منو
Your Cart

لاکتوگام

لاکتوگام
لاکتوگام
لاکتوگام
لاکتوگام
لاکتوگام
55,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: 10 عدد قرص مکیدنی
  • تاریخ انقضا: 2025/01/23
شما می توانید در چاپاردارو ( داروخانه آنلاین دکتر سعیدی ) بدون نیاز به مراجعه حضوری ، زیر نظر دکتر داروساز مشاوره بگیرید ،به راحتی انتخاب کنید و به سرعت محصول خود را دریافت کنید.تمامی مکمل های دارویی و غذایی،ورزشی و محصولات آرایشی بهداشتی دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو و از برند های برتر ایرانی و خارجی می باشند.
برای دیدن محصولات بیشتر و دریافت اطلاعات مفید با کلیک بر روی همین لینک اینستاگرام ما را دنبال کنید.

در محوطه دهانی تعداد بسیار زیادی باکتری های مفید وجود دارد که با مهار باکتری های مضر و سایر عوامل پاتوژن باعث حفظ سلامت دهان و دندان ها می شوند. استرپتوکوکوس سالیواریوس یکی از اولین گونه های باکتریایی مفید است که بعد از تولد در محوطه دهانی ساکن و تکثیر  (کلونیزه)می شود. K12 و M18 از مشهورترین سویه های این باکتری می باشند که اثرات مفید این سویه ها در مطالعات متعددی به اثبات رسیده است. این پروبیوتیک ها علاوه بر مهار رقابتی قادرند با روش های دیگر از جمله ترشح مواد مهار کننده شبه باکتریوسین ( پپتیدهای ضد باکتری) به نام BLIS و ترشح آنزیم های رقابتی باعث کاهش و حذف باکتری های مضر دهان شوند. 

موارد مصرف:

حفظ سلامت دهان و دندان و لثه ها 

رفع بوی بد دهان

بهبود سلامت گلو و گوارش

نحوه مصرف:

روزانه یک قرص مکیدنی را در دهان قرار داده و اجازه دهید بطور کامل در دهانتان حل شود. عجله نکنید زیرا هر چه بیشتر قرص مکیدنی در دهانتان بماند باکتریهای پروبیوتیک بیشتری شانس شروع ساخت کلونی را خواهند داشت. همچنین حداقل تا نیم ساعت بعد از مصرف لاکتوگام، غذا یا نوشیدنی میل نکنید تا پروبیوتیک مدت بیشتری در محوطه دهان بماند. هر روز مصرف را تکرار کنید تا کل بسته پایان یابد. هر ماه مجددا یک بسته کامل مصرف گردد. توصیه می شود که در سه روز اول بعد از روشهای معمول بهداشت دهان و دندان (مسواک، استفاده از نخ دندان و دهانشویه آنتی سپتیک مانند کلرهگزیدین)، بعد از دو ساعت لاکتوگام را مصرف نمایید. از روز چهارم دهانشویه حذف و بلافاصله بعد از مسواک و استفاده از نخ دندان، لاکتوگام را مصرف نمایید.

هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...):

عوارض جانبی: تا کنون هیچ عارضه جانبی خاصی و یا مورد سمیت از پروبیوتیک های موجود در این محصول گزارش نشده است و هر دو سویه استفاده شده در این محصول کاملا ایمن هستند.

هشدارها: در صورت تصمیم به مصرف این فرآورده در دوران بارداری و یا مصرف همزمان با داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی و یا ابتلا به هر گونه به خصوص بیماری های تضعیف کننده سیستم ایمنی، قبل از مصرف این فرآورده با پزشک خود مشورت نمایید. شیردهی: پروبیوتیک های موجود در این فرآورده، به صورت طبیعی در شیر مادر وجود دارند و جزء اولین کلونی هایی است که نوزاد بعد از تولد از مادر خود دریافت می کند.

با این حال بهتر است قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.

کودکان: مصرف 3 ماه (90 روز) K12 و M18 در کودکان به خوبی تحمل شده و هیچ گونه عارضه جانبی نشان نداده است، ولی این محصول به علت شکل دارویی مکیدنی خود برای کودکان بزرگتر از 5 سال مناسب است. تداخلات دارویی: به دلیل اینکه آنتی بیوتیک ها و آنتی سپتیک ها می توانند استرپتوکوکوس سالیواریوس را غیر فعال کنند، پیشنهاد می شود که لاکتوگام زیست تخمیر حداقل با 2 ساعت فاصله از آنها مصرف گردد.

شرایط نگهداری:

در جای خشک و خنک (زیر 25 درجه سانتی گراد) و دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود.

مشخصه ها:

حفظ سلامت دهان، دندان و لثه ها

با طعم نعنا

فاقد شکر

مکمل دارویی
تاریخ انقضا 2025/01
کشور سازنده ایران
فرم محصول قرص مکیدنی
نوع محفظه جعبه مقوایی
طرز مصرف روزانه یک قرص مکیدنی را در دهان قرار داده و اجازه دهید بطور کامل در دهانتان حل شود. عجله نکنید زیرا هر چه بیشتر قرص مکیدنی در دهانتان بماند باکتریهای پروبیوتیک بیشتری شانس شروع ساخت کلونی را خواهند داشت. همچنین حداقل تا نیم ساعت بعد از مصرف لاکتوگام، غذا یا نوشیدنی میل نکنید تا پروبیوتیک مدت بیشتری در محوطه دهان بماند. هر روز مصرف را تکرار کنید تا کل بسته پایان یابد. هر ماه مجددا یک بسته کامل مصرف گردد. توصیه می شود که در سه روز اول بعد از روشهای معمول بهداشت دهان و دندان (مسواک، استفاده از نخ دندان و دهانشویه آنتی سپتیک مانند کلرهگزیدین)، بعد از دو ساعت لاکتوگام را مصرف نمایید. از روز چهارم دهانشویه حذف و بلافاصله بعد از مسواک و استفاده از نخ دندان، لاکتوگام را مصرف نمایید.
مقدار 10 عدد
طعم نعنا
جنسیت مصرف همه افراد
موارد مصرف پوسیدگی و پلاک دندانی التهاب لثه و بافت های اطراف دندان بوی بد دهان (هالیتوزیس) التهاب حلق (فارنژیت)، لوزه ها و عفونت گوش میانی کاندیدیازیس دهانی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب