منو
Your Cart

بی سی ای ای

آمینو اسیدهای زنجیره ای بی سی ای ای گروهی از سه اسید آمینه ضروری لوسین ، ایزولیسین و والین هستند. مکمل های بی سی ای ای به منظور افزایش رشد عضلات و بهبود عملکرد تمرینات ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند.

 همچنین به کاهش وزن و خستگی پس از اتمام تمرین نیز کمک  می کنند.

بی سی ای ای حاوی لوسین، ایزو لوسین و والین به نسبت 2:1:1 است که با ویتامین B6 و کلسیم غنی شده است‌،ویتامین B6 به متابولیسم طبیعی پروتئین و کلسیم به عملکرد طبیعی عضلات کمک می کند‌.

مکان: کمک به عضله سازی
آمینو اسیدهای زنجیره ای بی سی ای ای گروهی از سه اسید آمینه ضروری لوسین ، ایزولیسین و والین هستند. مکمل های بی سی ای ای به منظور افزایش رشد عضلات و بهبود عملکرد تمرینات ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند.  همچنین به کاهش وزن و خستگی پس از اتمام تمرین نیز کمک  می کنند. قرص بی سی ای ..
392,400 تومان
بی سی ای ای یورویتال
ناموجود
مکان: کمک به عضله سازی
آمینو اسیدهای زنجیره ای بی سی ای ای گروهی از سه اسید آمینه ضروری لوسین ، ایزولیسین و والین هستند. مکمل بی سی ای ای به منظور افزایش رشد عضلات و بهبود عملکرد تمرینات ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین به کاهش وزن و خستگی پس از اتمام تمرین نیز کمک  می کنند. بی سی ای ای یورو ویتال حاو..
392,400 تومان
بی سی ای ای4 در 1 دوبیس
ناموجود
مکان: افزاش انرژی حین تمرین
لوسین یک آمینواسید ضروری در کبد، بافت چربی و بافت عضله‌ای است. همچنین این نظر وجود دارد که آمینواسید لوسین تنها آمینواسیدی است که می‌تواند رشد عضله را تحریک کرده و همچنین می‌تواند به جلوگیری از تحلیل رفتن عضله به واسطه  افزایش سن کمک میکند اگر می‌..
381,300 تومان
این مکما از سه اسید امینه تشکیل شده است که شامل لوسین ایزولوسین و والین میشود و مهم ترین اینها لوسین است و والین هم عملکرد به ویژه ای دارد به طور کثال استقامت ورزشکاران را در تمرین بالا میبرد به همین سبب دریافت این 3 امینو اسید برای بدن بسیار مناسب است تحقیقات نشان داده است که این مکمل به..
588,600 تومان
این محصول در روند عضله سازی و  ریکاوری در دورانی که شما رژیم هستید و یا در دوران کات هستید باعث افزایش حجم عضلات شما میشود لوسین یک امینو اسید است که در بافت کبد که بافت عضله ای و چربی است این امینو اسید تنها امینو اسیدی است که رشد عضله را تحریک میکند و همچنین از تحلیل رفتن عضله جلوگیری..
298,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)