منو
Your Cart

آهن

آهن یکی از مواد معدنی موجود در گوشت و گیاهان است که نقش های مهمی در بدن ایفا می‌کند.آهن بخش مهمی از هموگلوبین است که بخشی از خون است و اکسیژن را از شش ها به سلول های بدن منتقل می کند.آهن در فرآیند های مختلف دیگری مانند غلظت ، انرژی ، فرآیندهای دستگاه گوارش ، سیستم ایمنی بدن و تنظیم دمای بدن نقش دارد.

کم‌خونی یا «آنِمی» به کاهش گلبول‌های قرمز سالم خون یا کاهش هموگلوبین گفته می‌شود که وظیف‌ی اکسیژن‌رسانی به دستگاه‌های مختلف بدن را به‌ عهده دارند.

از علائم کمبود آهن می توان به خستگی ، رنگ پریدگی پوست ، سردرد و سرگیجه ، تپش قلب،سندرم ساق بی قرار و شکنندگی ناخن ها اشاره کرد.

مصرف روزانه آهن در گروه سنین مختلف، متفاوت است اما خانم های باردار در این میان نیاز بیشتری به آهن دارند. فقر آهن در بین زنان و ورزشکاران بسیار شایع و متداول است.

داشتن آهن کافی سبب می‌شود که مغز به درستی و با هوشیاری کامل بدون اینکه به موادی مثل کافئین تکیه کند، عملکرد داشته باشد.

 اسید آسکوربیک یا همان ویتامین C، جذب آهن را بیشتر می‌کند.همچنین  میزان دریافتی آهن از منابع حیوانی بیشتر و برای بدن قابل جذب‌تر است. مصرف همزمان آهن با شیر و لبنیات، مکمل کلسیم و منیزیم، چای و قهوه، غلات، توت‌فرنگی و طالبی توصیه نمی‌شود

میزان آهن لازم بدن بزرگسالان در روز، ۱۸ میلی‌گرم است.

از منابع آهن می توان به اسفناج،تخم کدو حلوایی،حبوبات،گوشت قرمر و کلم بروکلی اشاره کرد.

درمان فقر آهن بامصرف مکمل دارویی آهن برطرف می‌شود.

مکان: جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن
آهن در تشکیل طبیعی گلبول های قرمز خون و هموگلوبین، حمل و نقل طبیعی اکسیژن در بدن، کاهش خستگی و کوفتگی، عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن و عملکرد طبیعی شناختی نقش دارد ویتامین ث موجود در این فرآورده باعث جذب بهتر و بیشتر آهن می‌شود. این محصول برای گیاه خواران و افراد عدم تحمل به لاکتوز دیابت م..
96,000 تومان
مکان: جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن
آهن در تشکیل طبیعی گلبول های قرمز خون و هموگلوبین، حمل و نقل طبیعی اکسیژن در بدن، کاهش خستگی و کوفتگی، عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن و عملکرد طبیعی شناختی نقش دارد ویتامین ث موجود در این فرآورده باعث جذب بهتر و بیشتر آهن می‌شود. موارد مصرف: کمک به تامین اهن مورد نیاز بدن  جلوگی..
186,300 تومان
آهن بیس گلیسینات+ویتامین ث روزاویت
-50 % ناموجود
مکان: جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن
آهن در تشکیل طبیعی گلبول های قرمز خون و هموگلوبین، حمل و نقل طبیعی اکسیژن در بدن، کاهش خستگی و کوفتگی، عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن و عملکرد طبیعی شناختی نقش دارد ویتامین ث موجود در این فرآورده باعث جذب بهتر و بیشتر آهن می‌شود. این محصول برای گیاه خواران و افراد عدم تحمل به لاکتوز دیابت م..
47,400 تومان 94,900 تومان
آهن فومارات رزاویت
-50 % ناموجود
مکان: جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن
آهن در تشکیل طبیعی گلبول های قرمز خون و هموگلوبین، حمل و نقل طبیعی اکسیژن در بدن، کاهش خستگی و کوفتگی، عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن و عملکرد طبیعی شناختی نقش دارد فولیک اسید موجود در این محصول از انواع ویتامین گروه B است و برای رشد سلول‌ها و متابولیسم بدن لازم است. واژه فولات همان فولیک اسید..
63,700 تومان 127,000 تومان
مکان: مکمل آهن با جذب بسیار بالا
فقر آهن در بدن عوارض زیادی دارد از جمله آن ها رنگ پریدگی ، خستگی ، کاهش ضریب هوشی ، خواب رفتگی عضلات بدن  آهن اساسی ترین و مهمترین ماده اولیه برای ساخت گلبول قرمز است، که در صورت کمبود طولانی مدت می تواند سبب بروز کم خونی ناشی از فقر آهن در بدن شود. قرص آیرون بیس گلیسینات  آهن ب..
77,600 تومان 97,000 تومان
مکان: جلوگیری از بروز کم خونی ناشی از فقر آهن
کپسول فلیپ 20 حاوی آهن به فرم لیپوزومال می باشد که به تامین آهن مورد نیاز بدن کمک کرده و از بروز کم خونی ناشی از فقر آهن جلوگیری می کند. همچنین حضور ویتامین های گروه ب (ب6، ب9 و ب12) باعث پیشگیری از ابتلا به سایر انواع کم خونی می شوند.  ویتامین ث موجود در کپسول فلیپ 20 باعث بهبود و ا..
122,000 تومان 174,300 تومان
مکان: مکمل آهن و ویتامین
آیروویت ترکیبی از فروس سولفات آهسته رهش به همراه اسید فولیک است که به صورت کپسول های حاوی پلت های رنگی قرمز زرد و سفید فرموله شده است. کپسول اسپانسول آیروویت به دلیل باز شدن در قسمت ابتدایی روده کوچک باعث تحریک معده نمی شود و میزان جذب آهن بالایی دار. موارد مصرف: کمک به درمان کم خونی کمک..
42,185 تومان 64,900 تومان
آهن+ب کمپلکس نکستایل
داغ -50 %
مکمل آهن و ب کمپلکس نکستایل، علاوه بر رفع نیاز روزانه بدن به آهن حاوی ویتامینهای B12 و B9 نیز می باشد. این محصول در پیشگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن نقش موثری دارد. موارد مصرف: تامین آهن مورد نیاز روزانه بدن پیشگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن تامین ویتامینهای B12 و B9 نحوه مصرف: ..
98,100 تومان 196,200 تومان
آهن برای سلامت سلول های بدن-پوست-مو-ناخن ضروری است این قرص فرمول ویژه ای دارد که به صورت آهسته رهش میباشد که باعث می شود آزادسازی آهن به صورت آهسته تر انجام شده وهمچنین به واسطه شناور بودن مدت زمان بیشتری در معده باقی می ماند در نتیجه دارای اثرات جانبی کمتری است وراحت تر در دستگاه گو..
85,100 تومان
مکان: کاهش خستگی
شایع ترین فقر تغذیه ای درجهان فقر آهن است فرامکس حاوی 150میلی گرم مکمل آهن با فرمول پلی ساکاریدی پایدار می باشد این پوشش به آهن اجازه میدهد از معده بدون آسیب عبور کند تا از طریق روده کوچک جذب شود موارد مصرف: کمک به بهبود کم خونی کمک به پیشگیری از کمبود آهن کمک به کم خونی ناشی از..
154,000 تومان
فروفورت روزانه
ناموجود
مکان: کاهش خستگی
کم خونی سبب بی حالی و بی حوصلگی در افراد شده و انرژی روزانه را کم می‌کند. این مکمل یکی از کامل ترین مکمل‌ها برای درمان کم خونی و دارای آهن کافی برای بدن است و کمترین عوارض گوارشی را دارد. موارد مصرف: تامین اهن موردن نیاز حتی در صورت کمبود اهن به صورت روزانه مصرف در صورت خونریز..
90,000 تومان
مکان: درمان کم خونی
موارد مصرف: کمک به رفع خستگی کمک به بهبود عملکرد شناختی کمک به افزایش انرژی کمک به شکل گیری نرمال گلبول های قرمز نحوه مصرف: بزرگسالان روزانه یک قرص همراه با غذا میل شود. هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...): با توجه به اینکه فرآورده حاوی آهن می باشد، در صورت مصرف تصادفی ..
53,824 تومان 84,100 تومان
نمايش 1 تا 12 از 37 (4 صفحه)