منو
Your Cart

مونو کم فارم اتریش

پک کلداماریس
ناموجود
این پک شامل 4 عدد اسپری دهانی ، بینی پرو ، بینی پلاس و بیبی می باشد ...
960,000 تومان
مکان: اسپری دهانی پیشگیری از ورود و پخش شدن ویروس
حضور متناوب در محیط هایی با رطوبت کم (از جمله قطار، ماشین، هواپیما و یا محل های گرم با دستگاه های تهویه که خود موجب خشکی هوا می گردند) ممکن است باعث تحریک و خشکی غشاء مخاطی دهان و گلو گردد. فعالیت هایی مثل سیگار کشیدن، صحبت طولانی و آواز خواندن می توانند باعث خشکی دهان و گلو شوند، که این خشکی می توا..
287,000 تومان
کلداماریس بیبی
ناموجود
کلداماریس پروفیلاکتیک بیبی کاملا ایمن است و به همین دلیل امکان استفاده طولانی مدت آن در صورت لزوم وجود دارد. این فراورده در تمام گروه های سنی بالای شش ماه قابل مصرف است. مصرف این فراورده در دوران بارداری و شیردهی مجاز است. کلداماریس پروفیلاکتیک بیبی یک فراورده دارویی نمی باشد لذا در صورت تداو..
240,000 تومان
مکان: پیشگیری از ورود ویروس و درمان آنفولانزا
ویروس ها پس از ورود به بینی روی مخاط بینی تجمع کرده و شروع به پخش شدن در تمام بدن می کنند و باعث شروع علائم روتین سرماخوردگی مانند آبریزش ویا گرفتگی بینی، گلو درد، سردرد، سرفه و غیره می شوند. کلداماریس فلو از انتشار و تکثیر ویروس ها (شامل رینوویروس ها، کرونا ویروس ها، ویروس آنفولانزای تیپ A) جلوگیری..
298,000 تومان
مکان: پیشگیری از ورود ویروس
جلوگیری از خشک شدن مخاط بینی و مرطوبت نگه داشتن آن به ویژه قبل از آنکه فرد بخواهد وارد محیط های شلوغ و سربسته (مهمانی ها،جلسات، مراکز خرید، ...) شود. ماندن طولانی مدت در فضایی با رطوبت کم، پوشاندن و مرطوب سازی مخاط بینی به عنوان مثال پس از جراحی _کمک به کاهش علائم اختلالات ناشی از خشکی و التهاب مخاط..
284,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)