منو
Your Cart

فت فیکس

فت فیکس
فت فیکس
فت فیکس
فت فیکس
فت فیکس
90,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: قرص 60 عددی
  • تاریخ انقضا: 2026/01/08
شما می توانید در چاپاردارو ( داروخانه آنلاین دکتر سعیدی ) بدون نیاز به مراجعه حضوری ، زیر نظر دکتر داروساز مشاوره بگیرید ،به راحتی انتخاب کنید و به سرعت محصول خود را دریافت کنید.تمامی مکمل های دارویی و غذایی،ورزشی و محصولات آرایشی بهداشتی دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو و از برند های برتر ایرانی و خارجی می باشند.
برای دیدن محصولات بیشتر و دریافت اطلاعات مفید با کلیک بر روی همین لینک اینستاگرام ما را دنبال کنید.

تاثیر مصرف چای سبز در کاهش وزن در مطالعات بالینی و حیوانات آزمایشگاهی گزارش شده است. این اثر چای سبز احتمالا به دلیل توانایی آن در افزایش تولید حرارت (ترموژنز) و اکسیداسیون چربی و کاهش پراکسیداسیون لیپیدها می باشد، همچنین به عنوان سرکوب کننده اشتها و جذب مواد غذایی نیز عمل می کند. فرضیه ای وجود دارد که فرآورده های حاوی چای سبز با تنظیم بیان ژن های مرتبط با چاقی وزن بدن را کاهش می دهند. برخی از این تغییرات شامل تنظیم کاهش بیان ژن های افزایش دهنده اشتها، افزایش مصرف انرژی، سرکوب تولید سیتوکین های پیش التهابی و یا افزایش ظرفیت آنتی اکسیدانی می باشند.

ماده موثره فلفل کاپسائیسین می باشد. کاپسائیسین متابولیسم لیپید را در بافت های چربی تحریک کرده ولی بر جذب چربی تاثیری ندارد. در مطالعه انجام شده در مورد اثر ضد چاقی عصاره فلفل نشان داده شده است که این عصاره با مهار تکثیر سلول های چربی و همچنین مهار تجمع  چربی در سلول ها از طریق مهار ژن های دخیل در این فرآیندها، می تواند در پیشبرد سلامتی موثر و اثر ضد چاقی معنی داری داشته باشد.

ترکیبات پورین کولا (کافئین) این گیاه را به یک محرک CNS قوی مبدل کرده که در انسان به عنوان محرک تنفسی، لیپولیز کننده، کرونوتروپیک مثبت و مدر عمل می کند. به علاوه ترشح اسید معده و اعمال دستگاه گوارش را افزایش می دهد. در مطالعات علمی نشان داده شده است که کافئین در کنترل وزن بدن سودمند است. کافئین موجب افزایش میزان متابولیسم، مصرف انرژی و اکسیداسیون لیپیدها می شود و دارای فعالیت لیپولیتیک و ترموژنیک می باشد.

گیاه انگور خرس دارای اثرات مدر، ضد عفونی کننده ادرار و قابض می باشد. خاصیت ضد عفونی کننده و مدر آن احتمالا در ارتباط با مشتقات هیدروکینون ها به ویژه آربوتین می باشد.

ال کارنیتین یک مشتق اسید آمینه ای استکه تقریبا در همه سلول های بدن یافت می شود و اسیدهای چرب با زنجیره بلند را از غشاء داخلی میتوکندری انتقال می دهد تا توسط بتا اکسیداسیون فرآوری شده و انرژی را به شکل ATP تولید کنند. از آن جایی که ال کارنیتین اکسیداسیون اسیدهای چرب را آسان می کند پیشنهاد شده است که جهت کاهش وزن از آن استفاده گردد.

کروم در متابولیسم گلوکز موثر است  و کلسترول خون را کاهش می دهد. عدم دریافت کافی کروم می تواند موجب افزایش عوامل خطرساز برای بیماری های قلبی عروقی و دیابت (نظیر افزایش گلوکز، تری گلیسرید و کلسترول تام در گردش خون و کاهش HDL و آسیب عملکردهای ایمنی شود. اثر آنتی اکسیدانی کروم نیز در مطالعات بر روی حیوانات اثبات شده است.

ویتامین B6 یا پیریدوکسین در واکنش های بیوشیمیایی متعددی مثل متابولیسم اسیدهای آمینه و گلیکوژن، سنتز اسیدهای نوکلئیک و هموگلوبین و سنتز واسطه های شیمیایی دوپامین و سروتونین دخیل می باشد و در سلامت عمومی و عصبی نقش موثری دارد.

موارد مصرف:

افزایش متابولیسم

کاهش وزن

کاهش قند خون

کاهش کلسترول خون

کاهش اشتها

نحوه مصرف:

یک قرص اواسط صبح و یک قرص اواسط بعدازظهر مصرف گردد. نزدیک زمان خواب مصرف نشود. این فرآورده فقط می تواند به عنوان بخشی از رژیم غذایی کم کالری، به کاهش وزن کمک نماید.

هشدار مصرف ( منع مصرف ، عوارض مصرف و ...):

موارد منع مصرف و نکات قابل توصیه: بیش از دوز تعیین شده مصرف نشود.

در صورت حساسیت به هر یک از اجزای این فرآورده، از مصرف آن خودداری گردد.

این فرآورده حاوی کافئین است.

از مصرف زیاد سایر مواد کافئین دار که عوارض جانبی را تشدید می کنند اجتناب شود.

اگر تحت درمان دارویی هستید، قبل از مصرف این فرآورده با پزشک خود مشورت کنید.

اگر عوارض جانبی مشاهده کردید مصرف دارو را قطع کنید. یا با پزشک مشورت نمایید.

این فرآورده حاوی کروم است که می تواند حساسیت به انسولین را تقویت کرده و سطح خونی گلوکز را تحت تاثیر قرار دهد و در افراد دیابتی با هیپوگلیسمیک باید تنها با مشورت پزشک مصرف شود.

این فرآورده نباید همزمان با آمفتامین ها مصرف شود.

دور از دسترس کودکان قرار گیرد. عوارض جانبی: کافئین موجود در این فرآورده ممکن است موجب برخی از عوارض جانبی شامل افزایش ضربان قلب، افسردگی، اضطراب، بی خوابی، بی قراری، تهوع، لرزشو استفراغ شود.

اگر هر یک از عوارض مشاهده شد توصیه می شود که مصرف را قطع کنید.

مصرف در دوران بارداری و شیردهی: اگر باردار و یا شیرده هستید دارو را مصرف نکنید.

شرایط نگهداری:

در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد نگهداری شود.

مشخصه ها:

حاوی کروم، کارنیتین و عصاره های گیاهی فلفل، چای سبز، کولا و انگور خرس

مکمل دارویی
تاریخ انقضا 2026/01/08
شرکت سازنده گل دارو
کشور سازنده ایران
فرم محصول قرص
نوع محفظه قوطی پلاستیکی
طرز مصرف یک قرص اواسط صبح و یک قرص اواسط بعدازظهر مصرف گردد. نزدیک زمان خواب مصرف نشود. این فرآورده فقط می تواند به عنوان بخشی از رژیم غذایی کم کالری، به کاهش وزن کمک نماید.
مقدار 60 عدد
جنسیت مصرف همه افراد
رده سنی 18 سال به بالا
موارد مصرف افزایش متابولیسم کاهش وزن کاهش قند خون کاهش کلسترول خون کاهش اشتها

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب