منو
Your Cart

حافظه ، آلزایمر ، خواب

به‌طور طبیعی عملکرد مغز با افزایش سن به‌تدریج کاهش می‌یابد.یک رژیم غذایی سالم، تمرین دادن مغز،تمرینات فیزیکی،عدم داشتن استرس می‌تواند به بهبود قدرت مغز و تقویت حافظه کمک شایانی بکند.همچنین مکمل های دارویی متنوعی وجود دارد که می تواند به افزایش تمرکز،تقویت حافظه و پیشگیری و درمان آلزایمر کمک بسزایی بکند.

خواب یک امر مهم است که برای سلامتی بسیار مفید و ضروری می باشد. با این وجود بسیاری از مردم همیشه خواب راحت و کافی ندارند .کمبود خواب می تواند اثرات بسیار بدی روی سلامت روحی و روانی و فیزیکی انسان بگذارد. همچنین کمبود خواب یکی از دلایل ناراحتی و ایجاد بسیاری از انواع بیماری‌ها است.از علائم کمبود خواب می توان به عدم تمرکز،پرفشاری خون،ایجاد اشتهای کاذب و پرخوری و افزایش وزن و در نتیجه دچار شدن به دیابت نوع دو و ... اشاره کرد.

بیماری آلزایمر شایع ترین نوع زوال عقله. آلزایمر با گذشت زمان بدتر می‌ شود و حافظه، زبان و فکر رو تحت تأثیر قرار می دهد.علائم بارز زوال عقل شامل سوالات تکراری، بهداشت ناکافی و تصمیم گیری نادرست می باشد.متخصصان بر این باور هستند که خطر بیماری آلزایمر فقط محدود به سنین بالا نمی شود. بلکه می تواند قبل از بروز علائم در افراد با سنین پایین تر هم اتفاق افتاده باشد.

ورزش منظم،تعامل های اجتماعی،داشتن رژیم غذایی مناسب،مصرف میوه و سبزیجات،مصرف امگا،بهبود دهنده کیفیت خواب و استفاده از مکمل دارویی میتوانند کمک شایانی به پیشگیری از آلزایمر و حتی بهبود آن بکنند.

 

مکان: تقویت حافظه و افزایش تمرکز
این مکمل حاویویتامین های گروه ب وسلنیوم و جینسینگ میباشد  جینسینگ باعث افزایش جریان خونرسانی میشود و انرژیبخش میباشد ویتامین های گروه ب هم باعث ارتباط بهتر سلولهای مغزی میشود موارد مصرف: کمک به تقویت قدرت ذهنی تقویت حافظه و عملکرد طبیعی سیستم عصبی نحوه مصرف: . روزانه دو عدد قر..
108,000 تومان
مکان: آرمش بخش ، خواب آور گیاهی
مکمل والتونین نوتراکس، تولید شرکت داروسازی پارس حیان میباشد.  گابا (گاما آمینوبوتیریک اسید) به عنوان انتقال دهنده عصبی در مغز فعالیت داشته و در انتقال و یا مهار پیام های عصبی نقش دارد.  تریپتوفان اسید آمینه ای است که در ساختار بسیاری پروتئین ها وجود داشته و در تولید سروتونین (هورمون ..
134,000 تومان
مکان: تنظیم خواب
این مکمل حاوی عصاره ای گیاهی و ملاتونین که همان هورمون خواب میباشد است . ریشه والرین حاوی تعدادی از ترکیبات موثر بر چرخه خواب و در عین حال استرس و اضطراب است. این ترکیبات شامل والرنیک اسید، ایزو والرنیک اسید و انواع آنتی اکسیدان ها هستند.  ترکیبات موجود در ریشه والرین به کاهش شدت واکنش ها..
50,000 تومان
مکان: کاهش استرس
مصرف این مکمل باعث می شود کمتر احساس خستگی کنید گاما آمینو بوتیریک اسید باعث می شود یکی از اصلی ترین انتقال دهنده های عصبی مهارکننده دردستگاه عصبی است است که از انتقال جریان از سلولی به سلولی دیگرپیشگیری می نماید همچنین تحقیقات نشان داده است که این آمینواسید مانع از رسیدن پیام های حاوی اضطراب..
49,100 تومان
مکان: برطرف نمودن سختی به خواب رفتن
مکمل های اسلیپ بسیار مناسب افرادی است که درهنگام خواب دچار تنش واسترس می شوند ونمی توانند خواب باکیفیت داشته باشند این مکمل دارای خاصیت تسکین دهنده اضطراب آرامبخش وتنظیم کننده خواب می باشد همچنین این مکمل زمان به خواب رفتن را کاهش می دهد همچنین ترکیبات گیاهی موجود در این مکمل همراه ..
95,900 تومان
مکان: بهبود عملکرد مغز و ذهن
کپسول نرم ژلاتینی ممولیک ویواتیون حاوی جینکوبیلوبا، وینپوستین، دی متیل آمینو اتانول، گابا(گاما آمینو بوتیریک اسید)، کوآنزیم کیوتن و ویتامین های مختلف است که به بهبود حافظه و عملکرد شناختی مغز کمک می کند. مواد موجود در برگ های جینکوبیلوبا به بهبود جریان خون سالم مخصوصا خون رسانی به مغز و اندام های ان..
119,600 تومان 149,500 تومان
نوترارست کارن
ناموجود
مکان: کاهش تنش های روزانه
این مولتی ویتامین برای کمک به کاهش تنش های روزانه ، حاوی بیوتین، اسید فولیک، آرژنین، ب کمپلکس می باشد. همچنین این مکمل حاوی منیزیم ، پابا ، نیاسین و تیامین می باشد.  لیزین به تنهایی نشانگر مستقیم نوروترانسمیترها نمی باشد، اما می تواند در کاهش اضطراب و متعادل کردن پاسخ های هورمونی القا شده..
310,000 تومان
مکان: تقویت عملکرد مغز ، پیشگیری از آلزایمر
مصرف این فراورده باعث تحریک و تقویت گردش خون میگردد . به علت اثر آنتی اکسیدانی نقش مهمی در کاهش روند پیر شدن سلولها دارد .  این مکمل به بهبود حافظه و تمرکز کمک شایانی میکند .  این مکمل مناسب زمان امتحان و برای سنین بیش از 50 سال به صورت منظم جهت حفظ فعالیت های مغزی در سطح مناسب تو..
120,000 تومان
اسطوخودوس قطره
ناموجود
مکان: درمان اضطراب ، درمان بی خوابی
اسطوخودوس یا لاوندر اسطوخودوس بر ناخوشی‌های عصبی با ریشه روانی مانند تشنج، سرگیجه و... تاثیر دارد.  از این گیاه برای تقویت مغز و اعصاب در غش، فلج، صرع همینطور روماتیسم و دفع بلغم سمی از راه تنفس می‌توان استفاده کرد. این گیاه یک آرام‌بخش قوی است که اعصاب را..
33,000 تومان
مکان: برطرف نمودن سختی به خواب رفتن
مکمل اسلین نایت بسیار مناسب افرادی است که درهنگام خواب دچار تنش و استرس می شوند و نمی توانند خواب باکیفیت داشته باشند. این مکمل دارای خاصیت تسکین دهنده اضطراب،آرامبخش و تنظیم کننده خواب می باشد. همچنین این مکمل زمان به خواب رفتن را کاهش می دهد. موارد مصرف: کمک به سلامت خواب و کاهش خستگی ..
131,900 تومان
امگا ویژن کودکان و نوجوانان
-50 % ناموجود
مکان: تقویت عملکرد مغز کودکان
امگا 3 دسته ای از اسیدهای چرب است که در بسیاری از جنبه های سلامتی مانند رشد و تکامل جنین، عملکرد مغز، سلامت قلب و سیستم ایمنی موثر است. امگا 3 به عنوان اسید چرب ضروری برای بدن شناخته می شود، چراکه بدن نمی تواند آن را به تنهایی تولید کند و باید امگا 3 را از مواد غذایی و یا مکملها دریافت کند. وج..
43,600 تومان 87,200 تومان
واناتونین سیلور نرم لایف
-50 % ناموجود
مکان: ملاتونین 5 زیر زبانی
ملاتونین ، هورمونی است که به طور طبیعی توسط بدن تولید می شود و عمدتا در غده پینه آل ساخته و ترشح می شود. تولید ملاتونین با تریپتوفان آغاز می شود که بواسطه یک مسیر چندمرحله ای در سایر بخش های مغز به سرتونین تبدیل می شود. مقداری از سرتونین تولید شده به سمت غده پینه آل هدایت می شود و درهمین جا طی یک فر..
65,000 تومان 130,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 37 (4 صفحه)