منو
Your Cart

فن و روش تجارت لاجورد

مکان: تقویت کنده و ضد ریزش موی سر
شامپو ضدریزش و تقویتی مو سر بانوان (فری سولفات)، با فرمولاسیونی درمانی تولید شده است که نگرانی کم پشت شدن مو را از بانوان کم می کند. ریزش مو و نازک شدن تار مو در بانوان به دلایل مختلفی می تواند اتفاق بیفتد ولی جای نگرانی ندارد، چوت راه های درمان بسیاری برای آن وجود دارد. یکی از راه های تاثیر گ..
419,000 تومان
مکان: تقویت کنده و ضد ریزش موی سر
شامپو کلاژن موپک حاوی درصد قابل توجهی از پپتاید های هیدرولیز شده کلاژن است تا آمینو اسیدهای از دست رفته را جایگزین نموده و آسیب های سلولی مو را به صورت عمقی ترمیم نماید. در فرمولاسیون این شامپو از سورفکتانت های جدید و ملایم مانند گلوتامات ها،سار کوزینات و گلو کوزاید ها که فاقد سولفات هستند..
423,500 تومان
شامپو مو نازک و کم حجم موپک
ناموجود
موهای شما به دلایل گوناگونی امکان دارد دجار کم حجمی و نازکی بشود یا اینکه جنس موهای شما به طور کل این جنین باشد شما میتوانید از شامپوی موهای کم حجم و نازک موپک استفاده کنید چون این محصول قادر است به موهای شما انرژی دوباره بدهد و موهای شما را پر حجم و نرم کند علاوه بر ان از ریزش موهای شما پیشگی..
280,000 تومان
مکان: شامپو مناسب کف سر چرب و ساقه خشک
این شامپو مناسب برای کسانی است ساقه موی انها خشک و پوست سر چربی دارند کمک میکند تا تا اینچربی و خشکی را متعادل کند و بای افرادی مناسب است که به دلیل این چربی ناچار به استحمام روزانه هستند از وز شدن مو جلوگیری میکند و شادابی و لطافت را به موهای شما میبخشد این محصول با عصاره زالزالک و عصاره پ..
241,000 تومان
مکان: مرطوب کننده ونرم کننده
این شامپو سرشار از روغن های طبیعی مثل گردو و اووکادو و .. که با ایجاد لایه ی چربی طبیعی روی مو از خشکی و کدر شدن موهای شما جلوگیری میکند و چربی کف سر را متعادل میکند پاک کنندگی بسیار ملایمی دارد و از شکنندگی مو جلوگیری میکند اگر از موی خود مراقب صحیح نکنید چربی کف سر شما به ساقه مو نمیرسد و در..
185,000 تومان
ایم سرم موی اووکادو یک مرطوب کننده قوی سرشار از ویتامین برای موهای شماست به همین دلیل برای موهای خشک و اسیب دیده مناسب است چون مو را ترمیم و نرم میکند باعث افزایش حالت پذیری موهای شما میشود قبل از استفاده از سشوار و اتو و همچنین محافظ  از حرارت براشینگ ببرای موهای شما این سرم ف..
478,000 تومان
این سرم به گونه ای طراحی شده است که شما قبل از براشینگ کردن مو استفاده میکنید وجلوی اسیبی که حرارت به موهای شما میزند را میگیرد یک مرطوب کننده قوی است که ضد وز و جلوگیری از پیشرفت موخوره میکند گیاه الوئه ورا باعث بازسازی  سلول های مرده پوست سر میشود و به بهبود رشد مو.جلوگیری از بروز حساسی..
478,000 تومان
مکان: گره بازکن و آبرسان
اسپری 2 فاز موپک  برای استفاده قبل از براشینگ کردن مو است که از آسیبی که حرارت به موهای شما میزند جلوگیری کند. همچنین آبرسان و شانه پذیری موهای شما را آسان میکند. فاقد سولفات و پارابن استو هیچ آسیبی به موهای شما وارد نمیکند. مناسب برای موهای خشک و اسیب دیده که حالت پذیری مو را افزایش م..
212,500 تومان
مکان: گره بازکن و آبرسان مو
کودکان تا 5 سالگی موهای نازکی دارند و به مرور زمان ئقتی بزرگ میشوند موها ضخامت پیدا میکند و ایم نازکی باعث گره خوردن مو میشود و شما میتوانید با استفاده از این سرم موهای فرزند خود را نرم کنید این سرم 2فاز فاقد سولفات است و هیچ اسیبی به موهای فرزند شما وارد نمیکند با نرم و لطیف کردن تارهای مو از..
133,900 تومان
این  سرم حاوی روغن ارگان و درخت چای است که به صورن تخصصی برای ترمیم موهای دکلره شده و اسیب دیده بکار میرود شما قبل از براشینگ کردن موهای خود سرم را استفاده میکنید تا از اسیبی که حرارت به موهای شما میزند جلیوگیری کند عصاره ریشه گیاه مجوس که در این محصول است، روغنی  سرشار از یتامین های..
330,000 تومان
کرم نرم کننده مو موپک
ناموجود
حاوی روغن جوجوبا، روغن بادام شیرین و کراتین هیدرولیز شده که ابرسانی کامل برای موهای شما انجام میدهد این کرم فاقد سولفات است و هیچ اسیبی به موهای شما وارد نمیکند نرم کننده و باز کننده گره موهای شما که بتوانید به راحتی شانه بزنید مناسب برای محافظت از حرارت قبل از براشینگ کردن با رایحه مط..
398,000 تومان
شامپو ضدشوره خشک موپک
ناموجود
این شامپو با در نظر گرفتن پوست سر خشک شما پوست سر را مرطوب میکند و شوره های شما را درمان میکند و پیشگیری از شوره جدید را انجام میدهد و همچنین پیشگیری از ایجاد قارچ این شامپو بدلیل اینکه فاقد سولفات است هیچ اسیبی به موهای شما وارد نمیکند روغن ارگان موجود در این شامپو باعث ابرسانی کامل به موه..
231,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 22 (2 صفحه)