منو
Your Cart

مون روژین

شامپو ترمیم کننده بیونیج
ناموجود
مکان: رفع شکنندگی مو
شامپو موی آسیب دیده بیونیج یک آبرسان و مرطوب کننده قوی برای موها محسوب می شود و با رطوبت رسانی عمیقی که به آن ها دارد موجب جلوگیری از خشکی، شکنندگی موها می کند، همچنین به رفع الکتریسیته ساکن موها کمک شایانی کرده و باعث افزایش حالت پذیری موها می گردد. این شامپو ح..
152,600 تومان
شامپو بدن چرب بیونیج
ناموجود
مکان: شامپو بدن چرب
این شامپو بدن کاملا بدون ترکیبات سولفاتی و نمکی می باشد که علاوه بر اینکه پوست شما را به خوبی و عمقی از آلودگی پاک می‌کند همچنین به دلیل اینکه حاوی  موادی با خاصیت ضدالتهابی و رطوبت رسان می باشد هیچ گونه اثر خشکی، تحریک یا حساسیت برای پوست شما ندارد. همچنین شامپو بدن گیاهی بیو..
98,100 تومان
شامپو روزانه بیونیج
ناموجود
مکان: شامپو روزانه
این شامپو روزانه با ترکیبات ویژه و گیاهی که دارد موجب نرمی و درخشان شدن موها می شود و همچنین حالت پذیری مو ها را بیشتر می کند، این شامپو مانع از وزی موها شده و حالت ابریشمی موهای شما را بر میگرداند شامپو روزانه بیونیج حاوی ترکیبات ضد التهابی بوده و تسکین دهنده می باش..
136,000 تومان
شامپو تقویت کننده بیونیج
ناموجود
این شامپو ترمیم کننده و احیا کننده موهای شماست و همچنین از موخوره جلوگیری میکند با افزایش سن اسیب رسان های خارجی مثل الودگی هوا رادیکال های ازاد و .. باعث نازک شدن پیاز موی شما و تاثیرات منفی روی ان میشود که منجر به کاهش رشد مو و ریزش مو  در این زمان شما میتوامید از شامپوی تقویت کننده&nbs..
174,400 تومان
شامپو مو چرب بیونیج
ناموجود
ترشح چربی پوست سر در افراد زیادی رخ میدهد که به دلیل ژنیک تغییرات اب و هوا و بارداری و ... است شما میتوانید با استفاده از این شوینده چربی کف سر خود را کنترل کنید  این شامپو چربی های اضافه را از سر پاک میکند از ریزش مو شوره سر و خارش پوست سر نیز جلوگیری میکند فاقد سولفات اسن به همین دلی..
141,700 تومان
شامپو مو خشک بیونیج
ناموجود
این شامپو با دارا بودن کافئین از ریزش موها جلوگیری کرده و سبب تحریک رشد مو میشود با مهار آنزیم 5 الفا ردوکتاز دوره رشد مورا افزایش می دهد. همچنین موجب رطوبت رسانی به پوست سر خشک و می شود التهابات پوست سر را تسکین میدهند. موارد مصرف: تقویت پیار مو و پوست سر نرمال تا خشک ضد ریزش تقوی..
174,400 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)