منو
Your Cart

ویتامین D

ویتامین دی یک ویتامین محلول در چربی است که به­‌طور طبیعی در تعداد محدودی از غذاها وجود دارد.میزان کافی این ویتامین مانع از بروز نرمی استخوان در کودکان و استئومالاسی در بزرگسالان می­‌شود. تنظیم رشد سلول­‌ها، سیستم عصبی_عضلانی و ایمنی و کاهش التهاب از دیگر وظایف این ویتامین می باشد.

لازم به ذکر است که  وجود همزمان چربی در روده، جذب ویتامین D را افزایش می‌دهد.

ویتامین دی با افزایش جذب کلسیم در روده و تنظیم غلظت کافی کلسیم و فسفات در خون، باعث استخوان‌سازی طبیعی می‌شود. این ویتامین باعث کاهش التهاب در بدن و بهبود فرایندهایی مانند رشد سلول، عملکرد عصبی-عضلانی، سیستم ایمنی و سوخت و ساز گلوکز می‌شود.

از آنجا که این ویتامین محلول در چربی است، جذب آن بستگی به توانایی روده برای جذب چربی دارد

از آنجایی که دریافت ویتامین D کافی از راه رژیم غذایی برای افراد دشوار است، جهت پیشگیری از کمبود این ویتامین، همه ما باید مصرف مکمل دارویی ویتامین دی را در نظر بگیریم.

علائم کمبود ویتامین D ضعف، درد یا گرفتگی عضلات،درد استخوان و مفاصل،خستگی و افسردگی می باشد.

کمبود شدید ویتامین دی باعث بروز راشیتیسم در کودکان و بیماری نرم استخوانی در بزرگسالان می شود

پیشگیری از ابتلا به کرونا،جلوگیری از بیماری MS،کاهش آسیب به چشم ها،بهبود دیابت، کنترل کلسترول بعد از یائسگی،کاهش خطر فیبروم رحم و کمک به کاهش وزن از خواص ویتامین دی می باشد.

مکان: پیشگیری از پوکی استخوان
ویتامین D3 (کوله کلسی فرول) یک ویتامین محلول در چربی است که به طور طبیعی در بدن در معرض نور خورشید ساخته می شود. ویتامین D3 با افزایش جذب کلسیم و فسفر باعث بهبود عملکرد متابولیکی استخوان ها و بهبود عملکرد سیستم ایمنی می شود و برای پیشگیری از پوکی استخوان ها و دندان استفاده می گردد. موارد مصرف..
22,900 تومان
ویتامین د3 فورت دانا
جدید -50 %
مکان: پیشگیری از پوکی استخوان
ویتامین D3 باریویتال حاوی 1000 واحد بین المللی ویتامین دی می باشد. این محصول در تقویت سیستم ایمنی و بهبود جذب کلسیم و فسفر در بدن، سلامت استخوان ها، جلوگیری از پوکی استخوان و بیماریهای قلبی-عروقی، سرطانها و دیگر بیماریها موثر است. موارد مصرف: موثر در بهبود جذب کلسیم و فسفر ارتقای سیستم ایمن..
21,000 تومان 42,000 تومان
مکان: تقویت سیستم ایمنی ، کمک به جذب کلسیم
علل کمبود ویتامین D3 عواملی مثل مصرف برخی داروهای ضد تشنج مانند فنوباربیتال یا فنی توئین یا رشد سریع کودک یا برخی اختلالات در جذب این ویتامین در بدن یا نرفتن زیر نور آفتاب یا نخوردن غذاهای حاوی این ویتامین باعث کمبود ویتامین دی در بدن می‌شود. افراد در معرض کمبود ویتامین دی افراد زیر بی..
49,000 تومان
مکان: سلامت سیستم ایمنی
ویتامین د یورویتال یک مکمل عالی برای تامین د3روزانه  مورد نیاز بدن است که میتوان با مصرف همواره  آن کمبود ناشی از ان راجبران نمود و همواره سلامت جسمانی بدن را حفظ نمود.همچنین این ویتامین نقش مهمی در سلامت دندان ها دارد. موارد مصرف: کمک به بهبود جذب کلسیم حفظ سلامت استخوان ها و دن..
49,050 تومان
مکان: جوشان ویتامین دی 1000
ویتامین دی یک ویتامین محلول در چربی است که نقش مهمی در بدن دارد. این ویتامین به تولید کلسیم، جلوگیری از پوکی استخوان ها کمک کرده و در تنظیم سیستم ایمنی، سلول ها و پیشگیری از سرطان مفید می باشد. بدن ویتامین دی را ذخیره کرده و زمانی که پوست در معرض نور آفتاب است، شروع به ساخت این ویتامین می کند. ..
27,300 تومان
مکان: سلامت استخوان و دندانها
کلسیم یکی از اجزای  اصلی استخوانهاست که برای رشد و تکامل کودکان و استحکام استخوان ها و دندان ها ضروری است. ویتامین D3 هم نقش اساسی در جذب کلسیم دارد.  برای افرادی که با بلع قرص مشکل دارند بسیار مناسب است. تافی کلسیم کارن با طعمی دلپذیر به راحتی تامین کننده کلسیم مورد نیاز روزانه ت..
98,000 تومان
مکان: تامین ویتامین D روزانه
ویتامین Dیک ویتامین محلول در چربی است که در متابولیسم کلسیم و فسفر نقش فعالی دارد و سبب رسوب کلسیم و کلسیفیه شدن استخوان ها و دندان ها، تنظیم غلظت کلسیم در خون و در کل بدن و حفظ تعادل آن میشود. آلودگی هوا استفاده از کرم های ضد آفتاب و .. سبب کمبود ویتامین د و بیماری های ناشی از آن میشود. هر عد..
47,000 تومان
دی ویژل 4000 واحد
-50 % ناموجود
مکان: کمک به جبران کمبود ویتامین دی
ویتامین D3 دی ویژل 4000 موجب پیشگیری از پوکی استخوان، استحکام استخوان و دندان و سلامت بدن می شود. پوکی استخوان از مشکلاتی است که بسیاری از افراد در سنین بالا دچار آن می شوند. برای پیشگیری از این بیماری باید به میزان کافی کلسیم و ویتامینD در تمام سنین مصرف شود. ویتامین D3 دی ویژل موجب افزایش جذب کلسی..
27,400 تومان 54,900 تومان
مکان: تقویت سیستم ایمنی
زمانی که در معرض نور آفتاب قرار بگیرید، ویتامین D3 به‌طور طبیعی در پوست ساخته می‌شود. باوجوداینکه این ماده به نام ویتامین شناخته می‌شود، دی ۳ درون بدن به هورمون تبدیل می‌شود و در جریان خون به گردش درمی‌آید تا به جذب کلسیم و فسفری که در منابع غذایی هضم شده درون ب..
22,900 تومان
ویتامین د3 باریویتال
ناموجود
ویتامین D3 باریویتال حاوی 1000 واحد بین المللی ویتامین دی می باشد. این محصول در تقویت سیستم ایمنی و بهبود جذب کلسیم و فسفر در بدن، سلامت استخوان ها، جلوگیری از پوکی استخوان و بیماریهای قلبی-عروقی، سرطانها و دیگر بیماریها موثر است. موارد مصرف: موثر در بهبود جذب کلسیم و فسفر ارتقای سیستم ایمن..
24,600 تومان
نانو دی 2000
ناموجود
ویتامین د3در بدن نقش بسزایی دارد وکمبود آن نیز برای بدن مشکلات فراوانی به دنبال دارد کپسول نانو دی به صورت میکروتبلت بوده وجذب آن از طریق بدن به صورت تدریجی انجا م می شود که این موضوع باعث جذب بیشتر ویتامین دی از طریق بدن می شود ویتامین دی در رشد وحفاظت از استخوان ها ودندان ها نقش دارد وبه ج..
56,000 تومان
موارد مصرف: تامین ویتامین دی مورد نیاز بدن افراد جلوگیری از نرمی استخوان در اطفال تقویت سیستم ایمنی بدن نحوه مصرف: روزانه یک میلی لیتر بعد از وعده غذا و یا طبق تجویز پزشک مصرف گردد. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): فراورده را حداکثر تا 3 ماه بعد ازباز شدن درب بطری مصرف..
22,100 تومان
نمايش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)