید..
375,500 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)