منو
Your Cart

فاران شیمی

مکان: رفع یبوست بهبود سندروم روده تحریم پذیر
تریفالا: تریفالا ترکیبی است از عصاره میوه سه گیاه آملا، بلریکا و چبولا به نسبت مساوی که به منظور کمک به بهبود علائم سندرم روده تحریک پذیر(IBS)، بهبود هضم، کمک به درمان یبوست، بهبود عملکرد کبد و سم زدایی، کمک به کاهش وزن، تقویت سیستم ایمنی، حفظ سلامت عمومی بدن و همچنین به عنوان یک عامل آنتی اکسیدان ..
96,000 تومان
مکان: نشاط آور و انرژی زا
هر کپسول سافرون دورالایف حاوی 30 میلی گرم عصاره خشک زعفران (حداقل 2% سافرانال بر اساس ISO3632) به عنوان ماده موثره می باشد.  مطالعات بالینی اثر بخشی فرآورده طبیعی زعفران را در درمان افسردگی خفیف تا متوسط نشان می دهد. اثربخشی و ایمنی عصاره زعفران در مقایسه با فلوکستین بر روی بیماران م..
150,000 تومان
مکان: ضد سرفه
نوسکاپین یا نارکوتین یک آلکالوئید است که در گیاهان تیرهٔ کوکناریان از جمله تریاک وجود دارد و به عنوان یک داروی ضدسرفه استفاده می‌شود که  برخلاف بسیاری از ملکولهای این خانواده فاقد اثرات ضد درد و وابستگی فیزیکی می باشد و به همین دلیل در..
414,000 تومان
مکان: رفع سرماخوردگی، گلو درد، سرفه، آبریزش بینی، گرفتگی بینی
این شربت آنتی باکتریال بوده وباعث تثویت سیستم ایمنی می شود گرفتگی بینی گلودرد سرفه وآبریزش بینی راکمتر می کند همچنین از این شربت به عنوان درمان کمکی دربرونشیت حاد-سینوزیت –وبیماری مزمن انسداد ریوی استفاده می شود موارد مصرف: گرفتگی بینی وداشتن گلو درد کمک به رفع سرماخوردگی وس..
60,000 تومان
دورالایف دیابتیک
ناموجود
این مکمل حاوی ویتامین ها ومواد معدنی است که باعث تقویت سیستم ایمنی می شود وبه رفع ضعف وبیحالی کمک شایانی می کند این مکمل مناسب افرادی است که مشکلات دیابتی دارند مصرف این قرص به تقویت چشم وبینایی وسیستم عصبی –سطح قند خون کمک شایانی می کند   موارد مصرف: تقویت عملکرد سیس..
147,100 تومان
مکان: مولتی ویتامین بیماران کلیوی
این مکمل حاوی مس ، ویتامین C،ویتامین E ،آهن ،زینک ،سلنیوم و ویتامین های ب-کمپلکس است. قرص مولتی ویتامین دورالایف فاران شیمی علاوه بر تامین ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن بیماران کلیوی، سبب تقویت سیستم ایمنی و عصبی آنها می‌شود. سطح ویتامین های ب-کمپلکس (ب6، ب9 و ب12) در افراد مبتلا ب..
140,700 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)