منو
Your Cart

فارمد سلامت سینا

مکان: چربی سوز و لاغری
متا اسليم: متا اسلیم محصول تهیه شده از سه ماده موثره است که با همدیگر اثر هم افزایی دارند. متااسلیم بعنوان مکملی جهت کمک به افزایش متابولیسم و چربی سوزی توصیه میشود که همراه با آن می بایست میزان کل کالری دریافتی از رژیم غذایی رعایت شده و تعادل در دریافت مواد مغذی توسط غذاهای متنوع تأمین شود.  ..
410,000 تومان 488,000 تومان
مکان: کاهش دهنده احساس ضعف
مصرف منیزیم برای بدن بسیار مفید است وکمبود آن مشکلات جدی ای را برای بدن به وجود می آورد ساشه منیزیم یوهلث به صورت گرانول خوراکی است همین باعث شده که جذب آن توسط بدن به سرعت انجام شود مصرف منیزیم قبل از خواب باعث بهبود خواب –مصرف منیزیم ازیک هفته قبل از قاعدگی وحین قاعدگی باعث کاهش اسپاس..
98,000 تومان
مکان: افزایش متابولیسم چربی ها
ال - کارنیتین 1000 میلی گرم:  ال-کارنیتین نوعی آمینواسید مشتق از دو آمینو اسید ضروری لیزین و متیونین است که تقریباً در تمام سلول های بدن یافت می شود. ال-کارنتین اسیدهای چرب با زنجیره بلند را جهت سوخت و ساز و تولید انرژی به فرم ATP به داخل اندامکی در سلول به نام میکروکندری منتقل می‌کند. تم..
118,000 تومان 218,000 تومان
مکان: تقویت سیستم ایمنی
این مکمل حاوی ویتامین سی و روی بوده و در نتیجه به عملکرد طبیعی سیستم ایمنی کمک میکند. این پودر بدون نیاز به اب در دهان حل میشود و از نظر مصرف ان بسیار راحت است. بدن انسان قادر به تولید ویتامین سی نیست لذا مصرف این ویتامین ضروری برای بدن باید از رژیم غذایی بدست اید. این مکمل تامین کننده ویتامین..
57,900 تومان 58,800 تومان
زینک دکتر کیدز
ناموجود
شربت زینک دکتر کیدز با خاصیت آنتی اکسیدانی به سلامت سیستم ایمنی، پوست، مو و ناخن کمک کرده و موجب تقویت رشد جسمی و ذهنی کودکان و نوجوانان می‌شود. این  مکمل دارویی حاوی زینک و خانواده گروه ب است همچنین دارای مقادیری از k2  و d3 است. ویتامین سی از تخریب سلول ها پیشگیری کرده، به ساخ..
87,200 تومان
بیوتین پلاس
ناموجود
مکمل بیوتین پلاس ترکیب ویژه ای از عناصر حیاتی مغذی را با مقادیر مناسب و بهینه برای حفظ سلامت و زیبایی پوست، مو و ناخن ها فراهم کرده است. این عناصر تغذیه ای با یکدیگر اثر هم افزایی دارند، به این معنی که وقتی با همدیگر تواما مصرف می شوند، فواید آنها تقویت می شود. بیوتین ویتامین B₇ ویتامین زیبایی پوست ..
115,200 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)